Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Pomóóc...hra mi restartne kompl
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Pomóóc...hra mi restartne kompl 
Menší větší problém...spustím hru načtu kampaň, načtu misi a hraju...vtom asi tak v polovině mise se počítač sekne....objeví se modrá obrazovka...a potom zpráva ochybě..neodesílat bla bla...a toto se mi stává pouze u této hry...u žádné jiné i když horlivě přemýšlí...a tak jsem se obrátil na toto fórum o pomoc...mám GForce FX 5700Le...a mám standartní nepachovanou 1.0 verzi hry...nevíte pls co s tím?? Hraju tuto hru už potřetí a teď se toděje po prvé...Prosím hellp... Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek chyba 
Zkusil bych novější ovladače  Question


_________________

Osobní složka | SH3- galerie | Xfire profil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
novejsi ovladace a hlavne bych to patchnul aspon na verzi 1.4, ta je preci jen oproti 1.0 o dost stabilnejsi...


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jo moc díky ale už je to zbytečný protože jsem zjistil že je to bednou...ale co se dá dělat.... Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad ...no ale ten patch jsem si chtěl beztak nainstalovat ale při instalaci mě to napsalo že prý nemůže ve složce C:\Program Files\Ubisoft\SilentHunterIII\data\Menu\en_menu najít číslo verze (unknown version) a dál mě to nepustí....neví simvás někdo co stím??? pls pls.... Question  Question

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
preinstaluj a prvni co udelej je ten patch....teprve potom muzes pridavat nejaky veci (crack, atd.)


_________________
Nejsnáze člověka ukamenuješ kameným srdcem. J.Žáček

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=229



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 03. 2008, 12:24, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
jjjjj....díky a ještě malinká votázečkam je možný aby po nainstalování toho patche nešla hra cracknout??? Originál nemám....a i když jsem hru cracknul...tak to jaksi furt chce ověřovat DVD....to je asi špatný žejo??? Confused  Confused

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.