Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Konečně: vlčí smečka
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Konečně: vlčí smečka 
Doteraz som si az tak neuvedomoval pritomnost a uzitok dalsich ponoriek..., ale  pri pobrezi ameriky konkretne Hallifaxe asi 200-300km od pobrezia som narazil na veelky konvoj  asi 15-20 lodi , vyslal som radio kontakt a ponoril som sa na periskopovu hlbku , vklzol som do konovja , vzdialenost mezdzi lodami bola asi 1000m, takze idealne pouzitie prednych aj zadnych torped...  ...Potom som pocul slaby vybuch , nenapadlo ma ze to je torpedo , musel byt niekde z konca kovnoja. Po niekolkych minutach som pocul zvuky ako keby ich vydavali velryby , nepripustal som si ze by to mohli byt priecky drtiace sa pod tlakom vody,,,,,,. fakt supper zazitok ,,, Vybral som si ciele , Heavy transpotr a whale factory ship + V. cargo , vsetky isli dolu  na dve torpeda , ja som sa pekne usadil v hlbke 150m, ale nevidel som zvyseny pohyb D. v mojom okoli, asi uz isli po ostatnych U-botoch . Asi po 30 miknutach som sa vynoril a v dialke na radare som uvidel 3 VIIc ako prenasleduju medium T.2 , plavala  ku mne , tak som chlapcom  pomohol , a poslal som ju jednym torpedom ku dnu ...........
Krasa , ked sa vie clovek zharmonizovat Very Happy



Naposledy upravil Wara dne 22. 01. 2008, 15:51, celkově upraveno 2 krát.

Citovat
Příspěvek  
no tak to mas asi stastie , ja som maximalne stretol ponorku ked vychadzam z doku a nie este aby sme smeckovali  Shocked  Shocked  Shocked    Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek angl. ponorka 
Ked som mal este zakladnu na Wihlemshavene -1940 stretol som pri prbrezi skotska anglicku ponorku , potopil som ju dvomi strelami z 88mm. dela , Skoda ze je gwx len jeden typ ang. nepriatelskej ponorky........


Citovat
Příspěvek  
proč máš v nadpisu smutnej smajlik a hned trojitej? to je preci radost, kdyz ti kamaradi z nightklubu prijedou pomoct Smile


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ked dostanete niekolkokrat spravu o konvoji a je to jeden a ten isty konvoj tak ho musi prenasledovat jedna alebo viac ponoriek. Ked som bol vcera na patrole dostal som spravu o konvoji ked som sa k nemu dostal vydel som dve horiace lode. Tie lode musela poskodit ponorka.....este si to skusim overit pri nasledujucich hliadkach a budem hladat konvje ktore mi hlasia....



Naposledy upravil andrew dne 30. 01. 2007, 15:02, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Nikdy neruš nepriatela ked robí chybu.
Napoleon Bonaparte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no to ze ti je nahlasenej konvoj jeste neznamena, ze u neho najdes nejaky pratelsky lode...
obcas je proste nahlasenej jaksi z vody, to az u novejsich modu se daji v SH3 najit hodne slusny stopy spratelene cinnosti..
v defaultnim SH3 to sice taky bylo, ale ne v tak velky mire, sam jsem tehda hltal clanky jednoho manika, kterej mel spadeno na murmansky konvoje a tak je sledoval trebas 3-4 dny jen aby se dockal utoku luftwaffe..


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Wara napsal:
no to ze ti je nahlasenej konvoj jeste neznamena, ze u neho najdes nejaky pratelsky lode...
obcas je proste nahlasenej jaksi z vody, to az u novejsich modu se daji v SH3 najit hodne slusny stopy spratelene cinnosti..
v defaultnim SH3 to sice taky bylo, ale ne v tak velky mire, sam jsem tehda hltal clanky jednoho manika, kterej mel spadeno na murmansky konvoje a tak je sledoval trebas 3-4 dny jen aby se dockal utoku luftwaffe..

No a co dočkal se ?????

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
morybundus napsal:

No a co dočkal se ?????


Nevím jak v defaultu, ale s GW určitě(možná už s RuB) Právě u severní cesty to funguje údajně perfektně(díky poloze, vzdálenostem). Dokonce si někdo někde stěžoval, že už ho štvě jak mu nejlepší kousky vždy vyfouknou přátelé letci


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
morybundus napsal:
No a co dočkal se ?????

jj, dočkal, právě proto jak píše Sarroth
u severní cesty je to skoro jistota i v default SH3, jen to chce trochu trpělivosti Smile


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Popravdě řečeno, jsem se už docela hodně nasnažil narazit na nějaký další kajak než je ten můj a krom potkání ponorek při vyplouvání ze základny jsem nějak neměl štěstí. Jednou jsem narazil na osamocenou hořící loď v místě kde byl hlášen konvoj a luftwafe ač ji to trvá, tak nezklame. Nebylo by špatný juknout v rozbouřeném atlantiku na nějakou z našich ponorek jak si to tlačí kolem té mojí.


Beru zpět...zrovna včera jsem měl kliku a u jednoho konvoje jsme se sešli dvě Učka. Bylo to fajn.



Naposledy upravil Merlin dne 19. 03. 2007, 06:43, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak to mate štestí ja maximalne potkám polopotopenou loď která v konvoji sotva plave, ale na druhou stranu někdy potkám loď která v podstatě letí nad hladinou tak spíš než následek útoku to dávam za vinu GWX. Ale pokuď ste potkali spojence tak to gratuluji to se mě ještě bohužel nepovedlo Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zrovna  včera jsem potkal konvoj a zkusím posílat jenom hlášení a čekat jestli se někdo nebo něco ukáže.Hraju tGW tak jsem zvědavej jestli bdu vydá rozkazy k vytvoření smečky. Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já sem zažil, že smečka se shromáždila až za konvojem Smile a šici sme to pak hrnuli plnou parou za ním Smile ale přímo během útoku na něj sem žádné ponorky ještě nepotkal.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak spřátelenou ponorku jsem potkal jen jednou, u Gibraltaru. Natáhla na sebe DDčka po tomo, co potopila jednu Large Merchant a já měl volné pole působnosti.

Včera jsem byl u jednoho konvoje 2 dny, když jsem ho objevil, tak jsem šel na periskop a sledoval ho. Zahlédl jsem HMS Ramillies a tak po něm okamžitě šla salva tří úhořů. Posledního jsem poslal po Whale Factory Shipu. K té bohužel torpédo dorazilo v nesprávném úhlu a odrazilo se, ale Ramillies to schytnul naplno a po 14 minutách od zásahu se potopil. Byl to můj první úspěch proti Capital Shipu.

Pak jsem celý den konvoj sledoval a hlásil jeho polohu a dlaší noci jsem se k němu vrátil a "značně" ho vykradl, ale další účka se neobjevila. Byl jsem ale už hodně blízko anglii v BF 21 a byl teprve začátek války (říjen 39).


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
GWX 1.03 1941,konvoj z Anglie do Stř.moře (asi, tak dlouho jsem ho nesledoval),byl jsem na úrovni Portugalska a snažil se vmanévrovat do konvoje.Začlo přibývat zvukových kontaktů válečných lodí,zatím co moje U-66 se plížila rychlostí 2 uzly na SilRun tak asi 4-6 VIIB si to mazali 7 uzlama po hladině a špízovali konvoj.Bylo už celkem přítmí.Nechtěl jsem ale čekat co se bude dít tak jsem začal s útokem sám,jenže při tom co se pak dělo jsem nestačil sledovat jejich činnost ani kam se zdejchli...


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.