Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
manuál v češtině
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek manuál v češtině 
Je někde prosím manuál v češtině?Koupil jsem to přes U-play a je tam samozřejmě u těch podvodníků pouze anglicky.Můžete mě někdo poslat manuál v češtině. Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj znovu, pokud budeš trochu hledat, tak je zde k dispozici na základní hru čeština.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jasně je tady III.Já zapomněl říct pro Silent hunter 5 battle of pacifik gold edition.Potřeboval bych pro 5.Protože ten manuál mám akorát v angličtině.

Tady ho mají na III.Jenže já sháním 5.


http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=200



Naposledy upravil apa dne 17. 12. 2017, 13:50, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Bitva v Pacificu? Trochu jsi to popletl nejspíš Smile Ono je jedno co máš za edici, stále je to to samé. Bohužel Smile No koukni sem a tam máš odpovědi na Tvé dotazy. I s německým jazykem : http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1660.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Muckenberg napsal:
Bitva v Pacificu? Trochu jsi to popletl nejspíš Smile Ono je jedno co máš za edici, stále je to to samé. Bohužel Smile No koukni sem a tam máš odpovědi na Tvé dotazy. I s německým jazykem : http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1660.


Však já tam mám tu čeština,ale sháním manuál abych si v něm mohl listovat a pročíst si to.Ten manuál je docela velký,tak se hodí.

Samozřejmě Battle of Atlantic...já většinou hraju všude za Japonce,tak myslím na pacifik.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: manuál v češtině 
apa napsal:
Je někde prosím manuál v češtině?Koupil jsem to přes U-play a je tam samozřejmě u těch podvodníků pouze anglicky.Můžete mě někdo poslat manuál v češtině. Smile



Někde jsem tady viděl v češtině návod,manuál..myslím na díl asi 4.Jenže ho ted nemůžu najít?kde je?Nevíte někdo? Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
add Myšák:  Myšáku trochu som sa nechal inšpirovať von Muckom Laughing  Laughing a venoval som prekladu časti SH-5 svoj drahý dôchodkovský čásek a tak vznikla taka česko-slovenčina hlavných časti hry  Surprised  Surprised  Surprised

Mucky máš môj súhlas poslať prípadným záujemcom o hru naše spoločné dielečko.....prípadnú kritiku posielajte na lampáreň najbližšiej železničnej stanice  Laughing  Laughing  Laughing

modík je treba inštalovať ako posledný!!!  


cool


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
Díkes za Tvůj souhlas Hogy. Já ted makám na  češtině ohledně technického stavu ponorky. Tak pak to přiložím k té česko-slovenštině Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
do ritníka nad bečvou až včil som si všimol, že toto je vlákno o českom manuály Surprised  Surprised  Surprised  Surprised , keď tak to frcni tak, kde to patrí... hold assi musím sem tam nahodiť škulky  Laughing  Laughing  Laughing


 cool


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Kde je ten návod?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
apa, sry ale ja som s Muckom robil preklad do hry SH-5 TWOS a nie manuál.... pretože ja manuál väčšinou nepoužívam a ak tak mi vystačí aj ten v angline.

cool


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.