Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Problém s hraním Silent Hunter 4
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Pozriem sa na to vecer osobne, co s tymi opravami v domovskom pristave. A netreba stlacit nejaku klavesu,
aby prebehli tie komplet opravy tej ponorky? A zistim stav tej ponorky tou klavesou F7, ako bolo vyssie uvedene?
Mimochodom synovi je 11 rokov. Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Takže díky vám, som vyhral stávku a syn mi musí kúpiť pivo. Na základe vašich rád som sa s ním
stavil, že plášť tej ponorky sa opraví v domovskom prístave, čo sa aj stalo a teraz sa on drží za hlavu,
že mi musí kúpiť pivo, ale hlavne preto, že ja som mal pravdu /vďaka vám/. Laughing
Pár krát som si ho tak pozrel, ako hrá tie SH a nedalo mi to, tak som si pre seba kúpil SH5.
Manželka sa drží za hlavu, či nie som chorý, nakoľko už 40-ka je za mnou. Lenže syn mi
asi z trucu veľmi neporadí, tak asi budem musieť nejaké dotazy riešiť vo vlákne SH5. Very Happy
Díky za rady aj v mene mladého.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ha, ha, ha,
že 40.tka, som sa pobavil Laughing  Laughing  Laughing  a manželke v kľude povedz, že je lepšie sedieť pri ponorkách ako v krčme  Surprised  Surprised  Surprised  Surprised

no a k tej SH-5 to bude mať najväčšiu radosť von Muckenberg  Laughing  Laughing  Laughing aj keď už asi zabudol na SH-5 lebo včil sa tajtrlikuje s bugami v niakej prechádzke po vlasti českej  Surprised  Surprised  Surprised  Surprised


 cool


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Veru 40-ka. Roky bežia, ale nemám problém sa zabaviť pri PC alebo niekde von. Mám známeho,
vek cca 57 rokov a by ste sa čudovali, ako vie pariť všelijaké hry na PC. Smile
P.S. máme doma 2 PC a možno, že si aj ja nainštalujem na ten svoj PC mimo SH5 aj SH3 a 4.
Však mladý to to bude vedieť hrať /aspoň zatiaľ ho to baví/, alebo vás budem otravovať ohľadne
nejakých rád a skúseností.
Však nainštalujem pre seba zatiaľ ten SH5 a uvidím, ako ma to bude baviť.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Super,
 přeji tučnou kořist a štastný lov.
 Hogy neboj moje U-980 stále pluje po Atlantiku a snáží se zardousit proradný Albion.  Cool  Cool  Cool  Cool  Smile  Twisted Evil


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak to se teď bavím i jáá Very Happy  .. Kdyby Dori někdy okusil multik v lize DK, tak by asi mrkal na drát,,teď nemám moc času, ale opravdu někdy bychom zase mohli vyplout spolem na Atlantik ,,co? :-) Very Happy



Naposledy upravil ŠVÉD LOCKERSSON dne 14. 03. 2018, 18:14, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dori, jen tak mimochodem, chlapci, kteri na tve dotazy reagovali jsou ve veku cca od 40 do 60ti let  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Verím, však dobrá hra chytí aj starších ľudí. Nainštalujem sebe niektorý z tých SH a vyskúšam.
Chcel by som prekonať syna, to by bolo! Shocked  Na druhej strane mladí sa také veci skôr naučia
ale nevzdám to. Wink
P.S. to vari sa hrá aj nejaká liga s tou hrou?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jj ,,,hrála.,,a jaká,,to je něco jiného, když je ve hře šest interaktivních hráčů a boj v konvoji o co největší úlovek potopených lodí,, ale HLAVNĚ !!!! O přežití před eskortou,,,,,jóóó to byly boje, ale pořád si sem tam ještě společně na ten Atlantik vyplujeme a zabojujeme  Rolling Eyes


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dori napsal:
Diky za rady, ale co s tym? Mlady mi pili usi, ze to nefunguje dobre. A nemoze to byt nejaka chyba v hre?
Lebo naozaj, co som ho trocha pozeral pri hrani, tak cca kazde 2-3 sekundy sa obajvi to lietadlo a hra spomali.
Keby som ja tolko musel stlacat nejaku klavesu, v tomto pripade "+", tak ma aj porazi, ale hra sa mi inak paci.
Predpokladam, ze su to nepriatelske lietadla, lebo su na mape cervene. Nejaky kompromis sa neda nastavit?
Ked na druhej strane, ako hovorite vzdy sa znici ta ponorka, tak to je tiez naprd.


Tedy po dlouhé době, třeba by pomohl tento mod: http://www.subsim.com/radioroom/downloads.php?do=file&id=473



Naposledy upravil Muckenberg dne 30. 09. 2018, 16:25, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.