Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 13 z 15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další
Přijímací kancelář BdU
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Tož vítej...Kolín jo ?   Tak to sme ještě chvilku skoro sousedi  Wink  Smile


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Vítej skoro sousede Smile  (Přelouč Smile )

E:Merline ty se stěhuješ? Sad  Až mi to jednou vyjde, kdo mě hodí na sraz? Laughing



Naposledy upravil Vancik dne 01. 11. 2010, 19:18, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Gutentág, tak jsem se dnes zaregistroval, ale DK forum navštěvuji již delší dobu.
Hraju (když mám čas) SH2 a SH3.
také mám DestroyerCommand, ale ponorka je mnohem lepší a zajímavější.
jinak o ponorky (o všechny, ale hlavně o německý z WWII) se zajímám od 8mi let (což je už 35roků Mr. Green )

V oblibě mám mimo torpéd, 88ky, 20mm flaku (na moři) ještě plamenomet a walther P.38 (na souši).

 Kapitan


Citovat
Příspěvek  
Vítej na palubě. Smile


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Zdarec,
Tak se hlásím mezi kapitány U-boatů. Mám za sebou první 2 týdny s SH3, včetně problémů s nezobrazujícími se savy (Pokud má někdo podobný problém je potřeba v my documents najít careers.cfg otevřít v textáku a změnit položky finished a warover na false). Mám na vás prosbu uložil si někdo návod na manual. zaměřování od Wazzo který býval na http://www.paulwasserman.net/SHIII/. Stihnul jsem ho jenom rychle proletět a nenapadlo mě si ho uložit. Dostal jsem Prienovu U-47 tak mám vysoko nastavenou laťku.

P.S.: Díky za spoustu užitečných informací, které se tu dají najít


Citovat
Příspěvek  
Zdravím Herr Kapitäne.

Volám sa Dušan a SH3 hrám zatiaľ default. Ak mi to čas a skúsenosti dovolia rád sa pridám k neakej flotile.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hallo, herren.

Tak zatím sice stojím před vchodem do přijímací kanceláře U-boot Waffe, ale SH3 je už zakoupen a jen čeká na instalaci  Very Happy. SH4 mě celkem nadchnul, tak uvidíme jak to půjde v chladnějším Atlantiku.

Lovu zdar...


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Sehr gut Holt, stačí zaklepat a vstoupit Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak zaklepáno na dveře, SH3 nainstalováno... Teď už se jen zorientovat a vyplout :-)



Naposledy upravil Holt von Holtburg dne 25. 01. 2012, 23:31, celkově upraveno 1 krát.

_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ahojky vitej.
Pokud budes mit zajem hrat ligu doporucuji procist pravidla a 5tou flotilu a tam i jeji pravidla a doporuceni a pak uz si zvolit ponorku atd a prihlasit se v 5te na "vyukove" plavby


_________________



http://www.sportovniautodoplnky.cz/?refId=1407
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Napřed se musí přihlásit do flotily - viz http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=620


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Crying or Very sad   Nuž čo, asi ostanem ako osamelý Wolf 515.

Alebo si ma neaká flotila adoptuje  Wink  ?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
musis si ty vybrat kam chces jit a s jakou ponorkou (jeji cislo nesmi byt jiz obsazene) a ponorka musi odpovidat i s cislem tomu zda u dane floty byla zarazena
jinak jak psal mysak: http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=620



Naposledy upravil marv dne 26. 01. 2012, 00:14, celkově upraveno 1 krát.

_________________



http://www.sportovniautodoplnky.cz/?refId=1407
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
U-515 bola v 10.flotile. Je možnosť požiadať o preloženie napr. k 33-ke?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
zatim nejsi u zadne flotty takze si projdi co jsou jeste volne u 33ti


_________________



http://www.sportovniautodoplnky.cz/?refId=1407
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 13 z 15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.