Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Steam verze vs mod
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Steam verze vs mod 
Zdravím

Je možné, že by mód nefungoval, protože hra běží přes steam? Ptám se proto, protože mi nefunguje mód na SH4 OM + OMEGU v300. Vím, že některé módy na steamu údajně nefungují.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Možné to je. Pokud jsi si 100% jistej instalací modu. Steam s modama opravdu někdy nejde(blne) a nebo bere omodovaná data jako vadná a opravuje je(to je o nastavení ve steamu).


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ten mód jsem nainstaloval správně ( fungoval první 4 mise celkem normálně) po čtvrté misi ( polovina roku 1940) to začalo blbnout ( hra padala). Zkusil jsem hrát s jinou ponorkou, ale s tou už jsem nemohl ani ukončit první misi ( hra spadla když jsem chtěl vplout do přístavu).
Dá se někde ve steamu něco upravit aby to fungovalo?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Kup si klasickou hru na DVD. Ted už to seženeš do dvou stovek bych řekl.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Když si to koupím na CD tak se musí někde registrovat?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Podle mě ne, že ta registrace byla pouze u té pětky


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
 Jak píše Švédík, žádná registrace není potřeba. Ta je u SH5.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
OK a myslíte, že pak by ten mód mohl fungovat bez problémů?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A jak to máme vědět? Tady asi už nikdo aktivně SH4 nehraje. Tudíž Ti asi nikdo neporadí. Pokud Tě to opravdu zajímá tak se zeptej na Subsimu na příslušném vlákně. Alespon takhle to dělám já. Prtostě si kup placku a uvidíš.



Naposledy upravil Muckenberg dne 07. 09. 2017, 18:07, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Vždycky je lepší mít originál placku,,tím zamezíš spekulacím jestli to či ono,,škoda, že kvůli pracovnímu vytížení tady nebývá často Sepp von Poszorschic. Ten hrával hodně SH-4 včetně modů a měl to skvěle poskládané, mě osobně to také doporučoval a radil jak to zprovoznit, znal ty finesy, ale já to tenkrát nedotáhl do konce, protože pro mě byla priorita liga tudíž ti neporadím, ale kdyby jsi se napích třeba přes osobní pmko(soukromé zprávy) na něho, tak by ti určitě poradil pokud by měl čas,,byl to velkej nadšenec a určitě je i do teď, ale ten čas...čas... Wink


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
díky moc
zkusím to a uvidím

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
zdravím

no tak originál placka nezabrala. Vůbec to neregistrovalo, že tam jsou nějaké módy. Existuje nějaký postup, jak by se daly módy napasovat na steam verzi? Na subsimu mi někdo poradil, abych tu hru nainstaloval mimo program files(86), údajně tam jsou nějaké pojistné mechanismy, které ty módy blokují, stejně tak ve steamu.

Tady mi asi už nikdo neporadí, protože čtyřku už nikdo nehraje podle všeho.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
 No já mám origo placku a pomocí JSGME jsem bez problémů nainstaloval jakýkoliv mod do hry. Musím se přiznat, že jsem tedy z OM neodehrál ani půl hodiny, takže nevím jestli bych neměl někde pád hry.
 S tím kde máš hru uloženou máš možná pravdu, tedy mohlo by na tom něco být Very Happy, třeba SH5 se vůbec nemá ukládat do (x86), protože pak buguje. Takže je třeba možný i opačný postup.



Naposledy upravil Muckenberg dne 23. 09. 2017, 07:28, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no jo, ale steam mám v filesu (86) a ty hry to tam taky instaluje. Dá se to nějak přesměrovat? Asi ne.
Co se týče dvdčka tak jsem si stáhl jsgme, rozbalil ve složce, kde jsem měl huntera, nainstaloval (vytvořilo to složku MODY), pak jsem do ní přenesl zipky (OM705, 705to720, 720 patch5, OMEGU V300 a patch7), rozbalil, najelo mi to jsgme, přetáhl na druhou stranu a když jsem hru zapnul, tak nic.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Abych Ti rozuměl spravně? JSGME si dal do rootu hry SH4 a pak jsi ho spustil a byla vytvořena složka mods. Pak jsi rozzipoval ty zmíněné mody do složky SH4 mods, a pak pomocí JSGME si aktivoval ty mody. Je to tak? Protože já to chápu tak, že jsi zabalené mody vložil do MODS a ty pak ještě zabalené aktivoval, ale třeba se pletu. Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.