Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Screenshots galerie pro SH4
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
to Andreas: jj už jsme o tom slyšel...jde potopit  Very Happy


No já jsem se snažil jí dohnat, abych mohl střílet, ale byla moc rychlá....a pak mě začali nahánět letadla a DD a další verbež takže jsem na duchy už neměl myšlenky  Laughing  Laughing  Laughing
 Question  Question Jako tohle fakt jde potopit... Question  Question


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já nevím, to byla otázka(zapomněl jsme ? )  Laughing


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Já nevím, to byla otázka(zapomněl jsme ? )  Laughing

Aha  Laughing  Laughing Já už myslel, že někdo sejmul torpédem ducha, ale nedivil bych se v SH4 je asi možný všechno.... Sad  Sad


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak poté co jsem SH4 pohrozil šuplíkem se asi začalo bát a seká dobrotu  Very Happy
Vracel jsem se z patroly a v tom jeden kontakt za druhým. Jedu se kouknout trošku blíž a hle...TF jak ze sna. Od bitevních lodí po těžké a lehké křižníky. Tomu všemu vévodila Yamato(kterou jsem mimochodem potopil už patrolu před tím  Rolling Eyes ). A co čert nechtěl už jsem měl jen jedno zadní torpédo. I přes značné zklamání a otrávení z SH4 jsem se zachoval jak kdybych měl pod kontrolou u-boot....jedno torpédo je na Yamato málo...zkusit to na křižník by zase nebylo vzrůšo takže zlatá střední cesta ... ISE. Zaměřil jsem místo které mělo největší šanci na možný úspěch....muniční sklad pro přední věže(resp mezi první a druhou). Přiznám se že jsem v to moc nevěřil, jednak v to, že tam to torpédo vůbec dojede natož dojede kam má a poté taky v to že tam někdo tu "miniční oblast" udělal. A....povedlo se. Po návratu jsem dostal dokonce zadáčo Gato(po 3 patrole). Tak takhle mě Sh4 podplácí.  Laughing

Bestie...


...trefa do černého!


krása...zásah jenž je snem každého kapitána ponorkové zbraně...




Jeden screen mimo:

...těsně...




Naposledy upravil Sarroth dne 17. 07. 2007, 07:46, celkově upraveno 2 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth: Tak už je jasné proč se jim nelíbilo to potopení Yamato v předešlé patrole....schovávali si ho sem a tys to zkazil Very Happy


_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
A co když to byla Musashi?  Very Happy


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
slyšel jsem že lze potkat i japonskou sen-toku (I-400) dokonce je i na You Tube.... dá se tohle poslat ke dnu??? nebo útočí taky?


Citovat
Příspěvek  
Jürgen Hunter napsal:
slyšel jsem že lze potkat i japonskou sen-toku (I-400) dokonce je i na You Tube.... dá se tohle poslat ke dnu??? nebo útočí taky?

tak jsem jeste neslysel ani nevidel, SH4 planuju vyzkouset nekdy pristi tyden, az budu mit cas, tak uvidim Smile


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek žralok.... 
Tak jsem hledal, pak matlála-patlála do PC. Konečně mám papulu žraloka a GATO není jen černé.

papulka.věžička.

No a zde to seženete.


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Milé překvapení v SH 4 
Tak jo, SH 4 a RFB+RSRD mě mile potěšil historickou věrností.

Druhou misi jsem započal 27.2.1942 ze Surabaji a říkám si, tohle datum je mi povědomé, to tu bude za chvíli pěkně horko, tuna v Jávském moři. A opravdu, po půl dni na moři se okolo mne prohnal svaz admirála Doormana.
Vyjma jeho vlajkové lodi, LK De Ruyteru, za ním v kýlové řadě pluly LK Java, LK Perth a TK Houston a Exeter. I počty torpédoborců vcelku odpovídaly realitě. Pár ilustračních snímků...



Bylo poledne, půl dne do osudné noční bitvy. Využil jsem tedy znalostí dějepisu a vyrazil jsem se svojí S-44 prostoru, odkud někudy by se měli přiblížit japonské hlavní síly admirála Takagiho. Brzy padla tma a stále nikde nic. Nakonec přeci jenom hlídka ohlásila vizuální kontakt. Bohužel se nám nepodařilo narazit na hlavní Takagiho síly, ale pouze na podpůrný svaz kontradmirála Nišimury - LK Naka a 6 torpédoborců. Rychle jsme zaujali útočné postavení a šli na periskop. Ve vhodnou chvíli jsme odpálili 2 ryby a mizeli na tichý chod ko dnu. Jedno z úžasných nových torpéd Mk.14 nezklamalo a cíl podplulo bez efektu, druhé naštěstí zasáhlo křižník přesně uprostřed. Japonci na poslední chvíli vytušili nebezpečí a ještě vypálili světlice...



Naka dostala pěkně na frak a trup jí vyzdobila luxusní díra. Patrně jsme zasáhli strojovnu, protože ihned zastavila a pomalu se začala po zádi nořit do vln. Za 15 minut byl konec.



Japončíci z toho byli tak vyplesklí, že jsem mezitím tiše vzal roha. Nišimura se mezitím koupal, hi hi. Tak jo, tohle beru, jen tak dál.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Sice už mě výbuchy a panáčci pomalu pustili, ale tenhle byl zrovna docela povedenej...


A jak to viděl náš kormidelník....


A ještě jedna mimo, sem se chtěl zeptat, jak ono to je na té jižní polokouli, tam jako doopravdy všichni choděj hlavou dolů ???  Laughing



_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Všichni potkáváte samé velké lodě a jen já musím narazit na takovej "parníček" Very Happy


A taky sem ho potopil....tři rány z děla a......





Naposledy upravil Merlin dne 07. 06. 2008, 12:06, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
A ještě jeden předčasně ukončený letecký den....




_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Zdravim,nemá někdo screeny požkozenýho interiéru ponorky?Rád bych se na to mrknul,dík  Wink


_________________

Plujeme na Západo-Východ Smile
Neplavím se na ponorce ale na U-BOATu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek Návštěva u starých kamarádů, aneb Far Cry trochu jinak 
Takhle to vypadá v poklidných přístavech předtím, než tam vtrhne nepřítel...


zleva: Akizuky, Kuma, Taiho


Ise, Takao


Kuma, Taiho


Mogami


Taiho, Shiratsuyu a má U-181


porovnání velikostí




Naposledy upravil Wara dne 30. 06. 2008, 19:51, celkově upraveno 1 krát.

_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.