Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 5
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Dlouhodobý turnaj o "Zlatého Alberta"
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Dlouhodobý turnaj o "Zlatého Alberta" 
Ahoj Kapitáni
Po trochu spamové konverzaci s baronem? von K mě napadla jedna myšlenka jak trochu vylepšit vzájemné souboje v Lize DK.

Příslušníci Německého válečného námořnictva
Situace našeho národa v této válce není jednoduchá, ale věřím, že Vaším nezdolným bojovým duchem a hlavně neochvějnou vírou ve Fuhrera toto nebezpečí odvrátíte a my zvítězíme.
Bohužel i situace v zázemí přes naše velké úspěchy ve výrobě není jednoduchá. Zásobování potřebnými surovinami je obtížné a tím se zpožduje výroba zbraní. A proto je nutné co nejvíce s tímto válečným materiálem šetřit a používat jej s rozvahou. Námořníci uvědomte si jaké oběti musí přinést německý dělnik v současné těžké době, aby Vám dodal potřebný materiál k vedení bojové činnosti.

Tímto nařizuji důsledné vedení evidence vypalených torpéd !!!
Každý kapitán je povinen zapsat do palubního válečného deníku počet vypalených torpéd, zásahů, vadných torpéd a samozřejmě i torpéd, která svůj cíl minula.

Vzor hlášení pro velení jednotlivých flotil:

Lt. freiheer von Muckenberg
Lod: U-980

Počet vystřelených topéd na obchodní lod: 4
Počet zásahů: 3
Počet vadných torpéd: 0
Počet torpéd, která minula: 1
Potopená tonáž: 12670

Počet vypalených torpéd na válečnou lod: 2
Počet zásahů: 2
Počet vadných torpéd: 0
Počet torpéd, která minula: 0
Potopená tonáž: 15 352

A protože v naší vlasti je každý čin po zásluze ohodnocen. Dostane kapitán, který způsobí nepříteli co největší škody při co nejmenší spotřebě materiálu (torpéd) samozřejmě odměnu.
 Dostane obrázek místa kde možná jednou prošel Albert Speerr s podpisem někoho uplně nezajímavého.

                                                                                                                                                                                                                 Joseph Goebels vlastní klávesnicí



Co vy na to?
Jinak ta potopená tonáž je pouze orientační
 Surprised  Surprised  Surprised  Surprised


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
super ale toho fuhrera my ani nespomínaj Smile

Edit : Hneď si kupujem dáky deníček Very Happy



Naposledy upravil Marian Varga dne 12. 09. 2015, 08:46, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No to tam je pro trochu té atmosféry.  Smile Určitě nic propagačního  Exclamation  Exclamation


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ehm, pane von M, děkuji za povýšení ve stavu šlechty, ale když už, tak ,,pouhopouhý" ritter von und zu... Very Happy

Jinak docela zajímavá myšlenka, jen jsem zvědav, kolik kapitánů se ujme - Gott in Himmel, ta zatracená byrokracie už nám začíná prorůstat i do toho válečnictví !!! Very Happy Very Happy Very Happy


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No jak jsem pochopil kapitána Vargu tak ten se zapojí, Vy též. To jsme už tři. Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Čo ja viem? Mne sa do toho nejak nechce.  Confused

Mimochodom, podľa mňa sa spotreba torpéd ťažko ovplyvňuje. Ja sa snažím vždy dať loď na čo najmenej Tééčiek. Ale keď sa jej raz dole ísť nechce tak jej  musím poslať ďalšie. Už sa mi stalo že som zasiahol naraz 2 rovnaké lode (Modern tanker) do rovnakého miesta. Jedna išla dole hneď a do druhej som musel poslať ešte ďalšie dva torpéda. Mad

A aby toho nebolo dosť...nemám žiaden zápisník.  Laughing



Naposledy upravil KUBO dne 12. 09. 2015, 11:06, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Napred jsem se nechtel vyjadrovat, ale vicemene souhlasim s Kubou.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Přesně tak, pokud si někdo chce vést takovou statistiku nic proti tomu, ale soutěžit? Vždy je ta možnost chyby nebo ohnutého počítání a když je velká trma vrma u těžkých map s eskortou, tak jsem kolikrát ani nevěděl kde mě hlava stojí abych přežil a nějakej čas na počítání téček nebyl ani chviličku. Ale nehaním to celým šmahem,, je tady vidět novej vítr do plachet od nového kapitána a to se cení,, každej nápad ikdyž třeba není proveditelnej je pořád dobrej impuls a lepší než vůbec nic.  Wink


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdravím, no samo, že to nemusí být povinné.  Smile Jen to byl nápad pro zpestření. Mě by jen zajímali ty haus numera, třeba po dvou konvojových bitvach atd. V každém případě jestli si tu statistiku někdo povede a pak výsledky napíše sem budu moc rád. Jak říkam, já bych to viděl čistě na dobrovolnosti. Smile

A také je mi jasné, že by zde možná docházelo k chybným počtům  Very Happy , já když jsem viděl při mém tréninku ten chaos. A to nás tam bylo myslím šest. Taky sem se hned ptal jak to zvládáte mít v tomhle pořádek.No a k pokroucení počtů docházelo i ve skutečnosti. Very Happy  Třeba to můžeme nazvat "Schepkeho torpedová tonáž"  Cool  Cool  Smile  Smile



Naposledy upravil Muckenberg dne 13. 09. 2015, 06:29, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Auuuuu.... Mňauuuuu.... Takže místo ,,Zlatý Albert"  bude ,,Zlatý Schepke" ??? Very Happy Very Happy Very Happy No nazdar kedlubny... Very Happy

No, nicméně to alespoň zkusím - moje statistika sice neřeší, kolik torpéd šlo do jaké lodě (případně nešlo a proč), ale koneckonců, přiznejme si, že kapitáni do deníků něco psát museli takže v mezích možností asi i sledovali, kolik čeho na co vypálili... No, uvidíme... Very Happy


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ja už to mám na dnes všetko pripravené deník kupený atď .... inač zletý schepke  Laughing


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ne, ne já bych to nechal na Zlatém Albertovi,  Very Happy To o tom Schepkem byla narážka na to, že je mu taky tak nějak neseděly ůdaje.   Very Happy  Very Happy  I, když "Zlatý Albert aneb Schepkeho tonáž", to by bylo asi to pravé.  Very Happy Mohl by admin případně opravit název vlákna?   Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zápisník Oberfähricha Grofa ritter von und zu ................. Mariana Vargu
 
Rok : 1944
Konvoj : CU-16
Ponorka : U-960 typ VIIC
Znak : Kopajúci osol Very Happy

Obchodné lode :                                                                  Vojnové lode :

Počet vystrelených torpéd na obchodné lode : 7                      Počet vystrelených torpéd na vojnové lode : 3
Počet zásahou : 4                                                                 Počet zásahou : 1
Počet vadných torpéd : 2                                                      Počet vadných torpéd : 2
Počet torpéd ktorých minula cieľ : 1                                       Počet torpéd ktorých minula cieľ : 0
Počet potopené tonáže : 22 756 Brt                                       Počet potopené tonáže : Polka DD-čka 594 Brt

Počet útokov na U-960 od eskorty : 0
Počet útokov na U-960 od lietadiel : 0 (jedno B24 sa mi skoro vys..lo nad hlavu Very Happy)

Počet mŕtvych s posádky U-960 : 0
Počet zranených s posádky U-960 : 0
( Počet posraných s posádky : celá posádka Very Happy )

Počet rozdaných lyžíc pudingu posádke : 35 naberačiek

( Počet akučiek poslaných na VK Very Happy : 0 )





Naposledy upravil Marian Varga dne 13. 09. 2015, 20:07, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Palubní deník U-980, kapitán freiheer Heinz von Muckenberg     (tak jak se našel na hladině)

Rok: 1944
Konvoj: CU-16

Obchodní lodě:
Počet vypalených torpéd: 2
Počet zásahů: 2
Potopená tonáž: 2 lodě ,něco kolem 16 000 tun (už to začíná "Schepkeho tonáž  Very Happy )

Válečné lodě:
Počet vypálených torpéd: 1
Počet zásahů: 1
Potopená tonáž: 1DD, něco kolem 1100 tun

Co se týče pudinku tak sice rozdán, ale nesněden. Nebyl čas  Crying or Very sad


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Klucíí dobrý,,,hlavně že je zábava a o tom to je  Laughing  Wink


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 5
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.