Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Problém se zrychléním času
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problém se zrychléním času 
Ahoj.Potřeboval bych poradit s problémem který mám při zrychlení času.Tohle se mi děje vždycky ať je posádka vycvičená či nikoliv,ať je den či noc.Pokud je čas zrychlen do 32* tak vše funguje jak má-posádka včas zahlásí spatření (zaslechnutí) kontaktu a čas se vrátí na "1".Pokud je ale čas zrychlen na 32* a výše tak posádka zahlásí kontakt jaksi pozdě.Čas se kolikrát přepne na "1" až když jsem pod těžkou palbou nebo 500m daleko od cíle.V čem by mohl být problém?Ještě doplním že se jedná o TWoS.Děkuji za radu

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
A jaké jsou povětrnostní podmínky? Déšt,mlha?


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Na tom nezáleží.Stává se to za každého počasí.



Naposledy upravil mysak_bob dne 06. 03. 2020, 13:48, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jak máš nastavené cfg. v Dokumenetech? Upravoval jsi něco?


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jak je nastavené cfg. netuším.Do toho jsem nikdy nelezl,ale není problém se podívat...ale nevím kde co hledat.



EDIT: nepoužívej QUOTE - viz pravidla fóra



Naposledy upravil mysak_bob dne 06. 03. 2020, 13:48, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mne sa to stávalo keď som hrával SH trojku na starom PC. Máš dostatočný hardware? Môže to byť aj tým že je PC na výkonnostnej hranici a nestíha včas reagovať. To bol aspoň problém u mňa. Po kúpe herného PC som sa s tým už nestretol.  Rolling Eyes


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ano Kubo, měl jsem podobný problém. Twos je dost náročný.


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Servus
Ještě trocha administrace, prosím opravdu si dávej pozor na používání "quote". Děkuji moc. Smile
Ted k tomu problému. Před nějakou dobou autor TWoS Vecko, udělal změnu v "senzorech" hry. Za určité konstalace počasí Vám hra dokonce neumožní uzamknout cíl na určité vzdálenosti. Ačkoli Vy vidíte nepřítele zcela jasně přes periskop tak hra jako by ho nedetekovala. Vy ho vidíte zcela jasně na vzdálenost třeba 1500 metrů, ale hra dělá jako by tam nebyl. Až třeba na vzdálenost 500 metrů ho hra detekuje a umožní standartní postup odpálení torpéda přes 1.WO. Právě proto jsem se ptal na to počásí. Nemusí být ani mlha, jen velký vítr a déšt.
 A já mám obavu, že to hra může udělat i při plavbě a hlídka lod nedetukuje anebo až pozdě při nepřítelové palbě. Pokud by se to opakovalo tak já bych se zeptal na Subsimu přímo autora co s tím.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Díky za rady.Asi to opravdu bude tím HW.Je fakt že moje PC na tom není zrovna dobře. Ještě bych se chtěl zeptat na jedno.Na SH3 jsem kdysi měl mod se zvuky "das Boot".Existuje něco podobného i na SH5 ?Co jsem tak všude hledal tak jsem akorát našel dost staré diskuze (až dva roky) o tom že to existuje ale nefunguje s TWoS a realnou navigací.Nevíte jestli už někdo něco funkčního nevytvořil??

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
Ano na SH5 existuje "Das Boot sound mod". Já sám ho používám s TWoS a funguje více než dobře. Jen peosím pokud budeš chtít řešit tento problém koukni jestli se nedá oživit starší vlákno a pokud ne, založ nové at nespamujeme zbytečně vlákna. Díkes.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.