Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 14 z 15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další
Přijímací kancelář BdU
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Ja wol herr kapitäne !

 Rolling Eyes Ďakujem za radu

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Bohužel Sadíku, tato ponorka u 33.té floty nesloužila. Také jsem měl ze začátku svou oblíbenou i s kapitánem co mě velmi oslovovalo, ale u naší floty si můžeš vybrat jinou, podle toho co uvádíš zřejmě IX.tku. Pokud by jsi chtěl jít k naší flotě, tak se podívej nejprv tady http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=466 kde si zjistíš které ponorky jsou obsazené jinými kapitány a potom můžeš vybírat ze seznamu na uboot.net. Taky je dobré vyhledávat v knihách kde je nějaký přehled ponorek a kapitánů dané flotty, jako je třeba kniha ,,Německé válečné ponorky 1939-1945,, od Chrise Bishopa. Také je dobré před vstupem do ligy si odejet nějakou tu patrolu v singlu, naučit se dobře ovládat ponorku a strategii boje, protože v lize je to už jen nástup na frontu do první linie a jen boj o BRT a přežití  Wink  . Tak hodně zdaru v rozvaze a výběru


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dík Švéde, super odpoveď a rada.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jak jsem psal drive,
staci si precist
http://www.silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=620
a navazane odkazy z prvniho prispevku.
Sved z toho udelal vycuc, tykajici se oznaceni (doplněné o literaturu - kterou zase najdes v jine sekci), ale jsou tam i jine dulezite veci,
takze to chce jen, nebat se cist - viz muj podpis.  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 27. 01. 2012, 11:59, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Už na tom pracujem, herr vizeadmiral !  Embarassed

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Omlouvám se ctihodným šedým vlkům za svou neomalenost, když jsem vstoupil bez představení Rolling Eyes

Křestní nick používám už leta letoucí, on-line spíš ale jen ve vzdušných bojích. Je mi 35 a jsem z Chomutova.
Ponorky byly vlastně jen okrajovým zájmem, až poslední dobou mám možnost si to vyzkoušet "naostro"  Surprised . SH4 mám doma už taky nějaký ten pátek, i když jsem to popravdě s hraním moc nepřeháněl. Blíž mám asi přeci jen k té  Evropě. Teď se rozkoukávám a snažím se neutopit ponorku i s posádkou, ale za měsíc aufvídrzén u 5. flotily  Wink



Naposledy upravil Holt von Holtburg dne 27. 01. 2012, 22:11, celkově upraveno 3 krát.

_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Už rok hraji obyč Silnet Hunter 3... Zkoušel jsem i 4, ale vrátil jsem se zpět ke 3ce.
O druhé světové vím tolik co každý student střední školy, plus nějaké ty válečné filmy.
Mám rad sluníčko ale vodu moc nemusím.
Naprosto mě unavuje zdlouhavá plavba za cílem, kor když nikoho na cestě nepotkám.
Když spatřím svou kořist tak pluji o kousek hloubš než je periskopová hloubka tak že mi kouká opravdu jen kousíček periskopu a voda mi rozmazává výhled a někdy i ztratím visuální kontakt. Manévruji 2ma uzly a témeř u jakékoliv lodi zaujímám bojové postavení (90° oproti trupu kořisti) a nepohrdám ani letadlama. Malé obchodní lodi odstřeluji bez odkladu okamžitě abych je zpomalil a dostal se k nim blíž.

Témeř nikdy můj ponor není hlubší jak 99m.  Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hraj s GWX a poznáš, co to byla válka. Také bude zcela normální, že budeš provádět exkurze do hloubky 200m a výš.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sirmarilione.. z toho ponoru si nic nedělej. Můj nejhlubší byl jen 168 m spojený s pumpováním, opravou dieslů, 3 DD nade mnou a spousty sudů kolem mě  Very Happy ... Ale to ti tady řekne, kde kdo... Embarassed  Rolling Eyes


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
jj sudy a jeste ruzna zviratka ktere by tam dole pod vodou necekal treba jezek a to tak ze jezek vsude kam se podivas :-)


_________________



http://www.sportovniautodoplnky.cz/?refId=1407
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Mám takový dojem že se asi pohybuju celou dobu ve špatných vodách.  Crying or Very sad Kam jezdíte že se potkáváte s takovou havětí?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ligove plavby roku 43 a dale  Laughing
pridej se a poznas take


_________________



http://www.sportovniautodoplnky.cz/?refId=1407
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Včera jsem provaděl reinstal, a nástup do 1. flotily roku 1935 na IIA  Laughing až budu mít doma net tak se přidám.



Naposledy upravil Sirmarilion dne 15. 05. 2012, 08:01, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdravím všetkých kapitánov  Very Happy , volám sa....no zostaňme pri Steinnbrenerovi Very Happy, som zo severozápadného Slovenska, mám 15 rokov (o 2 týždne 16 Very Happy)....k ponorkám som sa dostal nenápadne, keď som raz pozeral u kamaráta Das Boot asi pred 5timi rokmi dozadu. Potom si kúpil SH 3 a požičal ho aj mne, odvtedy to hrávame (volá sa FS_Lehmann - možno ste mali možnosť ho stretnúť na mulťasi)...bohužiaľ kým UBI prestalo financovať mulťas....na mp sa volám tak ako tu a hrávam to cez Tunngle ak je niekto v miestonsti Smile

Lovu zdar  Smile


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Zdarec Steinnbrener problém väčšinou spočíva v tom , že môžu nastať problémy s kompaktiblitou a hlavne mapami. Preto máme ligu, aby sme si zahrali bez zbytočných komplikácii. Nič Ti nebráni prihlásiť sa k niektorej flotile a hrať za flotua samozrejme za seba.


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 14 z 15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.