Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Přihlášky pro nové flotily
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
no chlapi, ja myslel, ze se date dohromady a v kvetnovem turnaji budou uz tri flotily a zatim ....  Sad


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
mysak_bob napsal:
no chlapi, ja myslel, ze se date dohromady a v kvetnovem turnaji budou uz tri flotily a zatim ....  Sad


no to mi povídej já nemam za koho hrát.. já tomu Pepínovi musim napsat e-mail protože jinak..... Mad


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Po druhom online teste s mysakom a panchusom sa ukazalo ze mi nejde multiplayer a zatial neviem preco, takze ak sa zalozi 12. flotila nebudem moct sa pripojit do hry.  Sad
Na teraz som len ako psychicka podpora..... dufam ze sa mi to podari co najskor vyriesit a budem si moct zaparit s vami.  Wink



Naposledy upravil kamikadze dne 26. 04. 2007, 20:55, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
kamikadze napsal:
Po druhom online teste s mysakom a panchusom sa ukazalo ze mi nejde multiplayer a zatial neviem preco, takze ak sa zalozi 12. flotila nebudem moct sa pripojit do hry.  Sad
Na teraz som len ako psychicka podpora..... dufam ze sa mi to podari co najskor vyriesit a budem si moct zaparit s vami.  Wink


To je zlej sen..... Crying or Very sad  Co se dá dělat, Jestli používáš tGW + patch 1,4b a nic jiného, tak nevim. Leda si schovat sejvy a reinstal Sad ....ale radši se zeptej někoho kdo se v tom vyzná Embarassed


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Achtung Achtung!!!
Dnes se mi ozval Pepíno a řekl, že měl problémy v práci ale do ligy s kamarádem nastoupí (pravděpodobně Wink )
Až se tedy přihlásí oficiálně, otevřeme téma. Abychom ušetřili čas, začněte přemýšlet o veliteli, zástupci, logu, číslu a typu ponorky (na výběr máte typ IX C/40, IXD2, XB, XIV, Italský šunty razz )



Naposledy upravil Günther Königg dne 09. 05. 2007, 13:53, celkově upraveno 1 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
a co bys rikal na toto?  Wink



a zastupce by si mel volit uz velitel sam. Kapitan



Naposledy upravil mysak_bob dne 29. 04. 2007, 22:33, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak to je dobrá správa. No o tých ponorkách neviem, SH3 podporuje z týchto menovaných len typ IXD2 takže je to viac-menej isté. O veliteľovi zatial nebudem písať ale viem za koho asi budem hlasovať.  Wink
To logo by mohlo byť   Very Happy   Nechcem rýpať, ale nenašlo by sa niečo formátu 7. a 2. ale mňa nič nenapadá  Crying or Very sad


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to Myšák:To víš, musí to vypadat jako že ve flotile bude nějaká demokracie Wink  razz
              Mimochodem, co si použil za editor? Já totiž nápad mam ale s mými prostředky ho lze jen těžko realizovat Embarassed  Embarassed
 
to Kamikadze: Já že pokud někdo nesouhlasí s IX D2 tak si může nějakou udělat jako mod... Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to Gunther: treba Corel 8, nebo Adobe Photoshop


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To by bola sranda vynoriť sa v 1940 s typom XXIII uprostred nechráneného konvoja  Laughing  Laughing  ale dosť sci-fi
Ja by som si tým dal tú námahu aby som hru trochu obohatil, ale pri mojich schopnostiach v počítačovej grafike je to nad moje sily  Crying or Very sad


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:
to Myšák:
 
to Kamikadze: Já že pokud někdo nesouhlasí s IX D2 tak si může nějakou udělat jako mod... Wink


XIV se pokud vím používala jako "dojná kráva"... Nevím nakolik je klání v lize náročné na palivo a jak to implementovat do modu ale že by jeden zásobovoval spolubojovníky palivem a torpédy zní zajímavě.... Sorry že se vám do debaty cpe člověk "z venku"....



Naposledy upravil aaron2 dne 30. 04. 2007, 23:29, celkově upraveno 1 krát.

_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To je v pohode, ale typ XXIV  Question Shocked  nemyslel si typ XIV, na stránkach www.uboat.net je spomínaný len typ XIV ako "dojná kráva" a ešte VIIF ktorá slúžila na transport torpéd.
To zásobovanie, myslím že palivo nie je problém lebo pri time compression x1 bohato stačí a torpéda už len samotné presúvanie torpéd z externých zásob je dosť blbé a to nehovorím keď máš za chvostom poriadne nas*né DDčka. Je to zaujímyvý nápad, ale previesť ho do reálneho módu.....



Naposledy upravil kamikadze dne 30. 04. 2007, 21:46, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
kamikadze napsal:
To je v pohode, ale typ XXIV  Question Shocked  nemyslel si typ XIV, na stránkach www.uboat.net je spomínaný len typ XIV ako "dojná kráva" a ešte VIIF ktorá slúžila na transport torpéd.
To zásobovanie, myslím že palivo nie je problém lebo pri time compression x1 bohato stačí a torpéda už len samotné presúvanie torpéd z externých zásob je dosť blbé a to nehovorím keď máš za chvostom poriadne nas*né DDčka. Je to zaujímyvý nápad, ale previesť ho do reálneho módu.....


Samozřejmě jsem měl na mysli XIV.... To jedno X se mi tam nějak připletlo.... Opravím to... Wink



Naposledy upravil aaron2 dne 30. 04. 2007, 23:28, celkově upraveno 1 krát.

_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Pánové...je to špatné Crying or Very sad
Pepíno za nás nenastoupí, jediná šance je dotáhnout sem jeho kamaráda a neznámého pátého hlasujícího.


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak to je už fakt "bída"  Crying or Very sad  nebolo by odveci keby sa ten piaty hlasujúci prihlásil. Vieme kto vlastne je ten Pepínov kamarát?


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.