Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rozdíly mezi tGW a GWX
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Rozdíly mezi tGW a GWX 
Nevim, jestli je to ma chyba, ze jsem se spatne dival anebo to tu fakt neni. Ale chybi mi tu zakladni nebo vycerpavajici porovnani rozdilu
mezi mody GW a GWE. Zatim jako celkem novacek, hraju nejspis default a chtel sem zkusit neco novyho a vaham, ktery mod vyzkouset. Poradite mi? Dik
A pokud tu tohle srovnani je  a ja ho prehlid entschuldigung!

ad Wara:
upraven nazev tematu...
tGW- The Grey Wolves, GWX- Grey Wolves Expansion



Naposledy upravil Wara dne 02. 03. 2007, 19:43, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Cau, primo srovnani tady asi nenajdes, mozna neco je ve foru GWX.
Musis si procist forum pro tGW a GWX.
tGW je predchudce GWX.
GWX je rozsireny o nejaky lode, prekomprimovany textury, takze by to melo byt mene narocnejsi na HW, ale zase je tam toho vic a urcite jeste dalsi veci.

Jinak kdybys chtel hrat online ligu, ktera se ted rozjizdi, tak ta se hraje na tGW.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
obe temata sem si jaks taks precet, ale ptam se proto, ze tam byla i spousta negativnich reakci ve smyslu sniper DD atd.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to je vec nazoru, nekomu to vyhovuje, nekomu ne
Mozna proto se hraje liga na tGW.
Pokud jsi HC hrac a bavi te utikat pod vodou (ale neni to pravidlo) tak jdi do GWX, ale obcas lokalizacni schopnost DD-cek je obdivuhodna  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
tGW je dost hardcorovejsi- tj. tezko potopis lod na jedno torpedo, vetsina nastaveni je dost realistictejsi nez u pozdeji vydanyho GWX

GWX ma sice lepsi grafiku, vic lodi apod, ale pouziva trochu jiny zpusoby prace DD a vubec chovani nepr. lodi(maji nastaven dohled tusim az 30mil, tj. kdyz mas smulu, tak tew uvidi driv nez ty, je co je proste divny), trebas potopis lod jedinym torpedem, kdyz vis kam mas strilet, dela se oproti tGW vyplati na ponorky montovat apod.



Naposledy upravil Wara dne 02. 03. 2007, 19:43, celkově upraveno 2 krát.

_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jednoducho GWX je ciste Call of duty , alebo batl, len s tym rozdielom ze sa Ti to u SH dlhsie nacitava ked skapes Laughing  Laughing  Laughing  , ale o nic nejde vyskusaj  a to co sa TI bude lubit tak to si nechas a hotovo Exclamation  Exclamation  Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek tGW vs GWX 
Názory se různí...
V tGW mě připadalo vše celkem normál,o proti RuBu to byl další krok vpřed k realitě,schopnosti DD,letadla,ikdyž u nich mě vytáčelo jejich "brzké" nasazení,mají nějakou rychlost+damage model.V tGW jsem měl max EF u torpéd 180 (už se opakuji) málo co šlo potopit na jedno.

V GWX je to ještě "trošku" jinak,sniper schopnosti DD od cca 12.1939 nás odkazují do nesmyslných hloubek a taktik které nikdy nikoho nenapadli,že Very Happy
Od cca 04.09.1939 na mě útočí mimo jiné dvojice Avro Lancasterů Exclamation podle mě co tam letí je daleko rychlejší a méně poškozitelné.
Max EF u torpéd tam mám 155,u DG 105 mm HE je max EF 30,což mě nepřipadá jako nějaké zdrcující hodnoty.O5 nic nepotopím na jedno torpédo.Vůbec nic jsem nepodrobil editaci,proto mě mě připadá GWX více HC než tGW,samozřejmě,je to přehnané,ale mě to jako arkáda nepřipadá.Já zůstávám u GWX.

Tak si vyber  Very Happy ,ale na tvém místě bych začal od tWG



Naposledy upravil Herr Flick dne 03. 03. 2007, 00:52, celkově upraveno 2 krát.

_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Aj aj už se nám tady pomalu rozjíždí další válečná zóna tGW vs GWX, po té co se už cca dvě podařilo umlčet Very Happy

Asi takto, opravdu nejlepší bude když si otestuješ obojí a to v pořadí jak to vyšlo tGW poté GWX.
Ale pokud chceš...zkráceně:
tGW - je zatím asi ta nejrealističtější simulace něm. ponorky z WW2, má to upravenou mapu, má to lodě navíc, má to vylepšené všechno možné.
GWX - je (dle mého) mírně arkádovější, pokoukáníčko(má to zase o něco více lodiček, textur atd více) s velice, ale velice zvláštním pojetím ponorkové války z 2. světové. Z jedné strany se chová jako arkáda a z druhé předvádí nereálné "Hard Core"...

Prostě +GWX, několik vizuálních vylepšení(i když některé textury lodí mě přijdou už přeplácané(hlavně obchodní)) +tGW rozhodně realističtější


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Co mě hodně mrzí na GWX... 
Co mě hodně mrzí na GWX je, že každou kocábku kterou zasáhnu 1 torpedem jde ihned ke dnu. A to je jeden z největších důvodů proč se vracím k tGW ale tím neříkám že GWX je špatný, jen trošku arkádovější. Ale to už tady bylo řečeno 1000, takže co nevyzkoušíš neporovnáš.


Citovat
Příspěvek  
jo jo ono je to na 100% arcada , a mozno ten patch  osetri  tieto blbosti ako je profesionalita v prvych rokoch DDcek atd, ono sa nakoniec ako aj dufam moze stat ze po nejakom tom patchi sa mozem kludne vratit ku GWX, len jedna vec mna tam nadchla  a to ze bola noc , zamracene  a ja som si ho valil v konvoji na hladine. bol som s toho fakt paf  super vec ktora sa priblizuje  k realu , ale coked  hned na to vam to zhnusi ked cez den vas nejaka lod    uvidi a ktoru este vy nevidite  Laughing  Laughing  Laughing  , hmm musia sa ti ludia este ucit nieco tvorit  Wink



Naposledy upravil Rado dne 03. 03. 2007, 11:19, celkově upraveno 1 krát.

_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
instalace TGWX bez problemu, spustim hru a su unesenej. ma ponorka a ostatni lode vypadaji krasne. Vypluju ze sve zakladny v kielu zacatek r 1940, blizim se k la manche, je den a co to?? najednou me kropi 2 nepratelsky hurikany. Rikam sakra co tady tak brzo delaj? ale co naplat, potopim see na periskop a jedu dal. V tom me zmerci DD, kterej nebyl videt na mape a uz si to frci na me. je ode me asi 2,5 Km, dva vystrely a ja mam v predni casti ponorky vodu.  Evil or Very Mad No co rikam si, zapnu tichy chod, potopim se do 40m, vic to anio nejde, vsak on me nenajde, stejne jako v defaultu. Lec zahy vystrizlivim, zacne me pingovat, a blizi se na me. Rikam si asi ma chlapec nejakej radar z nasa, ze me objevil, ale to uz na me sype a sype vanocni darky. zkusim mu uniknout, ale bez vysledku, po pul minute me zas najde a vse se opakuje. Co dal? vypnu motory a po vzoru das boot si sednu na dno a ani nedutam, lec chlapec me najde znova a zpusobi mi tezke poskozeni, pripadam si jak cednik a zkusim load.
Pokud pluju kolem nepratelskych pristavu  nemam problem potkat 5-10 nep. lodi bez sance jim uniknout.... Evil or Very Mad
Rikam si, co asi delam spatne??

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
[quote="meniskus"]instalace TGWX
 myslel sem GWX, aby bylo jasno Embarassed

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
meniskus napsal:
instalace TGWX bez problemu, spustim hru a su unesenej. ma ponorka a ostatni lode vypadaji krasne. Vypluju ze sve zakladny v kielu zacatek r 1940, blizim se k la manche, je den a co to?? najednou me kropi 2 nepratelsky hurikany. Rikam sakra co tady tak brzo delaj? ale co naplat, potopim see na periskop a jedu dal. V tom me zmerci DD, kterej nebyl videt na mape a uz si to frci na me. je ode me asi 2,5 Km, dva vystrely a ja mam v predni casti ponorky vodu.  Evil or Very Mad No co rikam si, zapnu tichy chod, potopim se do 40m, vic to anio nejde, vsak on me nenajde, stejne jako v defaultu. Lec zahy vystrizlivim, zacne me pingovat, a blizi se na me. Rikam si asi ma chlapec nejakej radar z nasa, ze me objevil, ale to uz na me sype a sype vanocni darky. zkusim mu uniknout, ale bez vysledku, po pul minute me zas najde a vse se opakuje. Co dal? vypnu motory a po vzoru das boot si sednu na dno a ani nedutam, lec chlapec me najde znova a zpusobi mi tezke poskozeni, pripadam si jak cednik a zkusim load.
Pokud pluju kolem nepratelskych pristavu  nemam problem potkat 5-10 nep. lodi bez sance jim uniknout.... Evil or Very Mad
Rikam si, co asi delam spatne??


Vítej v GWX  Very Happy       ,to je přesně ono   Evil or Very Mad  ,úroven DD+četnost letadel k historickému datu Shocked .Máš ten poslední patch?

BTW,toto bychom měli ale řešit už v jiném tématu


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Herr Flick napsal:
Vítej v GWX  Very Happy       ,to je přesně ono   Evil or Very Mad  ,úroven DD+četnost letadel k historickému datu Shocked .Máš ten poslední patch?

BTW,toto bychom měli ale řešit už v jiném tématu


mam patch 1.02



Naposledy upravil Wara dne 04. 03. 2007, 08:30, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak sem to tady procet a koukam ze sem posledni kterej jede este na RuB 1.45  Laughing

a protoze me laka zahrat si s Vama on-*line tak zvazuju prechod na tGW... jen este nejsem plne rozhodnutej bo v RuBu mam vsechno co potrebuju + dalsi mody a pokud by mel bejt jedinej argument prechodu na tGW moznost on-line tak pockam dokud nedojedu karieru . ( vzhledem k tomu ze mam konec 42 to hned tak nebude  Cool  )

takze BABO RAD ........  Wink


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.