Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 47
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 45, 46, 47  Další
7. flotila - Velitelství, kasárna, organizační štáb
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Oznámení 
Raději to píšu pokud by někdo váhal. Jak pro nováčky tak pro veterány je možné dohodnout si trénink či řešení nějakého technického problému. Napište sem jen kdy a popřípadě jaký je Váš problém.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
no tak minulej ctvrtek sem se moc nevyznamenal ( KIA) ale jednu lod sem dostal prezto se mi nepripsala  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  
nakonec me dostal DD ze zadu ...... VUBEC SEM HO NEVIDEL zrovna sem chtel vypalit torpeda ......

navic fsechny DD byli na nasi strane a tam co byl Mysak_Bob byl jenom jeden ..... ( nekdo je musel upozornit !!!! asi mame spiona v namornictvu  Laughing  moje U 48  byla celou dobu v pohode bez ataku DD ale jak sem chtel strilet vysunul sem periskop a co cert nechtel jeden byl za mnou a hned vystrelil vejir a ja sel okamzite ke dnu vubec mi nedal sanci .....  )

no snad uz to bude priste lepsi ......

a na zaver musim podekovat veliteli Sarrothovi za POMOC se zamrzanim behem nekterejch map ...... DIK a S!


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Žádost o propuštění. 
S lítostí musím oznámit, že se po měsíci v lize musím odhlásit z dalšího boje, protože už tak jsem stíhal nástupy těžce a teď navíc mě zaměstnavatel upravil pracovní dobu tak, že dopoledne se budu ještě víc kopat do ritky a večer budu ještě víc v práci. Mělo by to tak být sice jen do listopadu, ale kdoví co bude za tak dlouho. Omlouvám se tedy a žádám tímto o propuštění do zálohy s tichou podporou VII.fl..! Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Cherry: Když sem se v ten čtvrtek blížil/plížil ke konvoji tak mě jeden DD naháněl (to asi přítáhlo i ty ostatní Very Happy ), ale střásl sem ho...další mě pingl až sem byl (nevědomky) kousek od tebe a vypálil první 2 torpéda (ale byl ještě daleko za mou)....odkudsi se tam pak vynořil zprava další DD, kterýho sem si všiml až když v asi 20m vzdálenosti míjel moji příď a když sem si myslel že je to vpohodě za mnou a že si mě nevšiml tak vyhodil na tebe vějíř a na mě bomby (přežil jsem tak o +/- 5s déle než ty), takže sundal 2 mouchy jednou ranou  Sad

V sobotu jsem naštěstí smyl úspěšnou plavbou hanbu ze sebe a své posádky Cool

To Panchus: Schade, každopádně tě VII.Flotte rádá uvítá (po příp. další změně tvé pracovní doby) zpátky ve svých řadách Wink


_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
to Cherry: Jasně, v pohodě.  Wink

to Cherry a Hornisse: kua hoši....soudržnost flotily neprovozovat na bojišti..nebo aspoň ne tak blízko  Laughing

to Panchus: Velká škoda nadějný kapitáne! Tak či tak budou upraveny pravidla a zůstanete v záloze(zůstane Vám lod i BRT). Snad se vaše situace zlepší, jinak je také možné i nějak v rozumné míře upravit startovní časy. Rozhodně na Vás vaše ponorka i s posádkou čeká.

Posádko, POZOR!

Kapitan


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
veliteli nechces uz dat Pohov  me strasne bolej nohy  Laughing  Laughing  Laughing

to Hornisse : to sem vubec nevedel priste pls je zatahni k nekomu z 2 nebo 12  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing
ale klobouk dolu pred kapitanem toho DD ..... Wink


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
veni vidi vici...každopádně SH3 online je pro mně vrchol herní kariery a pokud to bude možné v budoucnu; a bude-li volno tak se rád znovu připojím. Zatím však "return to base" sonar

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jak je Vám jistě známo 7. flotila získala trofej jak za turnaj květen 2007 tak za nejúspěšnějšího kapitána. Je také známo, že tento turnaj provázela řada problémů a komplikací ať už pokud jde o anulace, technické problémy či bugy, nemluvě o ztrátě jednoho z kapitánů 7. flotily. Snad ani to nám však nezkazí potěšení z vítězství už jen proto, že řady konkurence jsou zase o něco větší díky nové 12. flotile a agresivita 2. flotily je stále stejná, takže toto vítězství nebylo vůbec lehké.
Pro mě jakožto velitele 7. flotily znamená toto vítězství i malou oslavu toho, že jsem zhruba před cca čtvrt rokem, nerozběhl tuto mašinérii (Liga Die Kapitäne) zbytečně a chtěl bych tímto i poděkovat všem co se podílejí na organizaci a to hlavně myšáku Bobovi. Takže SALUT! všem kapitánům napříč flotilami.

Kapitan

Za chrabrost v boji se:

Fähnrich z. S. Hornisse povyšuje na Leutnant z. S.
a vyznamenává Eisernes Kreuz 1. Klasse.


Admiral Sarroth


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To Sarroth: No, tak to jsem nečekal...co říct než, díky Wink

Jinak při pozvednutí sklenky vzpomeňme nejen na naše druhy ve zbrani z ostatních flotil, ale též na odhodlání doprovodných plavidel....bez nich by to nebylo ono  Twisted Evil


_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Dovolte mi abych všem členům VII. Flotte pogratuloval...


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Vážení,
dovolte abych Váj jménem svým i jménem celé II. ponorkové flotily německého válečného námořnictva co nejsrdečněji pogratuloval k vynikajícímu výsledku v květnovém kole turnaje Die Kapitäne  Wink  
Zároveň Vás chci upozornit, že další kolo to budete mít velmi těžké (věřím že i díky XII. flotie) Very Happy Very Happy  Very Happy


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
To 7.: Také vám blahopřeji, ale v červnu už se rozjedeme naplno TAK BACHA Twisted Evil
To Grim: Tohle ti neodpustim Evil or Very Mad  Very Happy


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
proč neodpustím??? já to nemyslel zle, naopak. Jen sem nechtěl mluvit za vyší flotilu  Wink


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
to sedm: gratulace a posilám bednu šampusu (doveze je můj řidič, tak ať ho stráž pustí přes bránu) super  Wink

to Hornisse: zasloužené povýšení, pěkná práce a taky gratulace super  super Wink


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 47
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 45, 46, 47  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.