Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Konečně: vlčí smečka
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
No mě by hlavně zajímalo, když pošlu kontakt s konvojem na BdU, tak časem přijde odpověď o tom, že konvoj byl potrvzen - dobrá práce. Tak jestli to znamená, že nějaký kamarád ho též dosáhnul a potvrdil moje pozorování, potažmo zahlédl ho nějaký průzkumák od Luftwaffe, nebo jestli je to tam šoupnutý jen tak z prdele pro efekt...


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Pre mňa je vlčia svorka stále len mýtus.   Sad  
Za moju kariéru od 39 po december 43 keď som útočil na zataiľ posledný konvoj, som nevidel poškodené lode a už vôbec nie nemecké ponorky v akcii.
To funguje len v GWX alebo mam len také úžasné šťastie?


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ja akorat zazil asi 2x nebo 3x krat, ze chodili zpravy o utocich na konvoj od kteryho sem se zrovna odpoutal ... a kterej jsem predtim bonznul BdU  Wink



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 16. 01. 2008, 00:22, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Aka velka moznost existuje ze natrafím na nepriatelsku ponorku?


Citovat
Příspěvek  
Leutnant Redic napsal:
Aka velka moznost existuje ze natrafím na nepriatelsku ponorku?


nevim, jakou to ma souvislost s vlci smeckou  Wink
ale jestli potkas nepratelskou ponorku, zalezi taky na tom, jakou verzi hry hrajes.
Pokud zakladni, bez modu, tak temer nulova.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
mysak_bob napsal:
Leutnant Redic napsal:
Aka velka moznost existuje ze natrafím na nepriatelsku ponorku?


nevim, jakou to ma souvislost s vlci smeckou  Wink
ale jestli potkas nepratelskou ponorku, zalezi taky na tom, jakou verzi hry hrajes.
Pokud zakladni, bez modu, tak temer nulova.

rekl bych spise uplne nulova...


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem se po dlouhé době dostal k singlu, tak jsem se pustil do dalšího prozkoumávání GWX 2.0
Co mne velice příjemně překvapilo, konečně fungující provedená přítomnost vlčích smeček.
V prosinci 40 jsem u Anglie načapal návratový konvoj do USA. Když jsem ho zmerčil, nahlásil jsem ho BdU a vyrazil zaujmout výhodnou pozici pro útok. Mezitím se spustil hustý déšť, a tak jsem se vydal k útoku hned. Podle záznamů z hydrofonu jsem pronikl doprostřed konvoje a začal pátrat po tůčných cílích. V průběhu pátrání jsem absolutní náhodou locknul i jednoho Kamerada s IX B. Potopil jsem jeden Modern Tanker a poškodil Large Merchant, načež jsem v rámci tréninku na ligu zkoušel přebít torpédomety. Trvalo to 8 minut a konvoj mezitím proplul, jelikož uháněl 8 ůzlů. IX B mezitím napadla lodě na druhé straně konvoje.
Vydal jsem se pronásledovat konvoj pro druhý útok a co nevidím... Ke konvoji to přilákalo dalšího vlka - VII C. Docela fajne, pro mne další zlepšení oproti starému SH 3

Důkazní materiál ...



_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Riptor von R.I.P. napsal:
Tak jsem se po dlouhé době dostal k singlu, tak jsem se pustil do dalšího prozkoumávání GWX 2.0
Co mne velice příjemně překvapilo, konečně fungující provedená přítomnost vlčích smeček.
V prosinci 40 jsem u Anglie načapal návratový konvoj do USA. Když jsem ho zmerčil, nahlásil jsem ho BdU a vyrazil zaujmout výhodnou pozici pro útok. Mezitím se spustil hustý déšť, a tak jsem se vydal k útoku hned. Podle záznamů z hydrofonu jsem pronikl doprostřed konvoje a začal pátrat po tůčných cílích. V průběhu pátrání jsem absolutní náhodou locknul i jednoho Kamerada s IX B. Potopil jsem jeden Modern Tanker a poškodil Large Merchant, načež jsem v rámci tréninku na ligu zkoušel přebít torpédomety. Trvalo to 8 minut a konvoj mezitím proplul, jelikož uháněl 8 ůzlů. IX B mezitím napadla lodě na druhé straně konvoje.
Vydal jsem se pronásledovat konvoj pro druhý útok a co nevidím... Ke konvoji to přilákalo dalšího vlka - VII C. Docela fajne, pro mne další zlepšení oproti starému SH 3

Důkazní materiál ...

Sakra ja som také štastie nemal na vlkov...Zato mi poslali ako podporu 2 Stuky...

TO:Leutnant Redic

Ja som natrafil na nepriatelskú ponorku v konvoji(vynorená)..Bola akási bez života,teda okrem toho že sa iba plavila...Asi bola bez munície.. Konvoj mal len 3DD o tie som sa postaral a zbytok lodí +ponorku som potapal delom..Torpéda su drahé Laughing (ale to je už iná téma)


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
tak to mas perfis ze prilakas ponorky , ako vidim GWX konecne vypada k niecomu  Cool  Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Rado napsal:
tak to mas perfis ze prilakas ponorky , ako vidim GWX konecne vypada k niecomu  Cool  Wink
No nechci chladit vaše nadšení,v GWX 2.0 je skutečně hodně změn k lepšímu, ale co se týká vlčí smečky,tak tady žádný pokrok podle mě nenastal. I v předchozím GWX jsem natrefil při sledování konvoje na další dvě ponorky. V GWX 2 jsem zatím na více jak dvě taky nenarazil.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak to vypadá že brzy stáhnu GWX 2... posledních pár příspěvků ( nejen zde ) mne o tom přesvědčilo Smile


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ja jeste pockam, az si to pekne odzkousite, Wink  
ja stejne na offline hrani nemam moc casu  Crying or Very sad


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
no za mna aby som povedal pravdu , niekto to tu pisal tusim hmm, mam v tom uz chaos, som rad ze pouzivam TGW +1,4+ shippack a ked sa nieco zmeni tak sa nepridava shippack2, ale prerobi sa shippack a je to Exclamation  a to som velmi rad jeden pridavok a hotovo, takto je tu na forku milion pridavkov a zaujimave je ze sa nenajde nejaky borec ktory spravy uplny , hmm fuuuuuuuuuj ked na to pomyslim  Shocked  Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Dnes jsem potkal smečku 3 ponorek IX B,když jsem pronásledoval konvoj plující k Gibraltaru.Celá skupinka se pomalu plácala za konvojem a ostřelovala jej jen z děla.Jednu chvilku nastala situace,že byly 3 DD doslova smeteny překvapivě přesnou palbou z děl ponorek Shocked .Docela jsem koukal,ale mohl jsem si pak vychutnat ničím nerušený útok na konvoj bez doprovodu Twisted Evil


Citovat
Příspěvek U-boot 
Zdravim co sa tyka ostatnych ponoriek-niekto tu pisal ze s nemeckymi ponorkami nesmeckoval,ale ze ich videl aspon v pristave... Smile Ale vsetky nemecke plavidla ktore som zatial stretol su len obchodne lode,schnelbooty,a torpedoborce(aj to len
na zaciatku vojny vo Wilhelshavene)A tak sa chcem spytat ako najdem nejaku nemecku ponorku???(Alebo mam snad v hre chybu?)

PS:hram SH3 v originale 1.4 a nepouzivam ziadny mod...!!!

                                                                  Question       Question       Question


_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.