Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Únava posadky
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Únava posadky 
MAY DAY , prosím neví někdo jak upravit únavu posádky bez použití SH3 commandera?Problem mi nastal pri reinstalu SH3 a instalaciGWX,vše fungovalo skvěle do té doby než mě napadlo si hru počeštit,nevim jak to je možné ale vždy když jsem si část en_menu počeštil tak mi 2.7SH3cmdr přes který hru spouštím ,počeštěnou část opět poangličtil.Nechápu.Tak jsem SH3cmdr odinstaloval a postupně ,podle nálady počešťuju.A až budu mít počeštěno vše co chci tak cmdr opět nainstaluju,protože jsem zjistil že vždy mi cmdr en_menu změní do toho stavu v jakém bylo, při jeho instalaci,asi si vytváří nějakou zálohu nebo co,nechápu.Ale hlavní problém mám v tom že co jsem SH3cmdr odinstaloval mám posádku která se prostě neunaví,hraju na tuším 87%,no a bez únavy, to mě nebaví.Asi mi nezbude než opět reinstal.Tímto bych vás chtěl také poprosit jestliněkdo už nemáte upravené texty na GWX oni se trošku liší od GW ,zda by mi je nezaslal.Hraju SH3 s přestávkami od vydáníale po našem mi to přijde lepší.
No a jinak je podle mě GWX opravdu supr ale desroyer je fakt destroyer,připadá mi že teměř každy jeho kapitán je fakír,
nebo maj na palubě vědmu.
Zatím zdar

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Únava posadky 
Sám jsis v celku odpověděl. SH3 Commander dělá zálohu všech souborů které uipravuje, tedy i CZ, a i když téměř nic v textu nepřepisuje jen přidává, text je ve stejném souboru jako většina ostatních textů. Řešení je dát CZ rovnou do SH3 Commandera. Ovšem odpověd na tvou otázku. Problém je v tom, že jsi zapoměl před odinstalací SH3 Commandera dát Rollback v hlavním menu SH3 Commandera. Takže rešení. Nainstaluj Commandera zpět dej Rollback a odinstaluj.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek hromadna smrt posadky 
V poslednej dobe sa mi parkrat stalo,ze pri vynoreni mi umrelo - pekne na cerveno a s truhlickou, asi 75-80% posadky. Postihlo to vsetky sekcie. Ked som potom chcel vymenit zdraveho namornika za mrtveho trebars v diesel strojovni, aby sa ponorka dala do chodu,tak zahynul aj ten. Neviem,co je toho spustacom,ci je to len dalsia skryta chyba. Raz mi to urobilo uz pri vysunuti snorchla. Pri pouziti save a opatovnom nahrati pozicie sa to chova rovnako : vynoris sa na vzduch - zahynies.  Na ine riesenie ako na restart misie som neprisiel. /verzia GWX 1.03/.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: hromadna smrt posadky 
hmm divný, asi nějaký nový bug či něco podobnýho, pochybuju že by půlka posádky pořádala samovolnou dobrovolnou sebevraždu Smile



Naposledy upravil mysak_bob dne 17. 01. 2009, 21:47, celkově upraveno 1 krát.

_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: hromadna smrt posadky 
Simon napsal:
V poslednej dobe sa mi parkrat stalo,ze pri vynoreni mi umrelo - pekne na cerveno a s truhlickou, asi 75-80% posadky. Postihlo to vsetky sekcie. Ked som potom chcel vymenit zdraveho namornika za mrtveho trebars v diesel strojovni, aby sa ponorka dala do chodu,tak zahynul aj ten. Neviem,co je toho spustacom,ci je to len dalsia skryta chyba. Raz mi to urobilo uz pri vysunuti snorchla. Pri pouziti save a opatovnom nahrati pozicie sa to chova rovnako : vynoris sa na vzduch - zahynies.  Na ine riesenie ako na restart misie som neprisiel. /verzia GWX 1.03/.


Co se dělo předtím než se ponorka vynořila?Bylo nějaké poškození nebo ohrožení?Jakej byl předchozí save,kde atd.Velmi zvláštní,to se mě naštestí ještě nestalo.Jestli používáš SH3 COMM dáváš po ukončení hry rollback?


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: hromadna smrt posadky 
Bolo tam tusim nudzove ponorenie pred DD,aby ma nenabral na rohy.Ked som sa ho striasol a chcel dobit baterie na hladine,tak vtedy. Nastastie,okrem uz spominaneho jedineho pripadu,doplaval som na zakladnu s pomocou snorchlu.Poskodenie nebolo vobec alebo len zanedbatelne.Ked pouzivam save,tak 1-2 v misii,prepisujem ich. Cez SH3 COMM v 2.7 hru spustam,ale po ukonceni nedavam rollback.



Naposledy upravil mysak_bob dne 17. 01. 2009, 21:47, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Měl bych taky něco k únavě:
Při cestě do operačního prostoru, když se většina posátky šťourá v nose a odpočívá, se při plném stavu posádky nevejdou všichni do "odpočíváren". Ti, na které zbylo místo v torpédovém prostoru se neuvěřitelně rychle unavují, ačkoliv se nic neděje. Unavují se dokonce rychleji než strojníci u motorů a hlídky. Chápu, že když se nabíjí torpédo, tak se padá na hubu, ale tohle je divný. Dá se to nějak poladit?
A druhá otázečka - jaký je rozdíl mezi jednotlivými únavovými modely v Commanderu - Default, RUB, RUB 1x TC, Gray Wolves 8 h, No Fatigue (teda to je jediný jasný  Wink )?


_________________
Gott straffe England!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Na začátku to řeším tak, že mám tolik posádky, aby se mohla celá při ponoru odpočinout. Je to dostatečné na obsluhu všeho i při bojové akci. Potom jednotlivci získávají zkušenosti a metály, no a jedinec, který má již minimálně tři je defakto neunavitelný, může v prostoru být stále a makat, makat .... Pak za něj dám nového člena posádky.



Naposledy upravil mysak_bob dne 17. 01. 2009, 21:48, celkově upraveno 1 krát.

_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
elksar napsal:
Na začátku to řeším tak, že mám tolik posádky, aby se mohla celá při ponoru odpočinout. Je to dostatečné na obsluhu všeho i při bojové akci. Potom jednotlivci získávají zkušenosti a metály, no a jedinec, který má již minimálně tři je defakto neunavitelný, může v prostoru být stále a makat, makat .... Pak za něj dám nového člena posádky.


Tak jest ! Resil jsem to stejne. Mozna lepsi pridat dustojnika s patricnym zamerenim,nez mit hafo flakacu Very Happy


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Elksar, Thomsen:

Díky, takže teď abych předhodil ty nejunavenější žralokům   Very Happy
Zrovna tahle věc teda k realističnosti moc nepřispívá.
A jaký je tedy rozdíl mezi těmi únavovými modely, prosím?


_________________
Gott straffe England!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A druhá otázečka - jaký je rozdíl mezi jednotlivými únavovými modely v Commanderu - Default, RUB, RUB 1x TC, Gray Wolves 8 h, No Fatigue (teda to je jediný jasný  Wink )?[/quote


Gray Wolves 8 h - to myslim že sa unavuju aj pri kompresii času, ale niesom si isty, to niekto skusenejsi musi poradiť

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
von  Springkäfer napsal:
Elksar, Thomsen:
Zrovna tahle věc teda k realističnosti moc nepřispívá.


No nevim ,hraji tGW a nedavno se mi v Lize DK stalo,ze pri utoku na konvoj sem behem dvou hodin vystresoval posadku veteranu tak ,ze mel vykricnik pomalu i kapitan.Stacilo jen parkrat utikat pred DD ,prebit nekolik torped a malem byla vzpoura  Laughing


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to Thomsen

Já netvrdím, že je to plně realistické, ale realitě se to vývojáři snažili přiblížit. To že pro více námořníků není postel k odpočinku je dáno programově, vždyťje to jen PC. Přes to si troufám tvrdit, že při útoku a pod vodou je stres větší a působí na posádku i zde, než při plavbě na hladině, kdy je slunce a bezvětří. Je to videt na rychlosti k obnově sil.



Naposledy upravil mysak_bob dne 17. 01. 2009, 21:48, celkově upraveno 1 krát.

_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To není programově.ti chlapy se střídali na lůžkách,bo tolik místa neměli.Předpokládám,že se to týkalo jen mužstva.Někde sem četl,že z nedostatku místa chrápali i na torpédech. Very Happy



Naposledy upravil mysak_bob dne 17. 01. 2009, 21:49, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Petr von Brunthal
No ale ani chrápání na torpédech přeci nemůže unavovat víc než hlídka nebo služba ve strojovně  Question


_________________
Gott straffe England!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.