Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 14
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
Dojmy z hraní
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Dojmy z hraní 
Tak tady jsou moje první pohledy do hry, musím uznat že tvůrci se na grafice vyřádili, ale bohužel musíte mít nadupanou mašinu abyste si to užili:-(
minimální požadavky uvádějí:
WinXP/VISTA Only
    DirectX 9.0c
    2 GHz Pentium 4, AMD Athlon, or equivalent
    1024 MB RAM
    128MB DirectX 9.0c compatible graphics card with Pixel Shader
        6.0 GB hard drive space
a to myslí vážně, pokud nemáte alespoň tohle železo,tak to hrajete na nejmenší detaily a to je graficky na úrovni SH3,což taky není nejhorší,myslím si že nejvíc to potřebuje grafiku a ramku,neboť dohled je skutečně veliký
no a doporučené požadavky:
Win XP/VISTA Only
    DirectX 9.0c
    3 GHz Pentium 4, AMD Athlon or equivalent
    2048 MB RAM
    256MB DirectX 9.0c compatible graphics card with Pixel Shader 2.0 capability
to je skutečně dost i když na dnešní dobu to až tak krvavé není,sám mám 1024ramku a hraji to něco mezí středníma a maximálníma detailama,nejvíce je myslím znát grafika,tady už je potřeba nějakou výkonnou kartu
Co se týče hraní ještě nemohu posoudit neboť jsem to hrál jenom krátce a převážně trénink...ale tohle ještě doplním

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ty naroky sem psat nemusis, ty jsem psal nekdy v lednu viz http://silenthunter.czweb.org/forum/viewtopic.php?t=96&start=15

spis napis jaky to je  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
no zatím se to hraje dobře,hlavně převládá to nadšení z grafiky a zdá se mi,že ta hratelnost bude ještě větší mež u SH3,ikdyž je pravda že se jedná o odlišnou ponorkovou válku,tady nepůjde hlavně jenom o obchodní tonáž ale taky o válečnou a to je to,co mi tolik zcházelo v SH3,neustále hledání konvojů a když jsem narazil na nějakou skupinu,tak to byl pro mě svátek.
Ovšem musím se tu zmínit že grafické nastavení je mnohem rozsáhlejší tudíž si to můžou zahrát téměr všichni což je určitě +.
Mínus pro mě je,ale že u kampaně si nemohu zvolit jednotlivá nastavení náročnosti,tím myslím custom,mám tam na výběr ze 4 předem nastavených,nevýhoda pro mě je v tom,že na realistic mám všechno vypnuté tudíž i externí kameru,kterou vždy zapínám,pro nadšení ze hry...to by tak nevadilo kdyby na high nebyla už ta kamera a pak taky aktualizace na mapě,tím myslím že pokud objevíte konvoj tak se Vám zobrazí na mapě,jinak tam nemáte nic a dále tam je stabilization view,který bych ovšem já nechal vypnutý,nechci aby nějaký počítač vyrovnával ponorku při míření,třeba pro zajímavost automatické zaměřování s pomocí důstojnika je zapnuté až při obtížnosti medium:-(pro někoho + pro někoho -,to mě alespoň utkví v tom abych se to už po těch sériích konečně naučil:-)jinak na výběr je opět mezi přístavama a na výběr jsou i nějaké třídy ponorek,pak dále si myslím že je více promýšlené starost o posádku,ze začátku náročnejší na přehled,ale už je konec neustálému přehazování panáčků tak jako to bylo v SH3.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jsem na to zvědavý, nevydržel jsem a stahuju...


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ted to jdu testnout....


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Ted to jdu testnout....


Jaktože to už všichni máte Question


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Rudla napsal:
Sarroth napsal:
Ted to jdu testnout....


Jaktože to už všichni máte Question


Ehm..."demo" je už od včera.

BTW- krotě se ve výrazech stahovat atd. Prostě o tom pište, bavte se, ale "nedloubejte do hloubky".  Wink



Naposledy upravil Sarroth dne 19. 03. 2007, 17:49, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
A kde pane bože je to DEMO ?????????????????????

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to morybundus....ach jo přečti si to ještě jednou...celé.  Wink

to all: Takže důležité info na které čekají všichni námořníci. Takže mohu všechny uklidnit. Je to opravdu na základu enginu SH3 a to těžce. Základní zobrazení se tedy rovná SH3 a i tak svižně/nesvižně(jak komu) to běží. Neměl by tu tedy být problém a pokud vám SH3 běželo(resp např. tGW) relativně OK toto taky. Druhou hlavní otázku, arkádovost či ne ještě nemohu zodpovědět.

to ricardo15: není to problém, jak jsem psal je to vlastně SH3 takže si obtížnost uprav dle sebe v C:\Program Files\Ubisoft\Silent Hunter 4 Wolves of the Pacific\Data\Cfg\Game Settings



Naposledy upravil Sarroth dne 19. 03. 2007, 23:26, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jo už to chápu sory jsem vůl Embarassed  Embarassed  Wink  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to morybundus...ale ne to se stane  Laughing

No tak u mě převládá trošku zklamání. Hratelnost je asi někde jako SH3 default seklej RuBem, ale opravdu jen tak trošku seklej takže arkádička. Je sice fajn, že na lodích jsou běhající panáčci, parašutisté ve vzduchu, lodě se lesknou, dno moře nejni placka, efektíky světla, stínů atd atd prostě vypadá to lépe...ale u simošky jde o hratelnost(teda to má jít u všech her ale u sim tuplem) takže já jim na graf. stránku kašlu.
Ovládání je dle mého zmatené i přes to že je relativně podobné SH3 ovšem možná jde jen o zvyk(na druhou stranu vždy se normálně "aklimatizuju" na ovládání velice rychle).
Prostě odpověd na asi nejdůležitější otázku...hratelnost...no zatím nic moc. Snad se to v průběhu kariéry změní.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
musím říct že jsem dohral první 2mise v kampani,v té první jsem měl jenom vysadit agenta u pobřeží,hezky nastoupil do člunu a odpádloval si to ke břehu:-)to bylo vše,v té druhé jsem už měl potápět vše na co jsem narazil,musím uznat,že se přešlo od simulace spíše k arkádě,ale naopak si myslím že to zvýší hratelnost,potopil jsem snad 5lodí dělem což se mi moc nezamlouvá,ale na druhou stranu uvidíme v dalších misích jak to bude náročné,naopak jenom 4 lodě torpédy ale za to manuálně zaměřené,už jsem se naučil nějak s tím zacházet a asi u toho zůstanu je to větší zážitek když potopím nějakou loď.celkově vzato takový holywoodský trhák.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jinak díky sarrothe za pomoc:-)mohu se tě zeptat na jaké obtížnosti hraješ a co přesně máš nastavené?,díky

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ricardo15 napsal:
jinak díky sarrothe za pomoc:-)mohu se tě zeptat na jaké obtížnosti hraješ a co přesně máš nastavené?,díky


jj nestojí za řeč. Všechno zaplé jako v SH3 až na fuel(mimochodem OPĚT tu nelze doplňovat!!!), a zatím manual targeting(NENÍ tu jen asistent!!!) protože zatím jsem z ovládání tatar a jsem v některých situacích zvyklej na asistenta.

Pokud ses ptal jak to nastavit tak jednoduše vyber obtížnost kterou chceš použít a přepiš true či false dle potřeby. Poté taky uprav odpovídající procenta aby ti nastavení dalo dohromady 100%. Jinak je to opravdu značně stupidní protože v kariéře jde vybrat jen z předem definovanejch nastavení a přitom všude jinde lze dát/nastavit custom. Resp vůbec nechápu proč je tam to gamplay settings, když stejně je na dvě věci. Jedině mě napadá že nastavení je rozděleno na ovládání ponorky a např. obtížnost nepřátel, ale zatím nevím.

Jo a ještě jedna věc mě šíleně štve, efekt při vynoření nad hladinu..obrazovka se celá asi na 3s rozmaže(JAKO že ztéká voda ale je to hnus fialovej a bolej z toho oči). Poté mě to asi dvakrát spadlo a už jsem našel asi 3 graf. chyby.....


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
TO mě to nespadlo ani jednou,naštěstí:-)jaké chyby jsi našel?taky mi vadi to rozmazání,ale zase na druhou stranu jako efekt není špatný.Já si myslím že doplňování u amerických ponorek nebylo zavedeno,pokud si teda myslel palivo na moři,na to mělo prim uboty,pokud se ovšem nepletu.Je možné že nějaké ojedinělé případy byli...no uvidíme...třeba to tam někde bude,ale pochybuju...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 14
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.