Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Začátečník - střelba z kanonu
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Laughing babo, babo
uč sa  Surprised


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak tohle jsou pěkné detaily Very Happy co všechno ta hra simuluje Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pánové je mi až trapně, ale připadám si jako začátečník  Laughing  V ligové verzi hry jsem si chtěl začít kariéru a tak jsem začal akademíí, ale ouha! Střelba z děla pro mě nikdy nebyl problém, ale jak se zdá v průměru 90 ran na Tramp Steamer s výtlakem ani ne 2000BRT je opravdu mnoho, nehledě na to, že mám potopit lodí 5 a nábojů mám 220(HE), zkoušel jsem předpisově podle HE na dálku na palubu z velké výšky, z blízka na čáru ponoru a na dalších cca 178 míst, ale bez výsledku. Jsou ty lodě z korku nebo jsem jen já tydýt?  Embarassed


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Docela me desis. Ja si snad pujdu strelbu z kanonu taky vyzkouset. A vysledek si samozrejme necham pro sebe  Surprised


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ej ej Vančo, treba sa pozrieť pravde do očí Laughing
Ak si myslíš, že v reále si kanónom potopil loď, tak si veľký optimista. kanón slúžil v podstate iba na dorazenie lode. Ja tiež hrám kariéru v GOLDe aj keď je primárne určený pre ligu a tiež som potopil Large asi až na 90-120 nábojov a považujem to za úspech a to ešte neboli obchodné lode vyzbrojené. Možno, že sa iným darí lepšie  Surprised


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
takze v gold modu proste akademii neudelam, ze?  Crying or Very sad  Very Happy


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
To Ti nepoviem, lebo ja som akadémiu neskúšal. Ja som rovno začal kariéru Surprised


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jj Hogen má recht,dnes jsem dočítal ten Lüthuv životopis a když dorážel parník Mount Helmos v kterém měl jeden doutník,museli do té skořápky pálit ještě 40min ze všech hlavní  včetně 105mm kanonu a teprve po 65 zásazích šel ten parchant ke dnu.
Ale na tu školu kašli,přidá ti to sice bodíky do začátku,ale jako starý mořský vlk si ty body vyválčíš v atlantiku.A pak hurá domůůůůů



Naposledy upravil Yossarian dne 10. 09. 2012, 17:23, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Především akademie splněná na 100% stejně  do začátku nedá víc než 1500 renown - a na to stačí udělat asi tři cvičení pořádně, další je v tomhle ohledu navíc.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.