Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Mise hry
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Mise hry 
Zdravim bylo uz to tu reseno ale nenasel jsem jsem rozreseni ze se nenacita tonaz potopenych lodi. Drive jsem mel neoficialni tak jsem koupil origo a bezezmeny. Vyresil to nekdo?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A proc tedy zakládáš nové vlákno a nepokračuješ ve starém, když už se to tady řešilo?


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jestli nekdo nepokrocil protoze tam co je popsane jsem vyzkousel a jsou jiz delsi dobu mrtve

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
 tento problém nemáš jenom ty. Zádrhel prý údajně tkví v Uplay. A co s tím si ted už nevybavím. Tedy co s tím vím. Smile Problém se dá pořešit modem. Budto modem samostatným a nebo v rámci megamodu " Wolwes of Steel". A to bych Ti doporučil pokud si chceš SH5 patřičně užít.
 Jinak pokud budeš mít nějaké otázky, tak se zkus opravdu optat v patřičném vlákně. Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To uz se zda ze sem vyresil reinstalaci. Ale mam jiny problem protoze dvd na kterem jsem si hru poridil nejde spustit takze jsem to stahl z uplay ale nemam tam cestinu jak ji tam dostat

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.