Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Poradí někdo s instalací?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
Prosím tě, kde přesně máš nainstalovanou hru?

Tak jsem to nainstaloval vše do jednoho a naběhne to nové logo a potom zčerná obrazovka....to by chtělo někoho kdo se na mě připojí přes TeamViewer 13 a podívá se mě na to. Rolling Eyes



Naposledy upravil Muckenberg dne 06. 08. 2018, 18:59, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
to, že zčerná obrazovka je v pořádku. Ono to chvíli trvá než se vše načte. Uvědom si, že je tam více než sto modů. Tak to nech a uvidíš. Smile Smile Já mám hru na C: Ubisoft: Silent Hunter 5


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Muckenberg napsal:
Ahoj
to, že zčerná obrazovka je v pořádku. Ono to chvíli trvá než se vše načte. Uvědom si, že je tam více než sto modů. Tak to nech a uvidíš. Smile Smile Já mám hru na C: Ubisoft: Silent Hunter 5


100 let stará hra =100 let čekání před zčernalou obrazovkou a ...funguje. Laughing a čeština do toho modu??Již nefunguje v tomhle modu ??



Mod je tam i hudbou atd.Musím se jet podívat do doku zda tam mám správnou vlajku.Ve warthunder jsem objevil,že tam nejsou a měl jsem málem infarkt.A to tomu říkají historická demokraDcie.

Konečně přežiju nekonečné čekání na  Das Boot 2018..Mimochodem kdy to konečně již vyjde ten multiplayer simulátor ?



Naposledy upravil apa dne 07. 08. 2018, 10:08, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Add posledni odstavec.  Vubec netusim co mas na mysli?  Jestli myslis U-BOOT od Polaku,  tak ten urcite v prvni fazi mit MP nebude.

Add cesky navod na SH5.  Jestli ho najdes,  tak dostanes zlateho bludistaka. Pokud nemyslis jen instalacni prirucku.



Naposledy upravil mysak_bob dne 07. 08. 2018, 14:08, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ahoj Vlci
tak super, že jsi to rozchodil Smile Musel jsi udělat kompletní odinstal a novou instalaci?
No čeština k Wolwes of Steel existuje a myslím, že se na ní i stále pracuje.  Cool Ale řeknu Ti to takhle, autorem překladu jsem já a Hogen. A jelikož jsem jako neangličtinář na tom strávil hodně času a myslím, že Hogen taky, tak jsem se rozhodl, že se o překlad podělím, ale s někým kdo se zasloužil o toto forum. Aktivitou zde, drobným příspěvkem na forum, boji v Lize atd. Doufám Hogy, že souhlasíš. Smile
Ještě bych chtěl poprosit, aby jsi své další dotazy o tomto megamodu přesměroval do vlákna o Wolwes of Steel. http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=2637&postdays=0&postorder=asc&start=0 a další prosba, prosím "Quote" používej s rozvahou. Děkuji.



Naposledy upravil Muckenberg dne 07. 08. 2018, 15:17, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Muckenberg,díky za podporu.Ona se vytvořila samo od sebe podvodná složka a tedy dvě a tam se to potom instalovalo,takže jsem jí musel zlikvidovat a ano,přeinstalovat celé.

Co takhle příspěvek 100 kč třeba na 4. pivka jako odměnu za funkční češtinu poslanou mě?Pokud jsi s tím měl práci,tak by to bylo fér?Co říkáš? Smile

Ten manuál byl myslím na 4 díl nebo 3 díl.Někde jsem ho tady viděl...



Naposledy upravil apa dne 07. 08. 2018, 15:47, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Počkáme na Hogena co na to on a kdyby to dopadlo tak obnos by jsi poukázal přes Myšáka Boba na provoz tohoto fora.
A štastný lov a tučnou kořist ve světe ocelových vlků.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
OK.Tak poslat kontakt na myšáka Boba až přijde Hogan pošlu to na konto tohohle fora ujednáno.



Naposledy upravil Muckenberg dne 07. 08. 2018, 19:53, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
APO
Já nevím jak Ti to říct aby jsi to pochopil Smile V pravidlech tohoto fora je, že "Quote" se bude používat pokud reaguješ na příspěvek hodně starý a nebo nebylo by hned patrno na co reaguješ. Což určitě není případ naší konverzace ohledně instalace WoS. Takže znovu Tě žádám, aby jsi "Quote" používal opravdu s rozvahou a pravidel tohoto fora.
Jak to řekl "Starej" v románu "Ponorka" "Pravidla jsou od toho, aby se dodržovali, takže neremcat" Smile
Ohledně kontaktováni Myšáka. Je to jednoduché, stačí mu napsat zde na foru soukromou zprávu a on by Ti už určitě řekl co a jak. Takže ted už jenom počkáme na Hogena a uvidíme.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Poslal jsem pm a mail Myšáku Bobovi a ted čekám na odpověd a číslo konta.



Naposledy upravil apa dne 09. 08. 2018, 09:33, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
OK
Potom bych potřeboval nějaký kontakt na Tebe, abych mohl soubory poslat Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mucky myslím, že to môžeš poslať aj cez PM aj keď my sme to riešili cez skype

cool



Naposledy upravil Hogen dne 09. 08. 2018, 18:09, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ps4ps4ps4@seznam.cz


Nebo to ulož na ulož to heslo dej 123

https://uloz.to/

díky

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Kam,že se ta čeština dává?Ted mě nejde už ani hra po jejím vložení.Ona se musí někam správně vložit?Já to přeinstaluji,znovu ale kam jí mám příště správně dát?

Díky za popis cesty

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Sh5 
Zdravím všechny kapitány, chci se zeptat hraje někdo sh5? Zkouším stahovat základní hru ale zatím je všechno nefunkční. Nemáte někdo funkční instalaci prosím? Smile díky moc


Přesunuto do vhodnějšího tématu



Naposledy upravil Muckenberg dne 24. 09. 2018, 19:36, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.