Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 4
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Poradí někdo s instalací?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Poradí někdo s instalací? 
Ahoj,nikde jsem nenašla odpověď a tak se zeptám.Mám PC(10 dní starý) ASPIRE E17 ES1-711G-P6V7...win 10.Jde mi o instalaci SILENT HUNTER 5-originál(prosím nekamenujte mě-jsem PC analfabetka).
Klasicky pustím instalaci.Po dokončení instalace se mi ale nevytvoří ikony na ploše.Když potom zkusím hru pustit, jediné co se ukáže je kontrola aktualizací ubisoft a pak SLUŽBA NENÍ DOSTUPNÁ.Neporadí někdo co bych s tím mohla dělat abych to rozchodila?Moc děkuju

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pokud se nepletu tak od jisté doby jde hrát SH5 v offline modu. Naskočí ti vůbec launcher? Tam by mělo někde být ono nastavení offline.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Launcher se nainstaluje,ale při spuštění to píše"missing command line parameter-prodid,see integration guide for details"

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
zkusit firewall?
spoustet ve spravcovskem rezimu?


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nezaručuju že to bude fungovat, ale za zkoušku to stojí.

1- odinstaluj ubisoft launcher přes správce
2- restartujt
3- jdi do: kde máš naistalované SH5 \silent hunter 5\redist\GameLauncher
4- spust: UbisoftGameLauncherInstaller.exe
5- restartuj


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jdu to zkusit a napíšu

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Odinstalovala jsem launcher přes správce,restartovala,ale ten soubor /redist/ co píšeš nikde není.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak dej na tom disku hledat UbisoftGameLauncherInstaller


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jo tak to jsem zkusila a stále......missing command line parameter-prodid,see integration guide for details........ale stejně děkuju

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tohle jsem ted našel na oficiálku UBI:

Missing command line parameter -prodid

1.) Click Start
2.) Type 'regedit' (Without quotes) in search bar.
3.) Click/(Press Enter) the regedit.exe option that appears at the top under programs(1)
4.) If you get an options box appear with a yes/no option - click yes.
5.) In the folder structure on the left: Look for HKEY_LOCAL_MACHINE and double click it to expand it
6.) Under that look for SOFTWARE and double click it to expand it
7.) Under that look for Ubisoft , right click it and choose export.
8.) In the save dialog, click desktop on the left, and type something in the filename box.
9.) Close all windows
10.)Find the file you just saved to your desktop, right click on it and choose edit.

This should open the text file in notepad.

Carefully go through the file, and everywhere you find
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ubisoft

change it to say
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Ubisoft

Save the modified file and close notepad.

Double click the file on your desktop and say yes to everything that follows.

If you get this right - you should now be able to run the game.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem to zkoušela a není tam co přepsat.Je to tak jak to má být.Výsledek pořád stejný.Celý silent hunter 5 půjde nejspíš do koše.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Co se stane, když zkusíš spustit přímo sh5.exe v adresáři s hrou (bez launcheru)? Nevyžaduje hra nainstalovaný uPlay?


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Když spustím sh5.exe tak se spustí "KONTROLA AKTUALIZACÍ UBISOFT".Po zhruba 15-ti vteřinách skočí okno "SLUŽBA NENÍ DOSTUPNÁ.TATO SLUŽBA FIRMY UBISOFT NENÍ MOMENTÁLNĚ DOSTUPNÁ.ZKUSTE TO PROSÍM POZDĚJI"

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Moc děkuji za rady.Už jsem to spustiila.Musela sem stáhnout U play ze stránek ubisoftu.Ten co byl na CD byl k ničemu.Bohužel jsem ale zjistila,že nemám na noťasu min. požadavky.Vše v pohodě,ovšem až na verze ovladače grafiky.Já mám 153.54 a minimum co píšou je 179.48.Asi proto se to strašně seká i na nejnižší detaily že se to nedá hrát.Bohužel jsem opět v koncích.Jsem prostě analfabet.Myslela jsem že by třeba pomohlo aktualizovat ovladače grafiky,ale píše to že jsou aktuální ačkoliv na netu jsem našla že jsou novější.Nerada bych si zavirovala nový počítač.Jsem prostě hloupá no.



Naposledy upravil angell.1985 dne 27. 07. 2016, 16:25, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Stačí mi kúpiť licenčný kľúč? 
Ahojte lovci. Smile

Chcem sa opýtať, či mi stačí kúpiť samotný licenčný kľúč, poprípade odkiaľ stiahnem inštalačku.
SH5 som už skúšal, avšak neoficiálnu verziu, takže po druhú misiu, kde už napriek tomu že 50 000 ton obchodných lodí potopím, misiu napriek tomu nesplním.
Ale už som tu čítal, že to bude tým crackom.

Ďakujem pekne za akékoľvek rady.

Dobrý lov.

PS: Myslím oficiálnu inštalačku kde použijem oficiálny kľúč. O černotách už nechcem ani počuť. Smile



Naposledy upravil dike dne 06. 05. 2017, 13:18, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 4
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.