Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Screenshots galerie pro SH4
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Wara napsal:
zleva: DD Akizuky, CL Kuma, CV Taiho

To je na Hawai?


_________________

Plujeme na Západo-Východ Smile
Neplavím se na ponorce ale na U-BOATu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
vody, ze by sis tam odrel pri plavani bricho a oni tam japka kotvej s letadlovkou Very Happy hold samurajove Very Happy


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Beri napsal:
Wara napsal:
zleva: DD Akizuky, CL Kuma, CV Taiho

To je na Hawai?

skoro to tak vypadá, ale na Havaji to není Smile
už si nepamatuju přesně přístav, fotil jsem to už dávno, ale bylo to někde v Indočíně Smile



Naposledy upravil Wara dne 01. 07. 2008, 19:35, celkově upraveno 1 krát.

_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Začátek června 1942- vyrážím na hlídku a náhodou se připletu do cesty našemu TF. Vidím dvě letadlovky a je mi to jasný...Spruance s Hornetem a Enterprise vyráží k Midway.


Tak mě napadlo, že bych se kouknul jak jdou Nagumovy letadlovky v plamenech ke dnu a vyrazil jsem do prostoru severo západně od atolu.
Tak dlouho jsem hledal až jsem byl nalezen. Začlo peklo. Trochu jsem se snažil si s nima povídat, ale pak se jeden trefil a mě přešla na další konfrontaci chuť. Hupsnul jsem pod vodu a raději se vrátil k plnění původního rozkazu.




Naposledy upravil Merlin dne 28. 07. 2008, 07:57, celkově upraveno 3 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
tak mě napadlo trochu oživit tohle téma. Jenže tentokrát sem nebudem posílat obyčejné screeny ze hry, ale upravené. Nějaké umělecké. Wink  Smile  Protože jsem to navrhl, tak začnu. Nejsem profík na upravování, tak se nesmějte. Laughing


Na výletě do San Francisca
.

Trooper transport. Moji dva kamarádi si s ním poradily.


Vzhůru za dobrodružstvím.


Cíl se potápí a posádka jásá.


A pro změnu jedna "historická".



Naposledy upravil vinniczech dne 26. 08. 2008, 18:18, celkově upraveno 7 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ta voda  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  to prostě "žeru" - jak je ta hladina průhledná, to je neskutečný. Ó jaká škoda, že stejně nevypadá SH3. Jasně věrná simulace je jedna věc, ale věrně vypadající okolí má taky něco do sebe...


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ta grafarna je paradni,ale ja osobne sem SH4 vymenil za SH3. Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek grafika 
přesně tak,grafika je sice dobrá věc ale z hledí periskopu člověk moc detailů nerozpozná-maximálně obrys lodě a lepší kampaň než proti Britské říši v ubootech asi nikdo nevymyslí Smile
obrázky sou moc pěkné

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  

no co dodat Laughing  Laughing  Laughing


Citovat
Příspěvek  
no nebejt to US tak se na to vrhnu vsema dvacecti Surprised  Laughing


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem se v kampani dostal až k lovu 大和), tedy Yamata. Vše jsem pečlivě naplánoval, včetně časů tak, abych útočil kolem půlnoci. To mi vyšlo, kontaktům s jinými plavidly jsem se vyhýbal, nechtěl jsem vzbuzovat pozornost. Toho jsem se až na dvě výjimky, kdy jsem se vynořil a kanónem  rozsřílel jednu malou obchodní loď 900 tun a jeden sampan, držel. Vynořil jsem se vždy v noci a držel se časového plánu, ve kterém jsem měl i zastávky, kdy jsem téměř stál a jen dobíjel baterie. Nejhorší jsou všudypřítomná letadla. Po cestě mě v noci třikrát překvapila na hladině (a to jsem je celé noci poctviě hlídal a několikrát mě donutily potopit se). Dvě letadla (G4M Betty a Q1W Lorna) jsem sestřelil, ale jedna Lorna mi poškodila přepážku, tak jsem musel dát dohromady opravárenskou četu, která na opravě přepážky makala celej den a kus noci.

Screen je pořízen večer před útokem, než jsme začali s protažením lodi úžinami, abych ji dostal ke kotvícímu Yamatu.



Myslel jsem, že pořídím pásmo screenů, ale když jsem se 30 minut po půlnoci dostal k ústí a zahlédl ochranu Yamata, polkl jsem nasucho. Manévroval jsem do střelecké pozice poměrně dlouho a hodně pomalu, vše ztěžovala malá hloubka v zátoce, kde nebylo moc kam zmizet. Když jsem zaujal střeleckou pozici (bylo už 2.10), měl jsem hlavu nalepenou až na monitoru a pořád si říkal "počkej jen pár sekund navíc a nacvakej screeny". Yamata jsem zaměřil a vypálil na něj 4 torpéda, ale piďisekundu po vystřelení 3 torpéda (při odpalu čtvrtého torpéda jsem do enteru bušil jak o život) začalo nefalšované inferno. Kam se hrabe Danteho popis pekla, celá zátoka se rozsvítila, torpédoborce (sakra, kdy ti malí Japonci spí?!?) se ihned daly do pohybu a vyrazily k ústí zátoky ve snaze odříznout mi únikovou cestu. I zbývající lodě prohlédávaly každou píď. Ze zátoky jsem se dostal, ale nebylo kam zmizet; obklíčilo mě tak 15 torpédoborců, traulerů a dalších lodí a v té mělké vodě jsem neměl sebemenší šanci. Vypálil jsem ještě 3 torpéda, včetně jednoho zvukového ze zadního torpédometu, a potpopil dvě lodě, ale to bylo vše. Teprve až v tenhle okamžik jsem si vzpomněl, že jsem v tom chaosu neudělal žádný screen, kterým jsem se chtěl pochlubit. (Jak vidíte, stejně není čím; to podstatné - přežít - se mně a mé lodi nepodařilo). Pak obrazovka zčernala a dlouhá kariéra ponorkového důstojníka trvající od roku 1941 skončila Crying or Very sad

Satisfakcí mi budiž jen to, že jsem tuto noc Yamato potopil (kvůli malé hloubce ale neklesla vůbec hluboko...), s ním dva torpédoborce. K nim si ještě na této poslední plavbě můžu započítat zmíněná malá plavidla a dvě letadla.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 22. 01. 2010, 00:23, celkově upraveno 2 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Yamato 
než ho opraví nebude na pár měsíců představovat hrozbu a to se taky počítá Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Některé lodě toho vydrží opravdu hodně... První torpédo parníku rozervalo kormidla, přesto se pomalu pohybovala. Druhé torpédo zapříčinilo požáry na palubě a loď zastavilo, ale ta mrcha pořád nenabírala vodu, a to ani po 2 hodinách, kdy jsem se stáhl před DD a pozoroval výsledky mého útoku... Takto jsem ji i zachytil. Musela v útrobách snad vézt korkové špunty do Žaponska, protože jinak si to nedovedu vysvětlit Smile

Nakonec jsem na ni z velké vzdálenosti vyslal jeden pozdrav z USA typu 14 a loď šla během několika sekund ke dnu. Tentokrát jsem neviděl ani jeden žáchranný člun...



Výsledek mé hlídky mi udělal radost. 20.169 "obchodní" BRT šlo ke dnu během tohoto jediného útoku na konvoj, při návratu jsem torpédoval ještě jeden parník a dodělal ho kanónem. K tomu ještě jeden malý sampan, ale těch chudáků je mi skoro až líto, když projektil mého 50 cal. děla dopadne na jejich palubu. I když zase tak líto, abych je ke dnu neposlal, ne Twisted Evil



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 07. 02. 2010, 19:45, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To si nikdy nehrál ligu...
Můj osobní rekord je 8T na jednu loď o 7 000 BRT...


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Günthere, ne že bych to neznal. Ty americký mrchy - torpéda moc nefungují, takže jsem poté, co jsem jsem tři a půl hodiny před konvojem zaujímal pozici a následně blaženě za měsíčku pálil, viděl na akční kamaře, jak jedno torpédo po druhém po jejich odpálení padají do hloubky...

Když jsem unikal před DD, tak jsem byl pěkně vzteklej a říkal si, že mě by nikdo u ponorek snad ani nechtěl (8 vystřelených torpéd, 4 selhaly, jedno minulo a 2 trefily jeden malý parník, který šel ke dnu, a jedno poškodilo parník tak, že se zastavila, ale pak už jsem musel zmizet...). Pěkně hloupej pocit, fakt to naštvání Dönitze a jeho kluků v době selhávání torpéd chápu. I kvůli zprostředkování tohohle pocitu mají tvůrci SH u mě pochvalu.

To je jen selhávání torpéd, co některé lodě vydrží, to opravdu čučím. 8 torpéd na jednu loď je fakt síla, ale liga, podle toho, co tu čtu, je něco úplně jiného než kampaň v singlu.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 07. 02. 2010, 19:59, celkově upraveno 3 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.