Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Liga - Pravidla
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Souhlas s Hogenem. Na oba body NE.


_________________



http://www.sportovniautodoplnky.cz/?refId=1407
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Crying or Very sad
No nic no, jakobych nic nenapsal Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nebač, nejde o život Surprised


 cool


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ještě taková poznámka k historii nebo spíš jak to to mohlo být ve skutečnosti,: Taky kapitán vždycky přesně nevěděl jestli loď šla ke dnu nebo ne,, tak bych pojal ty nezapsané,,, prostě veřejnost to potopení neakceptovalo a kapitán si nemoh být tedy s jejím potopením jistý, potom lodě ikdyž stály a vykazovaly totální zničení, tak nakonec do přístavu dopluly,,takže pokus to byl Muki dobrej, ale taktéž ve všech bodech ne. Ale nic si z toho nedělej, vem rady co jsem ti dal a hra Tě bude mít ráda  Laughing


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
presne to som myslel Švediku, teraz to čítam aj v Hitlerová ponorková válka ..... pronásledovaní , 1942-1945 paradná četba od Clay Blaira

cool



Naposledy upravil Hogen dne 23. 02. 2016, 19:39, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No o tom započítávání potopených lodí a jejich tonáže ve skutečnosti bychom mohli vést dlouhé rozhovory. Laughing Ale určitě v jiném vláknu. Viz kapitán lodě U-100  Surprised  Surprised  a ted nemyslím Marva.
No nic návrh neprošel a byl smeten ze stolu.
Ještě teda malá poznámka k tomu potápění. Ona ve skutečnosti fungovala fyzika tak jak měla, což se bohužel o hře SH3 říci nedá. Rolling Eyes  Rolling Eyes Hogy asi bude vědět co mám na mysli. Very Happy  Very Happy
A Švedíku ta hra mě ráda nemá, to je už jednou jistý Very Happy Nevím jak si mám vysvětlit tuhle situaci a ta mě hodně, ale hodně leží v žaludku. A musím se přiznat, že jsem vážně uvažoval, že se na Ligu vykašlu a budu mít klid.
To si tak jednou v klidu plujeme s Hogy na konvoj a já jsem vypustil vždy dvě T na dvě lodě typu Liberty. A jelikož jsem si vzal rady k srdci, tak už se nesnažím pálit na střed, ale někam jinám. No a obě Liberty dostaly po dvouch T do přídě. T zafungovaly jak měli a hloubka byla nastavená na 5 metrů. No a opravdu jsem si myslel, že obě lodě jsou tzv. vyřízené. Osobně si totiž myslím, že pro lod je jeden z nejhorších zásahů , právě zásah do přídě. Smile Lod by měla zastavit a nebo minimálně rapidně zpomalit neb si pod tlakem hrne vodu do trupu. No, ale to se samozřejmě nestalo a obě Liberty pokračovaly nezmenšenou rychlostí dál v konvoji. A jelikož připlula eskorta a já šel do hloubky konvoj proplul a já neměl potopenou ani myš na krabičce od sirek. Viz zápis z Ligy. A možná, že někteří pamatují co se mi stalo při testování Kubovi mapy. To mi praskly 4 lodě z 5. Stát se mi to v lize tak se snad už od volantu pro DK  ani nehnu. Surprised



Naposledy upravil Muckenberg dne 24. 02. 2016, 08:10, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No tohle se stává u liberty celkem běžně a někdy dokonce ještě zrychlí. Minulou neděli v lize dostala odemne liberty 5 T a stejně zůstala na hladině. Prostě vozí korek. Doporučení pokud se ti na liberty nedaří tak na ně neutoc a vyber si jiné cíle když to jde.


_________________



http://www.sportovniautodoplnky.cz/?refId=1407
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No to máš pravdu,, jasně,, je to prostě hra a tak trochu simulátor a nedá se prostě podařit do hry dát úplně všechno co by se nám líbilo a plně se přibližovalo skutečnosti. Takže taky se stalo že kapitáni to neunesli a ligu kvůli tomu opustili, ale chci říct, že to není jen o tom potápění a těch brutotunách, ale o celkové atmosféře. Prostě jsi kapitán ponorky, máš pod sebou námořníky a chystáte se na útok a chcete být úspěšní,,, ale také chcete přežít. Musíš se o ně starat, aby byli odpočatí a dobře dobíjeli, aby na lodi bylo všechno přesně a včas nastavené,, něco třeba potopíte, ale hlavně sleduješ boj a nikdy nevíš co se stane, která z eskorty po tobě půjde a budeš muset se správně rozhodnout jestli pokračovat v útoku a nebo zvolit únikový manévr. To je to co nás na tom i přes všechny chyby hry baví,,a buť se něco naučíš a překousneš to nebo se na to vyprdneš. Ale můžu říct, že všichni kdo multik hráli nebo hrají, tak to bylo pro každýho v něčem přínosem. ..To je vše .... Wink


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Počet plavieb. 
Ako jeden z posledných aktívnych kapitánov si dovoľujem navrhnúť zrušenie obmedzenia počtu plavieb. T.j. navrhujem aby bolo možné oficiálne vyplávať 2x vo všetkých kolách v mesiaci.



Naposledy upravil KUBO dne 21. 10. 2016, 10:09, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pokud chcete vest statistiky, tak se tento navrh zamita


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Asi to vyzeralo že si chcem v krátkej dobe nahrabať čo najviac BRT kvôli štatistike. Ale o to mi vôbec nešlo. Exclamation

Len proste prečo si nezahrať vždy keď sú k dispozícii hráči? long smoke


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pridalo by mi to sice praci, ale reseni by bylo, ze by se skrtaly tonaze z nejlepsich plaveb.

Takze, kdyby jsi odjel 8 z 10ti her v mesici, tak by se 3 nejlepsi skrtaly.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Hmm...takýmto kompromisom by asi vo výsledkových tabuľkách vznikol dosť veľký bordeľ si myslím.

Alebo pridať jednu bonusovú hru? Možnosť 5 hier v 4 kolách?

A keď nie, tak kašľať na to. Embarassed


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A co určit jeden-dva  dny dny v měsíci kdy bysme jesli něco jako pohár ? separé od ligy Smile ?


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hanzi, termínov na hranie je dosť, myslím teraz utorky a stredy cez 5. flotilu. Tam sa môžeme vyblbnúť do aleluja, len treba tu a tam hodiť echo a je to




 cool


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.