Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Liga - Velitelství
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Naťuknul jsem minule se Švédem téma hostingu.
Teoreticky ( nevím jistě zda to půjde ) bych si mohl zařídit aby mi poskytovatel zprovoznil hosting, nicméně než se ho vůbec zeptám, je skutečně potřebnej další server na čtvrtky ?
Připojení mám slušný ( upload 8-15MB ), což by možná mohlo mít vliv na stabilitu hry.


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Na ctvrtky jsou 3 stabilni servry, ja, Sved a Mrako, coz se zda, ze je dost,
ale uz se nekolikrat stalo, ze ja a Sved jsme nemohli, tak se narychlo shanel dalsi server, kterej by mohl odhostovat.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ok, tak já to zkusim vyřídit, kdyby se zas stalo že by někdo nemohl.


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Crying or Very sad
stmieva sa, zmráka sa k búrke sa blíži
liga die kapitäne k svojmu zániku sa blíži
a tí čo tomu neveria nech sa rýchlo prebudia
 Sad


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
neprivolavej zadne temne mraky. Verim ze se to zlepsi.


_________________



http://www.sportovniautodoplnky.cz/?refId=1407
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Obávám se, že kolega Hogen má tak trochu pravdu - kde jsou ty časy, kdy pomalu na ligovou plavbu nestačily 2 servery a dnes? Malý zázrak, když se sejde dost kapitánů na to, aby byl plný jeden jediný... Crying or Very sad

Takže z pozice samozvaného důstojníka pro morálku - ALAAAAAAAAARM !!!! Vstávat !!! Bando líná, zvedněte ty svý zadky z pelechů, vyhřátejch seslí v kancelářích a jinde a koukejte nastoupit do svých reznoucích ponorek !!!! Tomíkům, Frantíkům a Jankům se po vás stejská - tak je nenechávejte čekat !!!! Tady nejste v Rusku, aby jste si mysleli "nas mnogo" !!!! Mad

Jedu ! Jeduu !!! JEDUUUUUU !!!!!!


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
já bych se časem docela rád zapojil, ale teď mám kolotoč s rekonstrukcí domku a taky se tak trochu bojím, že až budu mít jednoho krásnýho večera konečně čas na hraní, nebude už s kým...


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak vcera nas na ligove plavbe bylo 6 a jeste dalsi adept chtel jet s nami tak pozname jak to bude dal


_________________



http://www.sportovniautodoplnky.cz/?refId=1407
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Váš dril a přesné dodržování pravidel mi nevyhovuje.
Hrát si chodím pro zábavu.
Proto jsem přestal chodit na online ponorky, ikdyž mne potápění BRT baví...
Vyhovuje mi volnější online létání ve Šturmoviku...
 Cool



Naposledy upravil von_Paulus dne 14. 10. 2012, 10:29, celkově upraveno 1 krát.

_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
njn, s tim asi nic neudelame, uz i tak je problem sehnat lidi na LDK.
Takovou clenskou zakladnu jako ma Il jaksi nemame.
A zruseni UBI serveru tomu taky moc nepomohlo.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No ještě k tomu Paulusi,, ten dril a dodržování pravidel,,to je v každé soutěži,, pokud bychom si šli jen tak zastřílet do všeho co se pohne bez ohledu na to koho co je a posléze vyhodnocení kdo je nebo není lepší???,,, tak by tě to přestalo bavit ještě dřív,, protože to by potom nebylo ale vůůůbec oničem,, jen tak si prásknout do lodi co se potápí jinému kapitánovi a celková anarchije v boji to by bylo k ničemu Confused A zřejmě jsi nebyl na vojně,,kdo byl tak tento postup pochopí,,žádná vojna nejde bez kázně,,no Il jsem nelítal a jestli je to tam, tak, že můžeš střílet libovolně počem chceš?? Tak prosím,, je to na kažém co ho baví..


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ne, ne Švéde. Ila jsem létal velice aktivně cca 5 let, skoro každý den... i teď ještě občas, i když už toho času teď nemám ani na létání ani na ponorky Crying or Very sad .. Ale Sturm je o kázni, buď létáš masomlejn, což je o ničem nebo létáš v letce, peruti, skupině, proti jiné letce, peruti, skupině... vždy modří proti červeným... a pokud chceš něčeho dosáhnout, ať už sestřelu nebo znišení pozemního cíle, musíš dodržovat pravidla, společná i svoje vlastní.
Kdo je nedodržuje, moc dlouho si s ostatními nezalítá...debila nikdo nechce.  Very Happy
Il2 je jiný tím, že široká základna dává možnost měření sil mezi různými piloty navzájem, kdežto SH je my proti počítači  Wink


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
To jste mne správně nepochopili, nebo jsem se špatně vyjádřil.

Naučit se ovládat ponorku, spolupracovat ve smečce je určitě velmi důležité pro přežití, to mi nevadí.

Vadí mi striktní dodržení přítomnosti, když se přihlásím do hry a pak z různých důvodů se nemohu zúčastnit a dostanu zákaz hrát na x dalších setkání.
V leteckých simulátorech, co momentálně hraji, to chodí tak: přijdu - připojím se - hraju; nepřijdu - nepřipojím se - nehraju.
Chápu, že v SHIII jsou omezené možnosti počtu připojených hráčů, to se dá obejít - kdo dřív přijde, ten hraje.
 Cool
Ale to už jsem si s marvem vyjasnili Idea



Naposledy upravil von_Paulus dne 16. 10. 2012, 08:53, celkově upraveno 1 krát.

_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jj a pro ostatni: je moznost oznamit ze pres prihlasku nemuzu jet treba i nejakou sms nebo tak poslat omluvenku a uz je to o necem jinem.


_________________



http://www.sportovniautodoplnky.cz/?refId=1407
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
citace:
- pravidla ligy
 -  . . . . .
 - pokud možno přihlašujte se minimálně den před danou hrou, přihlášky podané méně než 30 minut předem nebudou akceptovány !
 - . . . . .

Vo čem to vo čem, snad půl hodiny před začátkem ví jestli bude hrát a taky na 99% ví jestli bude mít na 2-3h čas, ne?
Nevim, nepřihlašuju se !!!
Vim ,přihlásim se !!!

citace:
V leteckých simulátorech, co momentálně hraji, to chodí tak: přijdu - připojím se - hraju; nepřijdu - nepřipojím se - nehraju.

Fakt to jde srovnávat?


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.