Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 31 z 41
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 39, 40, 41  Další
Megamod "The Wolwes of Steel""
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
6 hodín? Asi by som to po hodine nevydržal a šiel na periskop skúsiť útočníkov torpédovať Laughing

Tá loď čas 11:15 je koho? To je, súdiac podľa toho znaku, nebodaj Poľská? Kde si to preboha našiel? Spojenecké lode sú v prvej misii označené vlajkou. Na tých som pár krát narazil.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hlídkovaly nedaleko Gdaňsku, pak už nebylo co potápět tak jsem se přesunul se třemi torpedy k anglickému pobřeží a potopil ještě pár lodí. V další misi se asi vydám do Scapa Flow jako za starých časů v Silentech 1,2,3...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ta bitevní lod je německa "Schleschwig Holstein" a je součastí skupiny poblíž Gdansku. Jestli jsi na ní Bostončane nenarazil je divné, pokud jsi se potloukal při polské kampani poblíž Gdanské zátoky tak jsi na tuhle skupinu musel narazit. Mě se stalo, že právě tahle skupina rozstřílela ty dva polské torpédoborce, když je tedy nepotopila luftwafe, nebo já. Mě jen překvapuje, že jsou dva a né jeden S.H. a k tomu torpédoborce. Tohle uskupení vidím poprvé.
Jojo Scapa doporučuji, na jednu stranu je to jednoduchá zaležitost, ale má svoji atmosféru. Vraky, miny a sítě. Stojí za to se tam kouknout.



Naposledy upravil Muckenberg dne 08. 01. 2019, 20:36, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak viem že tam je flotila Kriegsmarine ale u mňa práve mala ta bojová loď vlajku a boli s ňou dva torpédoborce.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Čau kluci, chtěl bych se zeptat jak nastavit v tomto modu realnou navigaci, a jestli někdo nevite jak dešifrovat zpravy enigmou.porad na to nemužu přijit. Když dám realistik nastaveni tak to stejne pořád ukazuje max 86 %

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj a bud vítán na foru Die kapitáne
Reálná navigace sa aktivuje pomocí JSGME a pokud se podíváš na první příspěvek tohoto vlákna , tak tam najdeš odkaz na vyukové video Enigmy. Ano WoS má trochu jiné procenta realistického nastavení. Pokud budeš mít otázky, neváhej se zde optat a  věř, že se zde dočkáš odpovědi. Smile pokud to tedy bude možné Very Happy


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Toho sem si nevšiml, dik

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Všiml jsem si zatím dvou divných věcí, které se v SH3 neděly, hlídková loď , tedy ani ne obyčejný merchant, nereaguje na předčasně vybuchlá torpeda a to se stalo těsně před nárazem. Další věc je podivné pronásledování torpedoborcem, který mě sleduje ze vzdálenosti 10-12 km a pluje neustále se mnou ať zatočím kamkoli a drží si stejný odstup. Když zastavím, zastaví se taky, snad to bude jen bug co zase rychle zmizí.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
S tím torpédem se mi zatím nic takového nestalo, pokud se to bude opakovat dej vědět a potáme se tvůrce na Subsimu co a jak.
S tím torpédoborcem to je bug hry a bohužel se s tím nedá nic dělat. Ulož hru a znovu nahraj a torpédoborec se vzpamatuje a odpluje. Nic jiného s tím opravdu dělat nejde.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj, všem kpitánům.
Tak sem se po přestvbě PC po delší době vrátil k WoS. Instal,GP atd vše proběhlo v nprostý pohodě jen mě mrzí nefunknční přepínání hřídele při použití
klasického telegrafu. Nebo je ještě potřeba něco přehodit v tom TDW OFE? A taková tradiční...koukal sem že existují jgsme jazykové mody,jak je na tom čeština?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
Co myslíš, tím přepínáním hřídele? Plavbu na jeden motor bez dobíjení baterií? To šlo v dřívejších verzích a bylo to odstraněno, protože to na herní projev nemělo vliv. (spotřeba paliva)
No něco jako čeština by byla, ale na starší verze, při posledním updatu se Vecko zase štrachal v inkriminovaných souborech, což dělá skoro furt Very Happy, takže asi nemá cenu se v tom hrabat. Tedy pokud zde není někdo kdo vládne perfektně anglicky.



Naposledy upravil Muckenberg dne 28. 01. 2019, 22:11, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Opět na palubě. 
Tak po dlouhé dob sem opět zasedl za periskop.A na uvod antré jak se má :-))  je září 39 a já se musím srazit s polskou nákladní lodí.Ano 138 metru a konec .-)) Twisted Evil  Very Happy


_________________
"Není hanba prohrát se silnějším soupeřem,ale je hanbou prohrát se soupeřem kterého jsi podcenil"
......"Nemyslíš,netrefíš".......






"Štastný lov a tučnou kořist...vám přeje Mathias Kaiser z U-209.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Boj s verlybou 
Ne každý kontakt musí být lod :-)) To si tak člověk pluje a šup kontakt.A on to Willy :-))






_________________
"Není hanba prohrát se silnějším soupeřem,ale je hanbou prohrát se soupeřem kterého jsi podcenil"
......"Nemyslíš,netrefíš".......






"Štastný lov a tučnou kořist...vám přeje Mathias Kaiser z U-209.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Vítej zpět z tichého chodu.
Jojo a zkus si jí poslechnout přes sonar. A taky můžeš potkat hejno delfínů Smile  Smile Tak já tedy pluji průběžně furt. Právě před chvíli jsem narazil na fajnovej konvoj. Ke dnu šli dva transporty o 20 000 BRT, jeden střední o 10 000 BRT a tanker o 8 OOO BRT. Vypáleny čtyři úhoři a všechny zasáhli. Prostě pecka megamagič.



Naposledy upravil Muckenberg dne 05. 08. 2019, 08:50, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dobrá práce :-) jo v modu je vždy co objevovat  a vždy me neco překvapí. Tohle je ten pravý simulátor.Chvílama má člověk pocit že tam fakt je a ta snaha dostat se domů když na tebe utočí letadlo nebo DD.A to su teprve v roce 39/40.Dožít se konce války teda bude maso.





_________________
"Není hanba prohrát se silnějším soupeřem,ale je hanbou prohrát se soupeřem kterého jsi podcenil"
......"Nemyslíš,netrefíš".......






"Štastný lov a tučnou kořist...vám přeje Mathias Kaiser z U-209.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 31 z 41
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 39, 40, 41  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.