Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Další
Přijímací kancelář BdU
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
aaron2 napsal:
kde se mám hlásit když mi nevelí BdU ale Comsubpac??? razz

mno, nevím jestli by mělo cenu dělat další místnost, ale zvážíme to Smile


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Wara napsal:
aaron2 napsal:
kde se mám hlásit když mi nevelí BdU ale Comsubpac??? razz

mno, nevím jestli by mělo cenu dělat další místnost, ale zvážíme to Smile


Můj názor: Budou přicházet noví námořníci.... Se silnými PC.... A budou začínat na SH4 protože SH3 už pro ně bude staré... Je to jako s Doomem.... Raději hraju Doom2 protože má lepší atmosféru, hratelnost a vůbec je lepší.... Ale kdo z těch co hrajou Doom 3 hrál nebo hraje Doom 2??? Čas kráčí neúprosně kupředu a přestože SH3 je a zůstane kultovní záležitostí a klasikou tak se bude spíše rozšiřovat komunita kolem SH4.... Než vyjde SH5 (vyjde-li vůbec...).

P.S. Již léta používám nick aaron2 (Přestože můj dědeček Aaron Goldstein říkal že žádný žid nejsem.... Laughing  Laughing  Laughing ) a můžu vám říct že U-Boot komander KapitänLeutnant Aaron Goldstein vypadá fakt blbě.... razz  Možná proto přes svou zálibu v ponorkách preferuji SH4....



Naposledy upravil aaron2 dne 16. 04. 2007, 03:22, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Přijímací kancelář BdU 
Zdravím mariňáky. Po drobných problémech jsem se u Vás čerstvě zaregistroval. Proč? SH3 je skvělá! Zatím jsem hrál IL2, Lock On, Call of duty, Brothers in Arms atd. A hlavně jsem hledal někoho kdo má s hrou zkušenosti - stále mi padala SH3. Něco jsem už dle Vašich návodů opravil, je to lepší, ale stále se zasekává. Asi by to chtělo silnější stroj. (Sempron 2200, Radeon 9600 Pro) Na SH4 prý už nestačí. Intenzívně šetřím, chci si postavit něco lepšího. Nevíte kde sehnat "many" rychleji?! Wink
Jdu se podívat na doporučované Mody. Někde jsem zahlédl nabídku na neoficiální datadisk Seawolves. Nejsou v tom náhodou obsaženy Question
Taky jsem nepochopil co je to to ?ošetření?. Odkazuje mne to na stránky s patchem 1,4B. Mám ho nainstalován, ale zlepšení ve stabilitě hry jsem nezpozoroval.
Přeji hodně potopených tisíců tun (už jsem dosáhl přes 450 000 t).  Kapitan


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Sh3, 1.4b, GWX v. 1.03, 90% realismus díky kameře, hraju rok, VIIB



Naposledy upravil IL CONTECANTO dne 01. 06. 2007, 13:13, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Kdyz oni, tak ja taky :D 
jestli je to uz ten zvyk tak ho nepokazim  Very Happy  Smile ....... o 2ww se zajimam od svych 6 let (fakt!!! Very Happy  ) kdy jsem snil o tom ze nekdy uvidim na vlastni oci letadlo (konkretne spitfire) anebo ze ho dostanu k narozeninam Very Happy  Laughing  lze pochopit ze jsem se zameril na letadla a dlouho jsem se jich drzel ale pak jsem zacal strachat i jinam a zacal kupovat hry z tohohle, pro mne nadherneho, obdobi ......... kdyz vychazel SH3 tak jsem se "bal" ovladani a slozitosti ale jestli jsem zvladl sturmovika tak proc nn tohle??? zeeeeeee Very Happy  Very Happy  zatim jsem ho nak moc nehral ale uz to napravuju ... mam velke zkusenosti s programkem hamachi protoze jsem tam casto hraval counter strike nez jsem presel na non steam ... doufam ze budu ten jeden z 9000 (asi tak nak) namorniku co preziji valku v ponorkove zbrani a budu s vama chodit o hulce a vzpominat na to jaky to bzl ohnostroj kdyz bouchnul tanker  Very Happy  Very Happy   ........ a chci taky prospet foru nakyma mima vedonostma nebo postrehama (jestli naky mam Surprised  Very Happy )        
                                                                                                                                                  Good Luck & Have Fun by
                                                                                                                                                                    v0c3t*91* alias Günther Prien


Citovat
Příspěvek Novacik Schmutzer 
Dobry den
Vahal som ci napisat alebo nie, ale rozhodol som sa, ze napisem.
Volam sa Schmutzer a od doby ked som zacal hrat pc hry ubehlo uz dost vela casu, ale vsimol som si, ze casto sa vraciam k urcitym hram a to presne k vojnovym simulatorom.
Hra ako silent hunter 3 je super co ma na nej stve je to ovladanie, ale bude to skor este urcita moja negramotnost ovladania v hre. Vcera vecer som si spustil 1 kampan ( Wilhelmshaven) a bola to super sranda. uspech mizerny, ale co uz ono to pride.
Skusal som aj rozne nastavenia torped a myslim, ze som prisiel na urcite finty ako napr hlbka torped, rychlost torped a tiez po zhladnuti videa ako napadnut lod s pouzitim vypoctov to vazne funguje, mne to sice trvalo o nieco dlhsie a tiez som pouzil 2 torpeda na malu ochodnu lod, ale podlahla, chvalabohu. Takze budem makat a dufam, ze sa stretnem s niekym online a pojdeme na konvoje. S pozdravom schmutzer


Citovat
Příspěvek  
Hola,
tak mi to nedalo a taky jsem se zapsal. Zadny ponorky jsem zatim nehral, ale SH3 me chytlo maximalne. Hraju narazove asi mesic. Posledni 4 dny jsem mel vyjimecne celkem dost casu tak jsem trenoval. Zatim trenuju na GWX s 0% realitou  Embarassed , ale nejak se zacinat musi, ze ? POstupne nebo najednou budu pridavat....
Jinak o 2 svetovou se celkem zajimam ackoli celkem povrchne. Kazdou chvili me zajima jiny tema WWII takze tekam sem a tam....
Jinak hram moc nedam, nejsem velkej konzument, obvykle tocim par oblibenejch her dokola - serie PG, Ufa, gamesy od BIS apod.
Hodne ctu a to v podstate cokoliv......

zatim lovu zdar


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hans Eckelhaft napsal:
...serie PG...

co to je?
nějak si to nemůžu zařadit Smile, napadlo mě jenom ProGolf a pak taky Panzer General


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Wara napsal:
Hans Eckelhaft napsal:
...serie PG...

co to je?
nějak si to nemůžu zařadit Smile, napadlo mě jenom ProGolf a pak taky Panzer General


Samozrejme Panzer General  Cool , Allied General, Pacific General, kdo nehral o hodne prisel, podle me jedna z nejlepsich strategii fsech dob ...  
 hral sem to asi tak.... nescetnekrat.....


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Allied General a Pacific General, tak ti už mě bohužel minuli. Ale Panzer byl supr, musím souhlasit, že to byla jedna z nejlepších tahových strategií...


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Riptor von R.I.P. napsal:
Allied General a Pacific General, tak ti už mě bohužel minuli. Ale Panzer byl supr, musím souhlasit, že to byla jedna z nejlepších tahových strategií...

no já jsem místo Panzer Generala vždycky radši hrál Steel Panthers, nevím proč, ale líbilo se mi to víc...
respektive se mi stále líbí, pořád mám na disku jedničku (WW2), dvojku (Modern Warfare) a pak free verzi World at War (nehraje někdo po netu?)



Naposledy upravil Wara dne 27. 07. 2007, 18:13, celkově upraveno 1 krát.

_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Steel Panters ? Juknul sem se na net a uz sosam jednicku - samozrekme legalne  Cool je to uz free. Zkusim a uvidim, ale pozdeji - ted trenuju na testy do ligy....
Ale uz na pohled to vypada nadejne, mam rad tyhle stary gamesky ( ted sem se kouk a mam jich sosnuto 77, to mam do smrti co parit ) - dneska se hledi jenom na grafiku a hratelnost tim trpi .... Laughing - az na SH3 samozrejme rock



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 27. 07. 2007, 22:35, celkově upraveno 2 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mno moje konicky jsou jednoznacne Hearts of iron 2, DD a Armagedon a vsljaky mody atd proste je to nejlepsi hra na svete. Uz sem do ni ulitlej 2 roky a este me neomrzela  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Kameraden! 
Topry ten mein Kameraden.
Koupil jsem si prfni spiel v mein zivot a je to ten stiller Jäger...
A protoše sem nejdřiv moc nechapal (chral sem předtim SH2) a moji seemänner si dělali co chtěli - třeba sdrhli od Dieselmotoren a šli chrapat a muj unterseeboot stal na jednom platze i kdiž na něj střileli ošklifi Engländer s sfojich Hurikäne Luftmaschinen, chledala pomoc na internetu a našla tochle forum.
Moc danke za hilfe a chlasim se na paluba.

Vaš Jan Hansen von Harrachsdorf
ale šikejte mi Hansi.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: Kameraden! 
Únava posádky. Je třeba jí pravidelně střídat(směny) tak aby hlavní sekce byla vždy co nejvíce zelená. Směny jsou různé dle modů(8, 12, 16, 24 hodin). Únava posádky jde ale taky asi nejsnadněji vypnout např. přes SH Commandera viz sekce mody.

...jo a dobré "zabarvení" příspěvku, zatím asi vede super


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.