Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Prosba o pomoc-Nápis HRA POZASTAVENA
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Prosba o pomoc-Nápis HRA POZASTAVENA 
Prosím o pomoc,objevil jsem před měsícem na internetu tuhle hru,vypadá strašně suprově a dle ohlasů tady asi se i suprově hraje. Ale mám problém. Měl jsem tuto hru nainstalovanou,v detekci jsem splňoval minimum(mám Athlon 2800+ 1,81GHz,graf.k. ATI Radeon X550)-bylo doporučeno snížit detaily a prý to pojede.
Hru jsem spustil,včetně třeba tréninku či mise,jenže jsem to nehrál. No a pak jsem musel shodit celý Windows, no a teď když jsem to nainstaloval znovu(vč.cracku a patche-úplně stejně jako předtím) mi funguje menu a při spuštění mise nebo zkoušky mi při zobrazení třeba můstku nebo volného pohledu zobrazí nápis HRA POZASTAVENA. Nevíte co s tím?  Na druhém počítači bohužel lepším(pro porovnání) -ta samá instalace bez problémů funguje.


Citovat
Příspěvek  
to jako například kdyz zmacknes backspace???


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jo,nápis je stejný akorát nic nezmáčknu. Po černé obrazovce ....pripravuji    se objeví spodní budíky,boční,horní výběr ,prostě všechno ke hraní,akorát ten pohled který měníš(prostředek obrazovky) mám černý a nápis hra pozastavena.Jako by to chtělo kodek, ovladač bůhví co,já tomu nerozumím tak prosím popo popo pomoc,pomoc.


Citovat
Příspěvek  
Aat smacknes cokoli tak se to nehne? Zkus smacknout na numericky klavesnici "+" to je jediny co me napada  Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To zavání reinstalem....


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ale spis windowsu, protoze jak jsem to pochopil tak uz reinstal delal.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ještě nejprve zkus toto:
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?p=3364#3364

... i když to také vypadá na nějaký problém s graf. respektive vykreslováním na druhou stranu by ti to blblo už v ponorce, i když možná to je jen něco specifického(vodní hladina).

Prostě zkus nejprve co jsem psal.



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 03. 2008, 13:14, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Chlapi,díky za rady.Chtělo to starší ovladače pro grafickou kartu a novou instalaci hry.


Citovat
Příspěvek  
mam ten samej problém.... skoušel jsem uz uplne vše i reinstal i editovat v tom main.cfg .. a nekolikrat.. ale bohuzel nic... do doby nez jsem zacal hrat dalsi karieru hra chodila bezchybne...

Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.