Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
SH5 - přes UBI launcher
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek SH5 - přes UBI launcher 
Ahoj všem,

z nostalgie jsem si před 14 dny zakoupil SH5 (vzpomněl jsem si na simulátory na 386 a začali dávat ponorku). Musím říct hra celkem pěkně udělaná, bohužel návod stojí za ... a bohužel, chybovost je také celkem vysoká.

1. Rád bych se zeptal, mám šanci hru nějak opravit/upgradovat/opatchovat abych si normálně mohl zahrát kampaň. Samozřejmě jsem měl probém s British Coastal Waters (nakonec jsem dle rady na fórech vše uhrál na jedenzátah). Potřeboval bych, aby mi normálně šly udělat save/load.
Teď v Bristish Supplies (či jak se to jmenuje) se mi ponorka z ničehonic sama potopí, ani jsem nestihl zjistit, jestli se mi potopené tuny započítají do plnění, když jsem nahrál z autosave.
Hru spouštím přes UBI.

2. Původně jsem nainstaloval jen ENG, pak jsem hru reinstaloval a přidal GER, zkusol jsem zdejší návod tak, abych měl ENG titulky a GER hlasy posádky, ale stejně to žvatlá jen ENG.

3. Poslední věc, nastavil jsem si obtížnost (mimo manuálního nastavení torpéda (zatím si netroufám) a aktualizace polohy na mapě jsem nastavil tu největší obtížnost a pak vytvořil kampaň, nicméně nejsem si jistý, jestli toto nastavení v kampani mám. Lze nastavit vyšší obtížnost na protivníka ? Letadla nade mnou vesele létají a nic, válečné lodě, no, ehm, vystřílím jim celý přístav a oni zase nic, jedna se ode mne dokonce nehla na krok po několik dní, byla pořád ve stejné vzdálenosti, nešlo se přiblížit, ani ta loď se nepřiblížila ke mě. Nakonec jsem ji musel "utlouct kanonem"...

Bohužel na hraní není moc času, tak bych to rád nějak zprovoznil, protože jinak to je dost škoda a ne moc hratelné.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
 No pokud hraješ základní hru tak to tě lituji. Bohužel hra je v základu opravdu velký zmetek a nemá cenu se jí vůbec věnovat.
 Jakou verzi hry hraješ? máš patch 1.2.? Pokud ne tak součásti hry je aplikace game Updater a tu , když spustíě tak se hra automaticky opatchuje na patch 1.2.
 Německé hlasy se dají zapnout při instalaci hry, pokud si pamatuji tak se tě hra zeptá jestli chceš auto instal nebo vlastní. A když zvoliš vlastní tak se tě hra optá právě na německé hlasy.
 Nastavení své hty zjistíš budto v bunkru a nebo v Dokumenty/SH5/ cfg/gameplayseting.
 Bohužel s akčnosti nepřítele v základní hře to je takové nemastné neslané a bohužel se stím nedá nic dělat pokud hru nenamoduješ.

 Pokud si cheš opravdu užít SH5 tak si stáni a nainstaluj megamod Wolwes of Steel. Zde máš vše co po hře budeš chtít. A věř, že zde po tobě půjde i velryba.
 Jestli budeš mít dotazy v klidu se zeptej a snad Ti poradíme ku prospěchu Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Souhlas megamod Wolwes of Steel je nej co muže  s hrou udělat a zážitek je vic jak famosní.Mužu za sebe doporučit. Twisted Evil  Exclamation  Very Happy



Naposledy upravil Mathias Kaiser dne 23. 07. 2019, 14:58, celkově upraveno 1 krát.

_________________
"Není hanba prohrát se silnějším soupeřem,ale je hanbou prohrát se soupeřem kterého jsi podcenil"
......"Nemyslíš,netrefíš".......






"Štastný lov a tučnou kořist...vám přeje Mathias Kaiser z U-209.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Děkuji za rady. Mrknu na to, nicměně, pŕi instalaci se mne to jen zeptalo, jestli chci instalovat druhý jazyk. Původně jem neinstaloval jen ENG. Pak jsem hru přeinstaloval a přidal GER v domění, že se právě objeví nějaká volba, ale bohužel, neobjevila se.

Pokud jde o verzi, nejsem aktulně u PC, ale tuším, že mi to ukazovalo 1.20. Myslel jsem, že patche jedou automaticky přes to UBI rozhraní. Mrknu tedy, jestli tam najdu ten updater a pak pŕípadně na ty mody.



Naposledy upravil TomCZ dne 26. 07. 2019, 07:33, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
 Pokud budeš chtít pomoci tak se v klidu zeptej a snad Ti zde pomůžeme ke zdárnému výsledku. Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Silnet Hunter Uplay 
Zdravím, chci si tu hru koupit, přes uplay, ale jak hledám tak hledám, tam žádná v nabídce není, jen od Silent Hunter 2, 3 až 4. Pětka tam nikde není. Na internetu jsem našel že prodávají s DVD, nebo s elektronickým klíčem. Bojím se toho, když si koupím, tak přes Uplay nemůžu aktivovat. Nebo jak to tam funguje? Děkuji za rychlou reakci.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
pokud si koupíš DVD tak stejně budeš muset aktivovat na Uplay. Verze s DVD má výhodu ohledně modování hry. zde je to opravdu nutné Smile . A pokud si koupíš klíč tak ho stejně zase aktivuješ na Uplay. Takže je to uplně jedno, jestli si koupíš DVD nebo jen  klíč. Prostě nutné je mít aktivní účet na Uplay.
Ještě je možné koupit hru na Steamu, ale to nedoporučuji, protože tato verze dělá někdy problémy s mody.
Ovšem je zajímavé, že SH5 už není v nabídce na Uplay.



Naposledy upravil Muckenberg dne 01. 08. 2019, 16:31, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem si to risknul, koupil jsem si aktivační klíč, stáhnul jsem to přes Uplay a funguje. Smile Uff, to se mi ulevilo a děkuji Smile Ted půjdu na ty módy a pak půjdu potápět Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.