Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
Dojmy z hraní
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Sem už jste se dívali?Už tam toho řeší dost.Pořád váham,jako IXC-holik.Do háje,prachy co byli na grafárnu a dalších 1024 MB ram spolkla moje V6 po kolizi ze srnou Evil or Very Mad  Čistě teoreticky,až se do toho vloží tvůrci GWX....


http://www.subsim.com/radioroom/forumdisplay.php?f=219



Naposledy upravil Herr Flick dne 21. 03. 2007, 18:59, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
tak to zacalo.   patch v 1.1 je von... ale nejak svetoborne opravy tam neboli

Changes in Patch v1.1


HARD DRIVE SPACE

Windows will require additional free hard drive space for its operating system
(virtual memory). If you encounter the following message in an error dialog:
"Ran out of virtual memory", free up some more hard drive space.

To install Silent Hunter 4 - Wolves of the Pacific - Patch V 1.1 you will need approximately 200 MB free hard disk space for the full patch.

NEW FEATURES

New in game voices.
New stern and bow wave effects.
Added End Game movies - available only for campaign end of war.
Option to change the interface using Miles instead of KM.
Night filters for interface.
Added torpedo planes in the game.
Added, medals, calendar, New papers, Hall Of fame and End campaign screens in Career Mode.
Added a "death camera"
Added the S-42 class to the game,


GAMEPLAY CHANGES
Patrol date is adapted to flotilla transfer date.
Tuning in efficicency mechanics.
Sensors tuning.
Tuning in submarine structure.
Added new orders in HUD.
Improvements to subsystem, crew and torpedo management screens.
Improved interface for rescue survivors interface.
Added tooltips on interface.
Added new Historical battles during campaign.
Added more Harbor traffic.
Added more "life" in frendly harbors.
Added more special units to enemy harbors and locations.
Added more abjectives in campaign.
Improved AI for merchant.
Corrected plane rosters for Japanese airbases and aircraft carriers.
Made the Radar Station inaccessible when the Surface Search Radar is not present onboard.


BUG FIXES
Menus tuning
Removed the AI bugs from the game.
End of War bug fixed.
Removed bugs regarding save/load/replay.
Removed Multiplayer connections bugs.
Fixed randomly crashes during the game play, save and load.


Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Chybějící textury a poté je někdy posádka "placatá s "vytřeštěnýma" vočima a parkrát levitující věci na lodích. No prostě je znát že to běží na enginu SH3. .


Zdarrr,

problem s vytresetnyma ocima a 2D postavama zpusobuje *censored* ... psali to Dev-ove:
no na něco to svést musejí, i když je to možné...než přijde originálka tak se z placatejch panáčků jednou za plavbu nezblázní nikdo...že

http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=108470
(PS: ehm, zadny "upraveny soubor" neni nutny, staci pouzit ...)
ehm pane chytrý to víme taky, ovšem huntujte si počítač pokud chcete(je to stejnej prevít jako DT)...a hlavně toto není "poradna"

btw, pokud vam po instalaci patche sli hodne dolu framerates, tak si v main.cfg upravte tuto sekci - z Yes na No:

[DEVELOPING]
DevDebugEnable=No
DevEditEnable=No
MiniDump=No

- LuboS

edited by Sarroth



Naposledy upravil Sarroth dne 24. 03. 2007, 11:34, celkově upraveno 3 krát.

Citovat
Příspěvek Pravidla fóra 
Upozorňuji, že pravidla tohoto fóra i nadále zůstávají v platnosti!!!
Mluvím teď o pravidle číslo 3. Není dovoleno zakládat diskuze a příspěvky týkající se warezu(serial, *censored* apod.). !!!!
Podobné problémy si řeště přes soukromou poštu, nebo někde jinde.
A úplně nejlepší bude, když si pořídíte originálku.

Tímto upozorněním končí doba, kdy jsme to tu tiše tolerovali, příspěvky tohoto typu bez nadále bez milosti mazány, editovány apod.!!!

Za celé BdU
Wara


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Amíci jsou fakt divný! 
Tak dnes jsem se opravdu pobavil...po dlouhé misi (vyfotografovat Hirošimu(proplížit se 2 hod!!!), potopit nějaké lodičky ve východním čínském moři apod jsem se vrátil do přístavu. Ovšem tam naskočil obrázek dvou MPků a hláška, že jsem zaútočil bez dovolení na důležitý objekt a Game Over!!! Ten důležitý objekt byla bojovka Ise kterou jsem náhodou potkal a samo hned sejmul(jak logické). Závěr nemám save(jen začátek mise) takže jsem se i pěkně nas...a amíci jsou magoři! U Kriegsmarine bych za to dostal metál a byl bych hrdina propagandy.... fakt tuklé...v mlze potkám válečnou lod a s asi mám čas žádat o povolení zaútočit.

potopení Ise


a pár screenů...důkaz že to aspoň opravdu vypadá jako na propagačních screenech



...jo a ty hodinky vyskočí při každém zrychlení nad 512...jak "příjemné".


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Shocked  Shocked  Shocked   Laughing  Laughing  Laughing

jinak pekny fotky ale ty ikony a budiky to je jak v roce 87 a prvni ponorkovej sim  Wink


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Amíci jsou fakt divný! 
Sarroth napsal:
Tak dnes jsem se opravdu pobavil...po dlouhé misi (vyfotografovat Hirošimu(proplížit se 2 hod!!!), potopit nějaké lodičky ve východním čínském moři apod jsem se vrátil do přístavu. Ovšem tam naskočil obrázek dvou MPků a hláška, že jsem zaútočil bez dovolení na důležitý objekt a Game Over!!! Ten důležitý objekt byla bojovka Ise kterou jsem náhodou potkal a samo hned sejmul(jak logické). Závěr nemám save(jen začátek mise) takže jsem se i pěkně nas...a amíci jsou magoři! U Kriegsmarine bych za to dostal metál a byl bych hrdina propagandy.... fakt tuklé...v mlze potkám válečnou lod a s asi mám čas žádat o povolení zaútočit.
¨

Řekni že si děláš srandu....... Shocked  Evil or Very Mad  Rolling Eyes  Evil or Very Mad  Shocked


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ha ha to je este vatsia blbost ako som cakal super no , sakra sakra sakra  Sad


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem zkoušel SH 4 a musím uznat že můj Počál má co dělat aby to jelo cc 25 Frames a to mám vše na minimum!!. V SH3 s TGW jedu v pohodě a neklesne mi to  pod 80 Frames.Jinak to rozmáznutí při vynoření je fakt opruz ovládání děs ale třeba moře vypadá super,řasy pod vodou atd.No třeba mě to ještě chytne ale zatím velké zklamání.To když jsem porvé zkoušel SH3 tak to bylo o 110% lepší.Ale třeba jsme zaujatej na Německé U-boaty  Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no, tak jsem odjel par misi a nejak si nemuzu zvyknout  Sad
U-boat je U-boat  Wink

chlapci s UBISOFTU budou muset jeste trochu maknout, nebo nekdo vytvorit neco jako tGW do SH3


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Plne suhlasim nejak mi tie americke ponorky nesedia citim sa v nich ako u zleho suseda na navsteve v obyvacke Smile fakt je ze graficky sa pohli kusok aj ked trocha na ukor HDW mohli by v tomto "kabate" prerobit SH3 nemci su nemci aspon v ponorkach teda


Citovat
Příspěvek  
tak ted sem si vyzkousel SH4 a jsem zklaman !!!

OVLADANI : -10 nechapu proc musej zmenit neco co funguje a je zazity

MORE : + 8  myslim si ze jedna ze silnejch stranek SH4

DETAIL HRY : +10  Namornici na lodich , pilot sestrelenyho letadla na padaku , namornici z potopeny lode ve clunu atd.
                    MORE : + 3 ( k tem deseti )  myslim si ze jedna ze silnejch stranek SH4

ATMOSFERA :  zatim nehodnotim bo sem takrka nic neodehral  ale nemuzu se do toho dostat

no takze pro me zatim +3 body a pokud tomu nepridu na chut tak to neni hra u ktery bych vydrzel a zustanu vernej SH3  Wink

A pokud de o BUGY tak ty nehodnotim ale podivejte se jak vyskoci pilot z horiciho era a jak de dolu na padaku ...... tak trosku je jak JOJO a kdyz dopadne do vody ma padak este dlouho pekne kolmo nad sebou  Laughing  Laughing  Laughing

jako ZABAVNA HRA je to DOBRY ale jako sim NIC MOC ale snad to opravej . Myslim ze do roka to bude dobra hra ale pokud nepredelaj ovladani v coz neverim tak bude jen DOBRA pro toho kdo hral SH3 a SUPER pro toho kdo zacina ........


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
312_Cherry napsal:
kdyz dopadne do vody ma padak este dlouho pekne kolmo nad sebou  Laughing  Laughing  Laughing

 Very Happy  Very Happy to bych chtěl vidět...nemáš screen?


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
taktiež aj u mňa velké sklamanie a jedine čo radikálne zlepšili oproti SH3 je priehladná voda,inak dalšia chyba v hre je,že keď
je rozbúrene more,tak muži k palubnému delu nemôžu ísť,ale mna tam v pohode hra pustí a môžem palubne delo smelo použivať.

P.S. keby vývojari,čo robili SH4 robili taktiež aj Crysisa,tak by sme ho nespustili ani na Intel core 2 duo 6700 a 8800GTX na
min. detailoch.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pánové, pánové vy tu hrajete zase nějaké (*censored) ("demo") co ??? Či snad nějaký český inetový obchod zareagoval dříve než Playman a dovezl pár kousků pro fanatiky ???



Naposledy upravil mysak_bob dne 30. 03. 2007, 21:32, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Konfigurace počítače: Coolermaster Stacker 830 Evo, Intel Quad Q6600,2GB 800MHz DDR II, Sapphire 1950PRO,320GB Hitachi DeskStar, 600W Seasonic.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.