Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
Dojmy z hraní
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Chybějící textury a poté je někdy posádka "placatá s "vytřeštěnýma" vočima a parkrát levitující věci na lodích. No prostě je znát že to běží na enginu SH3. Jinak to je sice hezké že to je efekt ztékán vody, ale mě dobrý opravdu nepříjde...v SH3 je něco podobné, ale JEN u periskopu, tady člověk jen trochu zavadí o hladinu a už se to rozmazává(prostě značně nepříjemné pro oči).
Doplňování zavedeno samo bylo(i v USA ponorkovém námořnictvu), to bylo ve všem a ve všech jednotkách(složkách) nebylo to jen otázkou ubootů. Tady zase není. Možná funguje alespoň doplnění v jiném přístavu(ovšem to při počtu přístavů(který je ještě menší než v SH3 takže zase zase na dvě věci). Těd jsem zapl palivo a ozkouším to.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Ahoj amíci ! 
Zdar námorníci !
Keď som si len tak zbežne prezrel vaše dojmy, dospel som k rozhodutiu že zostávam u "starej dobrej Kriegsmarine " Very Happy .
A TIE NÁROKY Crying or Very sad to nieje pre chudobného námorníka ako ja . Som rád že mi šlape SH 3 nie to SH4 .
Možno keď  sa mi prodarí "potopiť nejakú riadnu bárku za ktorú si kúpim lepší stroj " dám sa k vám .
Alebo si počkám na SH 5, ktoré už bude ozaj mord (ak nejaké Rumuni vymislia). A keby to bolo o NEMCOCH  rock , to by som potápal vo dne v noci  Kapitan !!!
A na margo SH 4 : by ma zaujímalo či hra (SH4  Smile  samozrejme) obsahuje všetky typy amerických ponoriek  Question .
Tak Bay!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Ahoj amíci ! 
spieler napsal:
Zdar námorníci !
Keď som si len tak zbežne prezrel vaše dojmy, dospel som k rozhodutiu že zostávam u "starej dobrej Kriegsmarine " Very Happy .
A TIE NÁROKY Crying or Very sad to nieje pre chudobného námorníka ako ja . Som rád že mi šlape SH 3 nie to SH4 .
Možno keď  sa mi prodarí "potopiť nejakú riadnu bárku za ktorú si kúpim lepší stroj " dám sa k vám .
Alebo si počkám na SH 5, ktoré už bude ozaj mord (ak nejaké Rumuni vymislia). A keby to bolo o NEMCOCH  rock , to by som potápal vo dne v noci  Kapitan !!!
A na margo SH 4 : by ma zaujímalo či hra (SH4  Smile  samozrejme) obsahuje všetky typy amerických ponoriek  Question .
Tak Bay!


Pozor, pozor! Achtung, achtung! Myslím, že všichni(většina) zůstáváme u Kriegsmarine. Jinak jak jsem psal pokud ti šlo SH3 s tGW půjde ti i toto a vypadá to stejně (ba lépe) jako SH3.
Všechny ponorky tam samo nejsou. Z těch bab snad jen S a pak je tam Tambor, Gato, Gar, Sargo, Salmon, Galao a Porpoise. Což mě připomíná...Grimer necheš se vrhnout na ten web?


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak alespoň něco. Opravdu jde doplnit palivo a torpéda bez přerušení mise. Sice jen v přístavech, ale aspon něco, KONEČNĚ jsem se asi nejen já dočkal.

to ricardo15 Jinak ad dělo bych zase tak černě neviděl..jsou tam arkádovější věci a hlavně tohle je Pacifik, nesmíš to porovnávat s Atlantikem. Pacifiku bylo dělo relativně normální.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
ja mam zatial z hrania divny pocit..je to krasne cukrikove, ale mam hned par nejasnosti. destroyer s dierou v boku ako brana do pekiel (je pekne vydiet vnutornosti..) mi ufujazdil veselo prec, kdezto lietadlovka v misii battle of midway isla dolu na druhe torpedo a to za rekordnych par minut - musim spomenut ze fyikalny model nikde... lietadlovka sa topila po boku  a Zera sa tam drzali ako klieste.. dokonca ked sa otocila hore dnom, lietadlam sa tiez nechcelo ist dolu... ach jaj..  ale zase moja ucta, dno vyzera konecne ako dno a nie len piesocnate roviny. Nemam nejaku nadupanu masinu ale aj battle of midway mi siel viacmenej plynule 20 fps a to som zapol vsetko na plno pri 1024x768...ked som mierne znizil kvalitu tak to slo v pohode do 40 fps..... moja zostava je celeron Prescot 2,66,  2 gb ram DUAL, Nvidia FX 7600 GS AGP 256 MB - cize ziadny zazrak.. kampan som neskusal ale aj tak je SH3 lepsi..... ale mozno je to vec zvyku


Citovat
Příspěvek  
bakterius napsal:
ja mam zatial z hrania divny pocit..je to krasne cukrikove, ale mam hned par nejasnosti. destroyer s dierou v boku ako brana do pekiel (je pekne vydiet vnutornosti..) mi ufujazdil veselo prec, kdezto lietadlovka v misii battle of midway isla dolu na druhe torpedo a to za rekordnych par minut - musim spomenut ze fyikalny model nikde... lietadlovka sa topila po boku  a Zera sa tam drzali ako klieste.. dokonca ked sa otocila hore dnom, lietadlam sa tiez nechcelo ist dolu... ach jaj..  ale zase moja ucta, dno vyzera konecne ako dno a nie len piesocnate roviny. Nemam nejaku nadupanu masinu ale aj battle of midway mi siel viacmenej plynule 20 fps a to som zapol vsetko na plno pri 1024x768...ked som mierne znizil kvalitu tak to slo v pohode do 40 fps..... moja zostava je celeron Prescot 2,66,  2 gb ram DUAL, Nvidia FX 7600 GS AGP 256 MB - cize ziadny zazrak.. kampan som neskusal ale aj tak je SH3 lepsi..... ale mozno je to vec zvyku


No ono je to tak že se vyvojaři už snad i spolehaj na komunitu že si SH upravi podle svého tak to co nám předkládají je jen taková kostra a zbytek si dodělejte  Very Happy ale ješte sem nehrál ale fakt že to jede na pc na které jede SH3 mě potěšil a teď se ještě začli vyrabet GK ATI 1950PRO pro AGP  Very Happy no to by pak už mohlo i docela jet


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Můj final názor na SH4 
No asi takto...po otestování "dema" to objednám i přes to že to je značně v některých věcech arkádička jak už jsem psal. Ovšem upozorňuji všechny...sice je fajn říkat si oni to mody zachrání ovšem v ten moment ti z Vás co jen tak tak rozběhly tGW či GWX na SH4 zapomeňte i na low detaily.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak to je dobré...jsem zvědav jak dlouho se budeme takto nachytávat(SH3čkaři). Nějak jsem zapomněl, že jsem v Pacifiku a  že Tambor má MAX jen 90m. Suverénně jsem tak dal 120m.....co následovalo je asi jasné Laughing


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
už mám tady první bug,a je docela velkej,ve čtvrté misi,kdy opouštím přístav na Javě pod dělostřeleckou palbou (myslím si že se má jednat o útěk z dobitého přístavu Japonci),na tom by nebylo nic špatného jenom když si v pohodě splním svou misi,tak první problém byl ten že jsem nevěděl kde mám nový přístav pro ukončení mise,tak jsem to zkoušel,nejdřív Brisbane,pak Pearl Harbor,Midway a nakonec to byl ten poslední na výběr(nevím teď jak se jmenuje...je na zapadní straně Austrálie),ale ouha připlouvám tak do přístavu a najednou když chci zakotvit mačkám end patrol,pak mě to ještě pustí dále a pak crash do windows,vůbec mi to nenajede do kanceláře,a to jsem to zkoušel několikrát po loadovaní...
:-(zkoušel to už někdo?šlo Vám to?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dalo s eto čekat a už jsme to psal.....che to prostě patch. Mě už to spadlo dvakrát a většinou když jsem zkoušel nějaké "limits" hranice hry. Prostě když jsem šel za šablonku mise tak to hra nerozdejchala. JInak ty mise jsou fakt divoké htaju za flotilu Pearl Harbor, byl jsem, poslán ke Kjúšú, když jsme tam dojel byl jsem pochválen za to že jsem dojel k Hokkaidó!!!! A co víc dostal jem za úkol zaútočit na obchodní provoz taky tam ovšem at potápím lodě u Kjúšú či Hokkaidó hra mě pořád hlásí úkol jako nesplněný...chce to patch.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Včera jsem to taky vyzkoušel a mám z toho takový rozporuplný pocit...
Po grafické stránce jistě zlepšení, i když našel jsme pár podivností (možná způsobené mým počítačem) za prvé modely postav se v jednu chvíli změnily na 2D (prostě sprite), dále oči - oční bulvy mají strašně vystouplé (ale, jak říkám, možná můj interní problém s nastavením).
Další věc je počasí, nevím, zda je dynamické nebo pevně nastavené pro určitou oblast, ale když z 65-denní hlídky 63 dní v kuse prší, tak je to trochu zvláštní (nemluvě o tom, že prd najdeš)
Dělo vs. torpéda - nevyvážené, merchant dostal tři! torpéda a plul bez problému dál, vynořím se čtyřikrát do něj střelím a vybouchne. Zvláštní.
Ovládání - proč, sakra, mění funkční klávesy???
Celkově po 15 min. hraní jsem byl přesvědčen, že to co nejdřív potřebuje nějaký patch.


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek to Rudla 
Ne..není to tvým PC...všechno co jsi popsal "mám" taky(něco z toho jsem už psal). To počasí je opravdu síla řeší to ukončení a znovu nahrání save pozice. Další bug je to že se posádka někd yzblázní a začně asi 5 lidí hlásit souřadnice...a jedou a jedou a jedou je to jak kapající kohoutek .. na nervy. Naštěstí to zase řeší save a load. Je jasné že betatest opět provedu kupující.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jak to tady čtu tak si počkám na originálku ke které už bude patch opravujíci ty mamlasoviny Exclamation  Exclamation

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
morybundus napsal:
Jak to tady čtu tak si počkám na originálku ke které už bude patch opravujíci ty mamlasoviny Exclamation  Exclamation


ach jak optimistické...nebyl bych tak pozitivní. Klidně se vsadím, že v momentu až mě přijde originálka do poličky vedle SH3 patch ještě nebude. Laughing


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: to Rudla 
Sarroth napsal:
Ne..není to tvým PC...všechno co jsi popsal "mám" taky(něco z toho jsem už psal). To počasí je opravdu síla řeší to ukončení a znovu nahrání save pozice. Další bug je to že se posádka někd yzblázní a začně asi 5 lidí hlásit souřadnice...a jedou a jedou a jedou je to jak kapající kohoutek .. na nervy. Naštěstí to zase řeší save a load. Je jasné že betatest opět provedu kupující.


Pravda, to jsem zapoměl...chvíli jedu a najednou začnou hlásit čísla, otřes. (nejdřív jsem myslel, že hrajou poker)


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.