Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Problem s hudbou
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problem s hudbou 
Nazdar kapitani,
mam takovy problem s hudbou. V okamziku kdyz me objevi ostraha konvoje a zacne me zasypavat hlubinnyma nalozema, tak me neustale hraje stale stejna hudba jak pri utoku na konvoj a jen nekdy se zmeni na tissi druh melodie. Mam original SH3 a patch Real U-boat 1.45. Nevite plz nekdo co s tim, aby se hudba pokazde zmenila na tichou (dramatickou). Ne ze by to byla nejaky velky problem, ale je to pri tichem chodu relativne rusici prvek v okamzicich, kdy je treba naslouchat pohybu nepratelskych torpedoborcu. Pokud nekdo vite co s tim dik za radu.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ta hudba ti bude bezat aj ked bude cela tvoja posadka mrtva Laughing  ta hudba patri k SH3 takze sa nevipne ale tusim sa da nastavit v nastaveni aby si ju mal vypnutu Wink


_________________
Nikdy neruš nepriatela ked robí chybu.
Napoleon Bonaparte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já ji nechci vypnout uplně, jen chci aby v okamžiku, kdy o mě ostraha už ví, tak aby hrála hudba taková ta tišší, dramatická a ne taková když se blížíš ke konvoji a nikdo o tobě ještě neví.... mi hraje furt ta stejná i když mě mají sonarem zaměřeného...a těžko se poslouchá blížící se torpedoborci.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dotor napsal:
Já ji nechci vypnout uplně, jen chci aby v okamžiku, kdy o mě ostraha už ví, tak aby hrála hudba taková ta tišší, dramatická a ne taková když se blížíš ke konvoji a nikdo o tobě ještě neví.... mi hraje furt ta stejná i když mě mají sonarem zaměřeného...a těžko se poslouchá blížící se torpedoborci.


to asi nezmenis Sad  ale ak sam pojdes na sonar tak sa ta hudba vypne a ty mozes pocuvat torpedoborce Wink


_________________
Nikdy neruš nepriatela ked robí chybu.
Napoleon Bonaparte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Me osobne by z te original hudby hrablo  Wink . V GWX hraje hudba jen v menu a ve hre si muzes pustit gramofon, kam si muzes nahrat ruznou hudbu. Duporucuju ke stazeni mody s ruznymi dobovymi hity  Wink .

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Nechápu jak někdo může poslouchat hudbu jak je třeba poslouchat sonar a uplně se zžít s okolím aby člověk měl přehled co se děje nad ním.To přece není žádna arkáda  Confused Nic nenamítam když pluji na hladině a široko daleko nikdo tak proč si nepustit gramec , ale jak bojuji a někdo na mě pouští hlubinné miny tak logicky vzato nemůžu poslouchat gramec Exclamation  Exclamation  Exclamation

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Právě proto mi to vadí tež, zvlášť když je poblíž nepřítel .... a ta hudba hraje dost nahlas a ruší, ale zase vypínat ji uplně se mi nechce....nadruhou stranu to zase přidává na dramatičnosti a zvyšuje to zábavu.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dotor napsal:
....nadruhou stranu to zase přidává na dramatičnosti a zvyšuje to zábavu.


Přesně tak. Koukněte se na svůj oblíbený film bez zvuku s titulkama. Dialogy určitě znáte nazpaměť. Ale ta hudba tam prostě musí být, jinak to nemá tu šťávu.


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Film a simulátor je rozdíl  Exclamation  Exclamation Jestli mi jde o kejhák tak nebudu poslouchat muziku Rolling Eyes

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
souhlasim s Moribundusem, ale je to kazdyho vec, jak se mu to libi.  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jasně já to také nikomu nevyčítam až mají třeba puštěný i plyn Smile Jen sem chtěl řict že se do ponorkového simulátoru muzika moc nehodí  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak sem zkusil instalnout GWX a teda je to opravdu obrovský posun k lepšímu !!!! I když na pozadí nehraje při akci žádná hudba a je to trochu nezvyk, to strašidelné ticho kdy čekáte jestli budou hloubkové nálože nebo nebudou má tež něco do sebe  Shocked  Laughing  Všem co to ještě nezkusili vřele doporučuju !!! ale pozor je to 100% reálné  Exclamation už sem byl tež nemile překvapen, když sem se vypustil vzduch do balastních nádrží a čekal, že se ponorka zvedne o cca 20 m a skončil sem uprostřed 3 torpedoborců na hladině (ale po cca 4h hraní reálného času sem jim zdrhl)  Smile
Dobrý lov a tučnou kořist  Exclamation  Salut

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek hudba 
Já teda hudbu běžně v SH3 neposlouchám, ale např. v multiplayeru, kde je jasné že se s nějakou nepřátelskou skupinou setkáte si něco pomalejšího rád pustim.  Smile


_________________

Osobní složka | SH3- galerie | Xfire profil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Dotor napsal:
Tak sem zkusil instalnout GWX a teda je to opravdu obrovský posun k lepšímu !!!! I když na pozadí nehraje při akci žádná hudba a je to trochu nezvyk, to strašidelné ticho kdy čekáte jestli budou hloubkové nálože nebo nebudou má tež něco do sebe  Shocked  Laughing  Všem co to ještě nezkusili vřele doporučuju !!! ale pozor je to 100% reálné  Exclamation už sem byl tež nemile překvapen, když sem se vypustil vzduch do balastních nádrží a čekal, že se ponorka zvedne o cca 20 m a skončil sem uprostřed 3 torpedoborců na hladině (ale po cca 4h hraní reálného času sem jim zdrhl)  Smile
Dobrý lov a tučnou kořist  Exclamation  Salut


Zas tak realne to neni, hlavne pokud si uvedomis, ze zacinas v roce 1939, kdy te tezko mohl nekdo objevit v hloubce 150m a za ticheho chodu.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek hudba 
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=350



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 03. 2008, 12:34, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Osobní složka | SH3- galerie | Xfire profil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.