Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 35 z 41
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 39, 40, 41  Další
Megamod "The Wolwes of Steel""
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
No a ted zapni Generic patcher a znova poctivě odklikej ANO, aby jsi aktivoval záplaty a pak dej znova "restore snapshot"


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Provedeno a výsledek stejný.Bez uvodního zvuku v menu a po kliknutí na novou kampan spuštení hry pád. :-(
 Ešte me napadlo umístění hry na disku..ale to by melo být ok...


...Jinak už nevim.



Naposledy upravil Mathias Kaiser dne 15. 02. 2020, 18:30, celkově upraveno 1 krát.

_________________
"Není hanba prohrát se silnějším soupeřem,ale je hanbou prohrát se soupeřem kterého jsi podcenil"
......"Nemyslíš,netrefíš".......






"Štastný lov a tučnou kořist...vám přeje Mathias Kaiser z U-209.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Herdek dnes večer nebo zítra dopoledne zkusím instalovat hru na jiný PC a dám vědět co a jak.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ok dobře.Už z toho mám plnou hlavu a dneska toho bylo moc.Díky předem.


_________________
"Není hanba prohrát se silnějším soupeřem,ale je hanbou prohrát se soupeřem kterého jsi podcenil"
......"Nemyslíš,netrefíš".......






"Štastný lov a tučnou kořist...vám přeje Mathias Kaiser z U-209.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ještě malý dotaz. Máš verzi z DVD nebo Uplay, Steam? Odstranil jsi uložené hry přímo ve hře nebo jen v Dokumentech?


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mám DVD verzi.Uložene hry  i v dokumentech  všude čisto.


_________________
"Není hanba prohrát se silnějším soupeřem,ale je hanbou prohrát se soupeřem kterého jsi podcenil"
......"Nemyslíš,netrefíš".......






"Štastný lov a tučnou kořist...vám přeje Mathias Kaiser z U-209.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Servus
 Hru jsem měl už nainstalovanou na druhém PC z DVD a opatchovanou na 1.2. Zatím bez jakýchkoliv modů. Když jsem hru zapnul, hra bez problémů najela. Jelikož jsem měl ve hře uložené pozice z dob minulých, pokusil jsem se je odstranit klasicky v Dokumentech, ale to nepomohlo. Tak jsem začal novou kariéru a uložené pozice jsem odstranil ze hry. Podotýkám, že jsem celou dobu měl Uplay offline a zakázané aktualizace a další vychytávky přímo v Uplay.
 Takže hra byla čistá bez uložených pozic, opatchovaná a připravena na TWoS instalaci. Instal proběhl klasicky autoinstalatorem TWoS a bez problémů. Jen je potřeba dát pozor na tu část, kdy se instalátor ptá jestli chcete instalovat Steam verzi. Pokud máte verzi z DVD nebo Uplay tak samozřejmě že ne Very Happy Dále je možné instalovat Microsoft netvork 4, Generic Patcher, JSGME, Dirext X 9. MN4 a DX9 už má každy asi ve svém PC takže to není nutností.
 Generic Patcher jsem instaloval klasicky, ANOváním velkého množství kolonek Very Happy až se mi objevilo devět aktivních záplat. Podotýkám, že se po celou dobu instalace nesmí objevit žádná chybová hláška. Poté jsem obnovil Snapshot "restore snapshot" a znovu mi bylo potvrzeno, že obnova byla provedena úspěšně.
 Hru jsem spustil a bez problémů najela. Začal kariéru a znovů bez problémů.

Takže u mě proběhla instalace hry, TWoS a dalších vychytávek zcela bez problému. Nestahoval jsem žádný nový SH5.exe. Tedy on ten stažený SH5.exe soubor by neměl být aplikován pokud je hra stažena ze Steamu nebo je instalována z DVD. Pokud je hra z Uplay tak pak ano.

Abych to tedy shrnul. Mathiasi já si tedy myslím, že ten nepořádek Ti dělají řádně nesmazané uložené pozice hry nebo ten SH5.exe soubor.

Zkus hru vymazat, znovu nainstalovat, opatchovat a udělat to stejně jako já a musí to být v pohodě.



Naposledy upravil Muckenberg dne 16. 02. 2020, 10:00, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Díky moc jdu na to. Dám pak vedet zda se zadařilo.

Výsledek :-( ..

Když dám Uplay on line chce to aktualizovat což nepovolím.Uplay je off line...Když dám Uplay off line  výsledek viz obrázek...Když dám uplay on line vyskočí okno že se hra připravuje a nic.







A Uplay game launcher tam být musí,bez toho se me hra nespustí.



Naposledy upravil Mathias Kaiser dne 16. 02. 2020, 11:59, celkově upraveno 9 krát.

_________________
"Není hanba prohrát se silnějším soupeřem,ale je hanbou prohrát se soupeřem kterého jsi podcenil"
......"Nemyslíš,netrefíš".......






"Štastný lov a tučnou kořist...vám přeje Mathias Kaiser z U-209.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nedával jsi tam ten nový SH5.exe?


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Né samozřejmě že ne.. Verzi  TWoS mám staženou samozřejmě  2.2.17 .  umístění hry na C disku.


Co mě tak napadlo...starší verzi Uplay...nahrát..... nebo pokud seženu starší verzi TWoS 2.2.16 ?..



Naposledy upravil Mathias Kaiser dne 16. 02. 2020, 14:54, celkově upraveno 5 krát.

_________________
"Není hanba prohrát se silnějším soupeřem,ale je hanbou prohrát se soupeřem kterého jsi podcenil"
......"Nemyslíš,netrefíš".......






"Štastný lov a tučnou kořist...vám přeje Mathias Kaiser z U-209.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já ješte zkusím hru čistě stáhnout Uplay a dát tam ten jiný exe soubor co má být jen pro verzi z Uplay...Jestli ono se to nehádá s tím že kdysi sem kupoval hru na Uplay a mám i verzi z dřívějška na DVD. Nu uvidime. :-) Dám vedet.

Takže ani verze čistá z Uplay čili holá hra bez TwoS nejede.Vzdávam to.Díky za snahu i rady.




Naposledy upravil Mathias Kaiser dne 16. 02. 2020, 16:16, celkově upraveno 1 krát.

_________________
"Není hanba prohrát se silnějším soupeřem,ale je hanbou prohrát se soupeřem kterého jsi podcenil"
......"Nemyslíš,netrefíš".......






"Štastný lov a tučnou kořist...vám přeje Mathias Kaiser z U-209.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Servus
Mě se zdá, že jsem ten Tvůj problém kdysi zaregistroval na Subsimu. Pokud Ti nejede ani základní hra, tak to nebude problém TWoS a natož Generic Patcheru. Napadá mě třeba Firewall? Nejlepší by bylo poptat se na Subsimu a osvětlit problém. A neboj já tam taky plkám přes překladač a oni rozumí Very Happy .



Naposledy upravil Muckenberg dne 17. 02. 2020, 15:49, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ok zkusim se s tim jeste poprat.🤔😁🤙


_________________
"Není hanba prohrát se silnějším soupeřem,ale je hanbou prohrát se soupeřem kterého jsi podcenil"
......"Nemyslíš,netrefíš".......






"Štastný lov a tučnou kořist...vám přeje Mathias Kaiser z U-209.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mate, je to krkolomný , ale zažil jsem v pondělí stejnou věc a zde je výsledek :
1. Hra zakoupená v UPlay store ( SH5 ) je k ničemu , protože WoS na ní prakticky nefunguje.
2. Hra zakoupená v Steam ( SH5 ) je s WoS funkční ale !!!
3. Musí se absolutně všechno z disku vymazat ono si to totiž pamatuje i původní cesty instalace a to je zlé !
4. Nyní stáhneš od Ubisoftů Ubisoft Game Launcher a UPlay. Bez toho to nepojede. Do adresáře c:/ Program Files x86 adresář Ubisoft Game Launcher - možná , že stačí jenom odklikat a on už ten adresář vytvoří sám.
5. Nyní nainstaluješ Steam - pozor i u Steamů i u UPlay musíš mít vytvořený účet ( je to zadarmo tak se toho neboj ) a teď přijde to smutnější : nevím jestli by ti to vzalo Cédéčkovou verzi já jsem nechtěl riskovat a tak jsem koupil u Steamů jejich   verzi SH 5.
6. Nyní přes Steam nainstaluješ  jejich verzi SH 5. Zase se nainstaluje do adresáře C:/ Program Files x 86 / Steam a hra samotná je pak v podadresáři Steamapps / common / Silent Hunter 5 !!! do tohoto podadresáře potom budeš instalovat samotný WoS , ale zatím nééé , zatím zkusíš jestli hra pracuje atd.
7. Hru spustíš přes Steam - ta spustí sama UPlay ( ten se tě zeptá na jméno tvého Uplay účtu a heslo ) v budoucnu nedávej volbu v Uplay - odhlást se ale jenom Konec jinak se tě to bude pokaždé ptát na to heslo atd.
8. Jakmile se hra spustí , tak už komunikuj pouze s oknem Steam a UPlaye si vůbec nevšímej né že klikneš na Aktualizovat. Vůbecse okna Uplay nevšímej.
9. Steam se tě zeptá jestli chceš oba účty propojit - Samozřejmě že Ano. Vůbec se neboj toho , že napíše , že se synchronizuje do Cloudu , to ti vůbec nevadí ať si píše co chce.
10. Jestliže se hra rozeběhne , tak odehraj tu první " potupnou " misi.a je to.

Nezapomeň , že instalaci WoS budeme instalovat až když napíšeš , že ti hra funguje :-))

Gustav.


_________________
Kdo si hraje nezlobí :-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Servus
 Dík za další radu jak pořešit tenhle zapeklitý problém. Jen bych chtěl upozornit na instalaci Generic Patcheru pro Steam verzi SH5. Nevím co udělá instalátor TWoS při konverzi na Steam verzi, takže bych doporučoval zkontorolovat instalační cesty pro Generic Patcher. Smile
 Mě ted napadlo, že já jsem mohl spustit WoS na tom druhém PC při té zkušební instalaci, protože tam mám staré Uplay. Ikdyž se ta potvora pravidelně aktualizovala, zakopanej pes bude nejspíš někde tam. Já si to ted uplně nepamatuji, ale když instaluješ poprvé SH5 z DVD a nemáš v PC Uplay tak ti ho DVD nabídne? Pokud ano, nebyla by to cesta? Odstranit z PC Uplay, řádně vše promazat a zkusit kompletní instal od začátku?



Naposledy upravil Muckenberg dne 19. 02. 2020, 20:08, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 35 z 41
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 39, 40, 41  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.