Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Uložené hry
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Uložené hry 
Zdravím.Měla bych dotaz ohledně uložených her.Na počítač mi naběhla dcera a vytvořila mi tu asi 8 savu hry.Nepřišla jsem vůbec na to jak a kde je smazat.Jestli jsem to dobře pochopila,tak se vše ukládá na server.Jenže jak se jich zbavit?Moc děkuji za radu(popř. návod jak je smazat-jsem totiž pc analfabet).Vůbec nikde jsem to tu nenašla.
Abych to upřesnila...chtěla bych nechat jen jeden save a ostatní smazat...ne smazat celou hru



Naposledy upravil angell.1985 dne 31. 10. 2016, 18:33, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
skúsil  by som cez zložku odinštalovanie a úpravu programov, teda pokiaľ sa jedná o hru samotnú. Na server sa ukladajú iba jednotlivé patroly.


 cool


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tím mi to bohužel nejde.Pouze odinstalovat celou hru a to bych nerada

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
rozumiem tomu tak, že aj keď máš 8 hru uloženú v hlavnom adresári tak keď ju spustíš tak hra ide bez problemov???
skús na tvrdo vymazať jednotlivé uloženia, ako administrátor


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Právě že kvůli tolika savům strašně dlouho trvá než se hra načte(15 minut).Pak už jde v pohodě.Právě já vůbec nevím jak to "na tvrdo" vymazat.Když spustím hru tak se mi ukážou savy,ale možnost vymazat tam není a jinde na "C" (disku ) nevím kde bych ta uložení našla.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
čiže Ty nemáš v hlavnom adresáry 8 zložiek silenthunter 5, ale až po spustení hry a SYNCHRONIZACII so serverom sa Ti načítajú uložené hry( patroly). Tie sa predsa dajú vymazať keď klikneš na obrázok, tak sa pýta či hrať alebo vymazať..... ja už si to presne nepamätám..


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já tam mám právěže jen hrát,ale vymazat tam není

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj to je jednoduché. Zapni hru a načti třeba pokračovat v kampani. Když už jses tam, tak jdi do menu kde máš savé, myslím tlačítko Esc, a zde můžeš vsechny svoje uložené hry vymazat a současně je vymazes i ze serveru. Prostě uložené hry nejde vymazat jinak než že spuštěné kampaně. Já jsem teď bohužel dočasně mimo Atlantik, ale až budu na základně tak to dohledam.



Naposledy upravil Muckenberg dne 01. 11. 2016, 09:28, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Moc děkuji.Opravdu to tak bylo.Ještě bych se zeptala...mám win 10 a dost často se mi stává že mi hra do něj spadne.Dá se s tím něco udělat?Pouštím to s kompatibilitou na win 7

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj jsem  rád ze jsem ti mohl pomoci. Ty máš hru v základu nebo nějak namodovanou? Vím, že byl problém v Uplay s W10, ale to tvůj problém asi není. On SH5 není moc povedený a i přes snahu moderu nektere chyby vyladit nejdou. A to je i problém s pády hry. Ale zase já s tím problém nemám až tak velky, ve hře vlastně vůbec, jen třeba někdy v muzeu, takze problém bude asi u tebe. Můžeš popsat kdy ti to spadne?



Naposledy upravil Muckenberg dne 01. 11. 2016, 12:14, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mám tam  Megamod "The Wolwes of Steel"...nic jiného.To padání se děje vlastně kdykoliv a kdekoliv.Ať je to při načítání hry nebo v průběhu a ani nezáleží na tom jestli jsem třeba v přeplněném přístavu nebo na pustém moři.Nebo jestli se něco děje nebo ne.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No to vypadá na špatnou instalaci módu, protože já jsem s tím problém neměl. Tedy pokud jsem tam necpal další módy. Ty máš hru s DVD nebo ze steamu?? A generic patcher jsi instalovala?


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hru mám z dvd a ten mod jsem instalovala přesně podle návodu.....http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=2637......nic víc nic mín.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
V tom případě bych doporučil kompletní reinstal hry a nebo zkusit zahrát kus kampaně jen v základní hře. Já si furt myslím, že je to chyba v megamodu, ale třeba se mýlím. Ale jestli budeš dělat reinstal hry tak odstranění uložené pozice a Nezapomeň odstranit složku v dokumentech.[/list]


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ještě dotaz, Jakpak jsi na tom s instalací genetické patcheru? Máš tam všech devět kolonek?


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.