Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 5
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
JSGME & SH3 Mini Tweaker - NÁVOD
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek JSGME & SH3 Mini Tweaker - NÁVOD 
Ahoj jsem tady nový a chtěl jsem se zeptat co je to za utilitu JSGME a kde se dá sehnat (stáhnout),dále jestli někdo ví jak se pracuje TweakFiels je to něco na editaci v SH3 ale nevim jak to pracuje.Za rady nebo návod jako byl u SH3 commanderu (který mi moc pomohl děkuji)



Naposledy upravil Sarroth dne 24. 01. 2008, 22:26, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil Wara dne 05. 11. 2007, 18:17, celkově upraveno 1 krát.

Citovat
Příspěvek  
JSGME je utilita pro aktivaci a deaktivaci ruznych modu, viz obrazek:


a sosnes to tady:
http://www.users.on.net/~jscones/software/products/jsgme_setup.exe

ostatni nevim - nepouzivam
vystacim si s modem tGW  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
moc dík za ten link zbytek poradí snad někdo jiný


Citovat
Příspěvek SH3 Mini Tweaker Program 
http://rapidshare.com/files/11722007/MiniTweakerTweakFiles.zip

Jedná se o program na editaci všech možných hodnot(účinnost děla, torpéd atd atd) takže pokud ti vše vyhovuje není potřeba. Osobně jsme ho použij JEN k editaci děla v tGW.

-je potřeba stáhnout i TWEAK FILES(niže na stránce  a 160KB).

Nainstalovat SH3 Mini Tweaker Program a vložit do jeho adresáře právě TWEAK FILES.
Otevřít a vybrat soubor, který chceš editovat.



Naposledy upravil Sarroth dne 20. 12. 2008, 14:24, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To ano to jsem zvládl,ale pak ta editace jednalo se o to dělo najdu si Ugun nebo jak se to jmenovalo tam změnim parametry a pak co?Má se to někam ukládat mám Tweak nainstalovaný jinam než hru.Mohl by si mi to nějak popsat,pls děkuji.Možno i přes ICQ 214979259


Citovat
Příspěvek  
Wilgott napsal:
To ano to jsem zvládl,ale pak ta editace jednalo se o to dělo najdu si Ugun nebo jak se to jmenovalo tam změnim parametry a pak co?Má se to někam ukládat mám Tweak nainstalovaný jinam než hru.Mohl by si mi to nějak popsat,pls děkuji.Možno i přes ICQ 214979259


No on tady návod byl, ale nějak se omylem smazal či co. Jinak jistě, je třeba to potvrdit SAVE NEW VALUE . Víc ti opravdu neporadím... už je to dlouho co jsem to použil.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tohle vim jen nevim kam to pak mám uložit aby se to projevilo ve hře.


Citovat
Příspěvek  
Wilgott napsal:
Tohle vim jen nevim kam to pak mám uložit aby se to projevilo ve hře.


To uložení neřeš,dáš jen SAVE NEW VALUE,ve hře samotné se to určitě projeví,nějaká místní IT kapacita by ten proces určitě dokázala popsat.

Najdeš si SHELL.zon a tam se objeví všechny použité ráže včetně AI,vybereš si tu kterou chceš editovat,je tam MAX a MIN efekt a můžeš změnit hodnoty.
Zkouška účinku je jednoduchá,spustíš hru a v Námořní Akademii si můžeš zastřílet z DG na těch 5 lodí.


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Super moc dík jsem dlužníkem


Citovat
Příspěvek  
Nové JSGME
http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?p=560255#post560255


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Herr Flick napsal:
Nové JSGME
http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?p=560255#post560255


Uživatelé SH3/SH4 nepoznají žádný rozdíl mezi verzemi 1.6.0 a novou 1.6.1, ale pokud používáte JSGME také s jinými hrami, doporučuje se přejít na novější verzi.
Stačí překopírovat starou verzi verzí novou, nemusíte kvůli tomu vypínat žádné aktivované mody.

POZOR!!!- pokud používáte starší verzi JSGME než 1.6.0, musíte použít tento postup:
1)Rollback SH3 Commander
2)Vypněte všechny mody, aktivované přes JSGME
3)Nainstalujte poslední JSGME
4)Zapněte opět všechny požadované mody



Naposledy upravil Wara dne 09. 06. 2007, 10:05, celkově upraveno 1 krát.

_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
[quote="Wara"][quote="Herr Flick"]Nové JSGME
 Rolling Eyes díky za návod. Už tofrčí Exclamation


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nazdar. Mal by som na Vás otázku. SH3 commander treba spustit cez jsgme alebo nainstalovať priamo do hry? A ak cez jsgme, tak by ste mi prosím mohli vysvetliť postup, lebo s tým programom som sa stretol prvý krát a nejak mi to nejde. Ďakujem za odpoved, popripade link kde sa o tom píše a ktorý som nenašiel.  Embarassed

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Antropoid napsal:
Nazdar. Mal by som na Vás otázku. SH3 commander treba spustit cez jsgme alebo nainstalovať priamo do hry?


SH3 Commander se instaluje do vlastní složky. Má vlastní ikonu a přes ní se i posléze zapíná celé SH3(či SH4).

Pokud používáš jako mod GWX je třeba právě do složky SH3 Commanderu nakopírovat jeho upravené soubory(některé soubory SH3 Commanderu, které GWX upravuje), které získáš současně se samotným GWX(když ho stáhneš), jinak nebude fungovat korektně.
Žádné jiné mody ani defaultní hra to nepotřebují, jen GWX.

Jinak návod, download apod na SH3 C v CZ: ZDE



Naposledy upravil mysak_bob dne 29. 03. 2008, 15:43, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil Sarroth dne 02. 12. 2007, 01:00, celkově upraveno 2 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Antropoid napsal:
Nazdar. Mal by som na Vás otázku. SH3 commander treba spustit cez jsgme alebo nainstalovať priamo do hry? A ak cez jsgme, tak by ste mi prosím mohli vysvetliť postup, lebo s tým programom som sa stretol prvý krát a nejak mi to nejde. Ďakujem za odpoved, popripade link kde sa o tom píše a ktorý som nenašiel.  Embarassed


Normalne ho nainstaluj - spust instalacni soubor, odklikej a hotovo. Defaultne se instaluje do X:/Program files
Pak v adresari Program files/SH3 Commander spust soubor SH3Cmdr, nabehne okno, uprav si nastaveni hry jak budes chtit a spust hru tlacitkem "Run SH3"  Wink


EDIT : byls rychlejsi Sarrothe  Laughing




Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 02. 12. 2007, 01:00, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 5
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.