Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Německá řeč s cz titulkama
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Německá řeč s cz titulkama 
Ahoj
Jak mohu zapnout němčinu do jejich hovorů?Aby mluvili německy,ale mám samozřejmě zaplé i s cz titulky.Ta angličtina se nedá poslouchat.Poradte..mám to přes U-play.gold edition. Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Servus a vítej na foru Die kapitane
 No já to dělal vždy tak, že při instalaci jsem použil tzv. Vlastní a ta mi nabídla německý jazyk. Jinak bych hledal zde nejspíš: C:\Ubisoft\Silent Hunter 5\data\LngGameData\Voices. Sám přesně nevím, takže snad Ti to pomůže a nebo poradí někdo znalejší.



Naposledy upravil Muckenberg dne 17. 12. 2017, 12:19, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Muckenberg napsal:
Servus a vítej na foru Die kapitane
 No já to dělal vždy tak, že při instalaci jsem použil tzv. Vlastní a ta mi nabídla německý jazyk. Jinak bych hledal zde nejspíš: C:\Ubisoft\Silent Hunter 5\data\LngGameData\Voices. Sám přesně nevím, takže snad Ti to pomůže a nebo poradí někdo znalejší.


Vyřešeno.Udělal jsem to tak,že celé smazal a zaškrtnul jen Němčina a ted mám cz titulky a jazyk v originále..uffff.To je úleva,že německy ani anglicky neumím,mě netrápí,protože na německé válečné ponorce se opravdu mluvit anglicky nesmí..za to je zastřelení.
Díky,lovu zdar



Naposledy upravil apa dne 17. 12. 2017, 13:57, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.