Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
SUBSIM
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek SUBSIM 
Salut.
Jsem za registovaný na subsimu chci stáhnout nějaký mod a píše to že mám čekat.
Dělám to už druhý den a nic.Co stím?


Citovat
Příspěvek  
Ahoj a vítej na DK  Smile
Já osobně tedy se stahováním za Subsim žádný problém nemám pokud tedy nepřekročim daný limit. To si pak musím několik dní počkat na odblokování a zase to pak vše jede jak má. Takže nestahoval si nějak moc?  Smile A pokud budeš chtít poradit s jednotlivými módy tak se klidně zeptej ? ;-)



Naposledy upravil Muckenberg dne 24. 11. 2016, 07:39, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Vidím že nikdo pořádně nepomůže.


Citovat
Příspěvek  
Jak to myslíš nikdo pořádně nepomůže? Pokud vím tak na Subsimu ti to vždy napíše důvod proč si mód nemůžeš stáhnout. Smile A pokud zde nekam do vhodného vlákna napíšeš co by jsi za módy chtěl a nešli ti stáhnout, tak já jich mám hromadu doma v PC a mohl bych ti je poslat a nebo dat někam k dispozici ke stažení. Takže nezoufej.  Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zajímavé je to že mě to píše že jsem stáhl 25 módu.
Přičemž jsem nic nestáhl. Pořád mě to píše buď je přetížený server nebo jsem překročil limit.


Citovat
Příspěvek  
Ahoj
No tak už víme proč ti nejde stahovat  Smile  a to je super. Proč ti zrovna tohle píšou na Subsimu a ty jsi nic nestáhl tady asi nevyřešíme, to snad chápete. To by jsi se měl spíše obrátit na provozovatele Subsimu. Jak už jsem ti psal výše anebo v SZ, tak chvíli ještě počkej. Nebo pokud jsi netrpělivý tak nápis sem do nějakého vhodného vlákna co by jsi požadoval od módu a já ti určitě pomohu. Jak jsem už psal tak mám ze Subsimu hodně postahovano a módy jsem si ponechal, takže ti je mohu zaslat nebo třeba uložit na Ulož to.  Wink


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Sorry! You have exceeded your daily allowed download amount.
We have a daily limit because with hundreds of members downloading every day, it can get pretty expensive for us.

Become an officer in the Subsim Navy here and have your download limit increased to 25, 35 or even 60 a day! You will be supporting SUBSIM, the Internet's main source for sub games, files, and discussion since 1997. We were here for you, help us out a little.

A website this big uses a lot of bandwidth and needs a really powerful server to stay online day after day, for 15 years. Thanks for the support!

If you joined this forum a long time ago, and you've never posted or have not posted in a long time (over a year), this could shut off downloads for you. Solution: make a post somewhere in the forum. This post will be placed in the moderation que, and after 24 hours or less the forum will automatically enable downloads for you again. We have to do this to prevent spammers from joining, waiting a few months and then bombarding the forum with ads for Vie-gra, etc.

When you sign up to Subsim, we encourage you to be an active member of the forum community. That means making at least 1 post and introduce yourself. You, you're an interesting guy--you like submarine games, history, and computers. Make a post, we want you to be part of the Subsim crowd!

Tak tohle mi píše. a nebo že je přetížený server.


Citovat
Příspěvek  
Tu ti to vlastne píše že sťahovať môžu len ľudia ktorý podporujú fórum a potom aktívny členovia. Keď si dlho neaktívny, tak ti to znemožní sťahovanie. Napísal si už niekedy na subsim? Že vraj keď pridáš nejaký koment tak ti do 24 hodín bude obnovené sťahovanie. Aspoň tak som to z tohto pochopil.  Neutral


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Omlouvám se ! Překročili jste velikost denní povolené množství stáhnout .
Máme denní limit , protože se stovkami členů stahování každý den , může to pro nás dost drahý .

Stát se důstojníkem námořnictva Subsim tady a omezení stahování zvýšena na 25 , 35 nebo dokonce denně ! 60 Budete podporovat SUBSIM , Internet je hlavní zdroj pro dílčí hry , soubory , a diskuse od 1997 . Byli jsme tu pro vás , pomozte nám trochu ven .

Webové stránky velkou používá velké přenosové pásmo a potřebuje opravdu silné server zůstat online den po dni , za 15 let . Díky za podporu !

Když budeš v armádě , toto fórum už dávno , a nikdy jsi vyslán , nebo nejsou zaúčtován po dlouhou dobu ( přes rok ) , mohla by to pro vás stahování vypnout . Řešení : udělat místo někde ve fóru . Toto pracovní místo bude umístěna v umírněnosti que , a po 24 hodin nebo méně fórum bude automaticky povolit stahování zase pro vás . Musíme to udělat , aby se zabránilo ve vstupu do spammerů , čekat několik měsíců a pak bombardovat fórum s reklamy pro Viky - gra atd.

Pokud se zaregistrujete na Subsim , doporučujeme vám , abyste byl aktivním členem fóra komunity . To znamená , že nejméně 1 post a představit se . Ty , vypadáš na zajímavého člověka - jako ponorka hry , historie a počítače . Udělejte místo , chceme , abys byl součástí Subsim dav .

Sranda. Jsou to idioti.


Citovat
Příspěvek  
Hattori999 napsal:

Sranda. Jsou to idioti.


Proc myslis, ze jsou idioti?
Ze nechteji platit traffic, aby si ostatni mohli neco zadarmo stahnout bez nejakeho prinosu pro komunitu?

Myslis, ze provozovatele web nic nestoji, obzvlaste, pokud nabizi download?


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Salut
Vím že kdysi to bylo bez problémů a zadarmo.


Citovat
Příspěvek  
Kdysi asi meli min lidi a mensi traffic nebo jejich providera ten traffic tolik nezatezoval.
Taky by te to nebavilo dotovat jen tak. Skus si predstavit sebe v jejich roli.

Proc myslis, ze byl zavedenej sponzoring tohoto fora? Protoze nas (veleni) to uz nebavilo dotovat.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
Tak tedy kamo s tímhle přístupem všude akorát narazis. Nazivat někoho idiotem nevím, nevím. Kdyby nebylo těchto lidí tak by jsi třeba nemohl některou hru ani pořádně hrát. Viz SH, protože bez módu by to opravdu nešlo. A že chteji, aby jsi se na fóru představil jako nováček a nebo byl aktivní v některých vláknech je jen jejich právo. A já to jenom schvaluji. Protože ono treba, když si představit jen dát dohromady nějaký megamod, to je hodně moc práce. A zde ti ho dávají defakto gratis. Ono i zde na fóru se můžeš svým přístupem někam posunout a nakonec zjistíš že je zde velmi přátelská komunita. A pak se otevírají úplně nové dimenze viz. U boot trefpunkt každoroční  Very Happy  Very Happy
Jinak hodně zábavy a potopené tonaze. Smile  Anlauf begin  Smile  Smile



Naposledy upravil Muckenberg dne 28. 11. 2016, 09:32, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Vidím že je to tady na HOVNO Exclamation  Exclamation  Exclamation  Evil or Very Mad


Citovat
Příspěvek  
jedno slovenské príslovie hovorí: Aký človek, taká reč. To je všetko.


 cool


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.