Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 12 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Co uděláte, když Vás spatří torpédoborec a řítí se na vás ??
Udělám ...

Pokusím se mu ujet po hladině. 0% 0% ( 0 )
Pokusím se mu ujet pod hladinou. 4% 4% ( 8 )
Zaútočím na něj na hladině. 1% 1% ( 3 )
Zaútočím na něj pod hladinou 18% 18% ( 32 )
Dám tichej chod a začnu se potápět co nejvíce to jde. 30% 30% ( 53 )
Nebudu dělat nic. 1% 1% ( 2 )
Nevím, záleží na situaci. (počasí, jeli noc nebo den,vzdálenost, poloha...) 42% 42% ( 73 )

Celkem hlasů : 171
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
V tom případě jsem já nepochopil ani jednoho z Vás.

1. to Alfik: "hned v úvodu si můžeš přečíst že socky co si nemůžou, nebo nechcou koupit hru nepovažujeme za hodna označení ponorkář. Byť virtuální. "
Nikdy se tu nehodnotilo/nesoudilo kdo, proč, jak. A ani nebude. To tu můžeme rovnou zavést s registrací nutnou fotku originálu + účtenky a hon na čarodějnice kdo že to je papežštější než papež. Ne děkuji. Od toho tu máme jiné "experty". Pokud to je ovšem tvůj osobní názor prosím jen vynechej to množné číslo(takto to vyznělo, že mluvíš za DK).

2. to Sirmarilion: I když možná můžu relativně chápat jaká je tvá ideologie nemůžeš se vůbec divit reakcím pokud tu otevřeně prohlašuješ hrdé vlastnictví nelegální kopie čímž balancuješ na hraně pravidel. Zde to nikoho nezajímá aneb pro oba...

Pojď mě se bavit o ponorkách. Od toho tu DK je.

Howgh!


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Už jsem to semka jednou psal.

Jinak včera jsem provedl takovej divnej manévr. V námořnické škole jak máte sejmout konvoj. Tak jsem potopil C2 a šel jsem na další loď, vypálil jsem jedno torpédo a ona se začla pomalu potápět. Ale to už po mě šel Hunter. tak jsem se potopil do větší hloubky a potápějící loď jsem podplul. Chápu že to je svým způsobem hodně sebevražedný kousek, ale Hunter mě hledal na druhé straně potápějící se lodě a nenašel mě. Co vy na to?

Sarroth: Popsal jsem to že to je spíš technický problém. I když budu mít koupenej originál, tak beztak budu hrát vypálenou verzi, protože nemám jak originál dostat dom. Otázka nákupu přes steam je 60vteřin.  Rolling Eyes

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak po delší době  Smile  Pokud vidím, že se na mě žene torpedobrec tak se především okotím, prokleju všechny, kteří mě tam poslali a dám ponořit do co největší hloubky a  pěkně zticha. A  kuchař bleskově rozdá pudink s třešněma, protože po útoku už třeba nebude možnost. Crying or Very sad
Už i pan Kalen ví, že útočit na torpedoborec, který o vás ví se nevyplácí Smile I když tam pudink po té schutí pojedli. Jak kteří tedy Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 12 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.