Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Dlouhodobý turnaj o "Zlatého Alberta"
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
A náhodou TTD tohohle bugu by nebyly? Třeba délka a hloubka skoku a nechceš mi říct, že vypouští sudy? Very Happy  Very Happy  Very Happy


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jen te rozšleha šroubem i v 60m.  Cool


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zápisnák : Oberfähricha Mariana Vargu
Ponorka : U-960
Typ : VIIC
znak : Nestihol byť namaľovaní Very Happy
konvoj : HX234
rok : 1943
ostatné ponorky vo vlčej svorke : U-49 - VIIB , + U-1228 - IXC

obchodné lode                                          vojnové lode            (zoznam typov torpéd ktoré boli vystrelené : TIII G7a, TIII G7a, TIII G7a, T1 G7a, TIII (FAT III), T1
                                                                                                                                                               G7a, TIV (G7es - Falke, TIII G7a, T1 G7a, TIV (G7es -
Počet vystrelených torpéd na lode : 9         :1                                                                                              Falke )
Počet zásahov : 9                                     :1
Počet torpéd ktoré minula cieľ : 0               :0
tonáž : 24433 Brt                                      :950 Brt
Lode ktoré boli potopené : Large Tanker , Empire Freighter , Modern Tanker , Flower Corvette (HMS CLOVER) ( poškodené : Large Merchment, Liberty Cargo)

mŕtvy : celá posádka (umrela v mori v búrke približne o 23 hodín včetne Kapitána Very Happy)
zranení : celá posádka ( predtím než umreli )

Poznámky : Ponorka U-960 typu VIIC Oberfähricha Mariana Vargu, bola potopená zákerným sandokanom Korvety po 3 nájazdach tam prišlo aj DD ale to sa omňa nezaujímalo Smile , Po 3 nájazdach som mal velké záplavy + motory boly zničené a tak sandokan dokončil prácu a potom po chvíli sandokanko dostal do huby akučko od U-49 (´´ponorka Slovenského štátu´´) Oberleutnanta KUBY , und čudná vec je že v hre boli až dvaja sandokani !!!

Posledné fotky potápajúcej sa ponorky zachytené Sunderlandom ktorí riadil Herr Von Kočíčák Very Happy




V štvrtok Oberfährich Marian Varga a jeho posádka + U-960 sa niakym spôsobom vstanú z mŕtvych a pomstia sa amíkom a britom Smile


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jéé Sandokan! Milován všema generacema LDK!


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Na ja, Herr velkoadmiral - nechci odporovat vyšší šarži, ale co je moc je příliš... Mně minule jeden dostal a aby toho nebylo dost, tentokrát ,,operovali" v rámci doprovodu rovnou DVA ??? Scheise !!!  Mad


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
15.10.15, pozůstatky smečky Edelkatze, konvoj HX 234

konvoj spatřen 26.4.1943 v 17:45, oblačno, mírné vlny, cca 1320km JZ od Reykjavíku

18:00 - T III G7e na DD, vzdál. 3000 m, hl. 1,5m, kontakt, zásah, zlomen

18:06 - T III G7e na PYRO, vzdál. 2000 m, hl. 4,0 m, předčasná exploze

18:08 - T II G7e na Transport (Tr), vzdál. 2250 m, hl. 4,0 m, zasaženo potápějící se Pyro

18:12 - T I G7a na Tr, vzdál. 1400 m, hl. 4,0 m, minulo před přídí
18:13 - T III G7e na Tr, vzdál. 1300 m, hl. 4,0 m, zásah do přídě, ke dnu 18:19, 8.320 BRT

18:15 - T III G7e č.6 na Rose Carrier(RC), 320 m, hl. 4m, zásah střed zadní poloviny

18:20 - T I G7a na Medium Tanker (MeT), 640 m, hl. 4 m, zásah záď, exploze, potopen, 8.524 BRT

18:23 - T II G7e na další RC, 350 m, 4,5 m, zásah příď

18:27 - T IV č.5 na korvetu (FC), 1230 m, 1,5m, zásah, 18:35 ke dnu, 950 BRT

18:27 - T I G7a na druhou poškozenou RC, 980 m, 4,5 m, potopena 18:30, 8.119 BRT

18:34 - T III G7e na DD, 350 m, 1,5 m, zásah pod můstek

18:44 - T IV č.6 na DD, 780 m, 1,5 m, zásah záď

18:50 - TIII G7e a T I G7a na poškozenou FC, obě mimo (svině mrňavá anglická hopsavá !!!)

útok ukončen...

Resumé:
potopeno 24.963 BRT obchodní a 950 BRT válečné tonáže
poškozeno: 1x Rose Carrier cca 8200 BRT, 2x torpédoborec cca 2600 BRT
zničeno bez zapsání: 1x DD cca 1300 BRT


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jinak pokud máte pocit že SH3 produkuje nadlimitní počet anomálií je klidně možné že někdo z účastněných má rozkaděnou instalaci, ale třeba jen config, špatně přehozenej mod. Ač se to nezdá SH sežvejká hodně a je schopné se rozjet  i při ne stoprocentní kompatibilitě.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Anomáliami sa to tam teda posledné dve hry len tak hemží. V poslednej hre som zaznamenal dva moje zabugované torpéda.

Proste som poslal T-čko na Medium Cargo z cca 600m. Nárazová rozbuška, uhol 80 sprava. Čakám na 100% výbuch, ale čo to? Torpédo sa odrazilo, vyskočilo asi na úroveň zábradlia toho Carga, urobilo dve/tri piruety, so šplechnutím dopadlo tak 10m za loď a kleslo ku dnu.  Shocked

Druhé zabugované T sa zachovalo rovnako. A to bolo akustické s magnetickou rozbuškou a ponorom 3 metre. Vypílené po krevete. Btw. táto "šťastná" kreveta (zničená až mojim druhým AKU)  útočila na Mariana a dostala ho pokiaľ som nabil.  Shocked

Ja už viac ako rok hrávam iba čisto Ligové SH. Mám nainštalované len to čo treba. Nič viac, nič menej.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdravím
Chlapi omlouvámse, že jsem minule nedorazil, ale mě se zesral router. Mad  Mad  Mad  A jelikož máme hen ten kapitalismus tak nějakého zájmu ohledně reklamace je až moc přespříliš. Laughing  Mad  Mad
Určitě se ted polepším. Smile Ale jak jsem četl tak to by mě asi mrdlo a od Leningradu by mě už nikdy nepustili.
A já to říkal, že se něco děje, protože to už nebylo normální.  Smile  Smile  Jinak já hraju jen na tom co je nařízeno a nic víc ani mín a to ještě SH3 hraju jen v Lize.

Nechci tedy sýčkovat, ale co se bude dít, když budou Spojenci a naše torpeda pokračovat takhle dál? To před Norskem ve 40tém, ty torpéda alespon neskákali.  Surprised


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zápisnik : Oberfähricha Mariana Vargu
Ponorka : U-960
Znak : Nebol ešte namaľovaný
Typ : VIIC
Konvoj : KMS-5G
Rok : 1942
Ostatné ponorky vo vlčej alebo inej svorke : U-49 (KUBO) + U-309 (MERLIN)

Obchodné lode                                                   Vojnové lode

Počet vystrelených torpéd na lode : 12                                           :1
Počet zásahov : 6                                                                         :1
Počet torpéd ktoré minula cieľ : 3                                                   :0
Počet torpéd ktoré vybuchli predčasne : 0                                       :0
tonáž : 14342 Brt                                                                          : 950 Brt

Všetky ľode potopené v konvoji : Flower Corvette (HMS Convolvulus) (7:11) , Large Cargo (Volle de Strasbourg) (7:47) , Medium Cargo (Michigan) (7:58 )

Zoznam typov torpéd ktoré boli vystrelené : 8 TII(G7e) 4 TI(G7a)

Počet mŕtvych : 0
Počet zranených : 0

Sandokani : 0
Útoky Lietadlami : 0
Útoky Eskortou : 0

...................................................................................Vraciam sa na základnu Saint Nazaire ulovili sme pár debni s výbormným vínom .............................
..................................................U-960 s pozdravom Oberfährich Marian Varga a jeho posádka .....................................



Naposledy upravil Marian Varga dne 31. 10. 2015, 10:57, celkově upraveno 5 krát.

_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Zápisnik : Oberfähricha Mariana Vargu
Ponorka : U-960
Znak : Nebol ešte namaľovaný
Typ : VIIC
Konvoj : HX-251
Rok : 1943
Ostatné ponorky vo vlčej alebo inej svorke : U-49 (KUBO) + U-309 (MERLIN)

Obchodné lode                                                   Vojnové lode

Počet vystrelených torpéd na lode : 11                                           :1
Počet zásahov : 8                                                                         :0
Počet torpéd ktoré minula cieľ : 3                                                   :0
Počet torpéd ktoré vybuchli predčasne : 0                                       :0
tonáž : 12815 Brt                                                                          :0 Brt

Všetky ľode potopené v konvoji : Medium Tanker (8503 Brt) (Beaverhill, Big Split Merchant (4312 Brt)
Všetky ľode ktoré boli poškodene : Liberty Cargo, Large Cargo, Medium Cargo, Large Tanker
Zoznam typov torpéd ktoré boli vystrelené : 8 TII(G7e) 4 TI(G7a)

Počet mŕtvych : 0
Počet zranených : 0

Sandokani : 0
Útoky Lietadlami : 0
Útoky Eskortou : 0

...................................................................................Vraciam sa na základnu Saint Nazaire .............................


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak to já se musím přiznat, že jsem torpéda ani neevidoval. Po zjištění, že můj první důstojník dostal náhle nějakou záhadnou nemoc a vůbec nemohl plnit svoje povinnosti, prostě mi vůbec nefungovalo zaměřování  Very Happy , jsem byl tak psychicky rozhozen, že jsem odešel na wc se svým Waltherem a vážně přemýšlel, že si asi ustřelím palici i s čepicí. No nic, když jsem se rozhodl, že pujdu plnit své povinnosti, tak echo zahlásil DD a ten naházel soudky a pak už jen bylo slyšet jak hlavní inženýr odpočítává hloubku a můj Walther začal od hloubky 120 metrů putovat v centrále rychle z ruky do ruky. No řezničina co Vám mám povídat.  Sad

No nevadí snad dojde k reinkarnaci a přecvičení osádky a příště "Hrrr na ně ".


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak dnes sme si dali s Muckym jednu trenovku Very Happy
Konvoj QS-33
Smečka Schweinehund (U-980,(VIIC) , U-190 (IXC/40)
PS:Transporter bol potopeny : U-980 a U-190.



(prežil som 2 utoky  Surprised )
Dokonca som dal VK style vynorenie medzi eskortou a delom Very Happy .



Naposledy upravil Marian Varga dne 31. 12. 2015, 19:41, celkově upraveno 2 krát.

_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já bych tedy jen doplnil. Kapitán Varga zcela navázal na bojové tradice von K a ve stylu Banzai se vynořil a jal se dělem dorážet vrak na hladině. Na tom není nic divného, ale nedaleko od něho byly dvě lodě eskorty a to jen 5 km. Ale díky za to bratře ve zbrani, protože ty potvory lovily zrovna mě. Very Happy Ještě mi odplul jeden DD s dírou uprostřed trupu jak vrata do Kremlu, to je k posrání co ty DDčka vydržej. Kdyby se aspon naklonil, ale to ne on se oklepe a plnou parou pryč.
Jinak bych řekl, že kapitán Varga se zcela oddal své nové lodi a můžeme od něj očekávat nečekané. Smile Holt kdo sleduje von K v akci ví své. A to radši zde nebudu popisovat svůj uplně zpackaný útok na dvě lodě eskorty, které jsem plánoval potopit obě a najednou. Jsou to ty dvě co mě pak lovily Very Happy Very Happy  Very Happy Holt stále je se co učit.
Ale je jen dobře, že máme kapitány, kteří jsou ochotni obětoovat sami sebe ve prospěch druhých. Obě lodě přežili bez poškození a vrací se na základnu. Jinak hodně zajímavá mapka Smile



Naposledy upravil Muckenberg dne 31. 12. 2015, 19:53, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek trenovka č.2 
Ďalšia trénovička Very Happy
Operácia Torch
Svorka Schweinhund (U-980,(VIIC) , U-190 (IXC/40)
U-190 padla v boji Sad po 2 hodinovom boji s eskortou (6 DD-ciek , 2 lietadla)
U-980 zaútočila na lietadlovú loď neúspešne kvôli vadnym torpédam Sad boha im to bola sabotáž  Mad  Mad  Mad
Tu pár fotiek :



Sorry za usporiadanie fotiek ale lepšie som to nevedel Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad



Naposledy upravil Marian Varga dne 01. 01. 2016, 12:28, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.