Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 41
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  Další
Megamod "The Wolwes of Steel""
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Jojo Admirále, právě že ten mod s těmi loděmi do SH5 je hotový. Smile Jen prostě ty lodě z toho modu vypreparovat a vložit do kampaně v TWoS. A to bohužel nevím jak Smile

No já jsem to zkoušel třeba přidat k samotnému Open Horizons. A jelikož se už několik lodí v těchto dvou modech supluje, tak jsem ty lodě z MTNS co se suplují vyndal. Použil jsem soubory Sea, Roster Library, Textures (možná jestě nějaké) a nahrál do hry.  Pak jsem šel do muzea a kochal jsem se, ale je pravdou, že někdy hra spadla už v muzeu.
Normálně jsem nahrál novou kampan a vyplul. Bohužel problémy nastali až časem. Hra začala nečekaně padat, zamrzly vlajky a nebo jsem se vůbec nedostal zpět do přístavu, pokaždé to před přístavem spadlo. Ale to bude problém v Rosteru MTNS, protože tam je složka Umwelt a ta simuluje lodě pouze v přístavu a Open Horizons to neuměl načíst řekl bych.

No co týče ůpravy a nebo tvorby nových map tak v SH5 je k dispozici tzv. MissionEditor od Ubisoftu. Což bude asi ten pravej nástroj. No a teda já mám ve hře ještě GoblinEditorApp. Když jsem rozkliknul ten Goblin tak mi vytvořil LayOut document. Bohužel, ale to je pro mě španělská vesnice tyhle editory.
 Vím, že tady naforu je návod na tvorbu map pro SH3, ale bez obrázků je to pro mě španělská vesnice. Takže jedině spolehat na rady ochotných a hlavně zkušenějších. Ještě je pravdou, že když jsem otevřel ten MissionEditor od Ubisoftu a měl jsem ve hře ty lodě z MTNS modu tak mi to některý lodě nejspíš nechtělo načíst, že jim chyběl nějaký Library soubor.
Ale snad se tady takovou to diskuzí dopracujeme k cíli a vytvoříme ten DKShippack pro TWos Very Happy, protože i když je tam těch obchodních lodí víc a mají také více markingu, tak to furt není ono. Prostě furt to není ten různorodej konvoj z Ligy Smile



Naposledy upravil Muckenberg dne 22. 01. 2016, 22:57, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Yossarian napsal:
Vážení,pokud narazíte na zajímavé mody,kombinovatelné s The Wolwes of Steel tak doporučte prosím.



No ještě si tam dej tenhle mod: http://www.subsim.com/radioroom/downloads.php?do=file&id=1732 Mě funguje bez problémů a určitě je to lepší než ty kreslený panaci Smile
EDIT: A ještě tenhle si tam dej. A je ,ale opravdu peckoidní: http://www.subsim.com/radioroom/downloads.php?do=file&id=4719. Trochu ti poopraví filmek v Menu hry Very Happy



Naposledy upravil Muckenberg dne 22. 01. 2016, 23:17, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek [b] NÁVOD K INSTALACI MEGAMODU THE WOLWES OF STEEL[/b] 
krok 1

Nainstalujte hru SH5 do svého počítače. Je jedno na jaký disk hru uložíte. Já tedy používám "Vlastní" typ instalace (hra nabízí dva typy instalace Doporučený a Vlastní), jelikož hra nabídne automaticky něměcký jazyk.  Dále je nutné hru updatovat na verzi 1.2.0. To provedete otevřením souboru :C:\Ubisoft\Silent Hunter 5\Support\GameUpdater\gu (aplikace). Ted by se Vám měla hra updatnout na poslední verzi SH5.

krok 2

Spustte hru a začněte novou kampan. Hra začne tzv. tutoriálem (supluje U-boot schule), ten nechte chvíli běžet a po té hru normálně ukončete. Ted bude nutno přepsat některé soubory, které najdete v: Dokumenty\SH5\data\cfg. Zde je potřeba přepsat soubor CareerHistory.cfg. HasCompletedTutorial=false na true. Tím obejdete ten otravný tutorial ve hře.
Ted je nutno přepsat některé položky v souboru "main" Jako první přepište časovou kompresi na:

TimeStop=0
RealTime=1
LandProximity=1,64
CriticalDamage=1
CrewEfficiency=256
AirEnemyDetected=1
SoundEffects=4
CharacterAnim=32
FriendDetected=512
EnemyDetected=512
RadioReport=512
Particles=32
PrayState=1
HunterState=1
3DRender=512
Maximum=512
Tím získate větší stabilitu hry a přijemnější kompresy.Další soubor, který je nutné přepsat je:

[DEVELOPING]
Modding=Yes  ;<=odstrante ";"
;MenuEditor=Yes
;DebugScripts=Yes


krok 3

Pokud jste si stáhli megamod TWoS tak ted můžete megamod nainstalovat do hry. Megamod rozbalte přímo do základní složky hry. Což znamená: C:\Ubisoft\Silent Hunter 5 v mém případě. Mod sám vytvoří ve hře složku JSGME a MODS. Správnou instalaci poznáte také podle toho, že se Vám ve hře objeví složka TDW_ GenericPatcher_v_1_0_168_0 a několik dalších souborů TDW a v neposlední řadě i promo obrázek TWoS.

krok 4

Ted pomocí JSGME aktivujte mody co jsou již uložené ve složce mods.Jako první bude aktivován samozřejmě vlastní megamod TWoS Smile Pak je tam několik dalších modu (Realná navigace, a mody upravující rozlišení, default u SH5 TWoS je 16:9). Zde už záleží na Vás co si aktivujete.

krok 5

ted aktivujeme Generic Patcher. KLikněte na složku ve hře a objeví se Vám několik souborů. Vás zajímájí dva soubory. A to GenericPatcher cfg a GenericPatcher aplikace. Otevřete Genericpatcher cfg a zkontrolujte zda li je zde správně napsané uložení Vašeho SH5. Pokud ne budete muset ručně přepsat cestu generic Patcheru k souborům SH5.

ClientAreaWidth=1184
ClientAreaHeight=765
LanguagePackInUse=C:\Ubisoft\Silent Hunter 5\TDW_GenericPatcher_v_1_0_168_0\LanguagePacks\English
CameraManager.act=C:\Ubisoft\Silent Hunter 5
EnvSim.act=C:\Ubisoft\Silent Hunter 5
kernel.dll=C:\Ubisoft\Silent Hunter 5
sh5.exe=C:\Ubisoft\Silent Hunter 5
SHCollisions.act=C:\Ubisoft\Silent Hunter 5
SHSim.act=C:\Ubisoft\Silent Hunter 5
SHSound.act=C:\Ubisoft\Silent Hunter 5
SH_NClient.dll=C:\Ubisoft\Silent Hunter 5
SimData.dll=C:\Ubisoft\Silent Hunter 5

Pokud je vše v pořádku je načase aktivovat samotný GenericPatcher.Klikněte na GenericPatcher aplikace a vyskočí vám okenko. Zde klikněte na "File a pote Open" a začíná maraton klikání na "ano", tímto postupem postupně zapínáte jednotlivé složky GP. Pokud vše proběhlo v pořádku vyskočí Vám v okénku GP devět položek.
Ted klikněte na "restore snapshot". Co udělat po vyskočení okenka bude jasné asi každému Smile O tom, že jste snapshot uspěšně vyměnili budete také informování "succefuly".

krok 6

Ted by jste měli mít megamod ve hře nainstalovaný a můžete vyrazit na moře. V případě, že budete začínat uplně první kampaní, tak se Vás hra zeptá jestli chcete tutorial přeskočit. Klikněte vždy na "yes". Pokud nechcete začínat první kampaní, napište v nabídce "silentotto" a odemknete všechny kampaně.

Jenom na závěr znovu připomínám, že GenericPatcher nefunguje pokud máte hru staženou ze Steamu a nebo z Uplay. Pokud budete megamod chtít přeci jenom hrát, tak prostě vynechte aktivaci GP (krok 5). Doufám, že jsem tímto návodem, alespon trochu pomohl. Ještě doporučím ke shlednutí instalační video: https://www.youtube.com/watch?v=pevSVIsmxhs



Naposledy upravil Muckenberg dne 23. 01. 2016, 10:47, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Wolwes of steel megamod- Update 02 je na světě Smile To je, ale fičák. Patch přidává emblémy na věž Vaší lodě. 99% emblému se zakláda na skutečnosti Smile

Ke stažení: http://www.subsim.com/radioroom/downloads.php?do=file&id=4861




Zde jeden z vymyšlených. Smile

A jeden postřeh ke hratelnosti. Kouř lodě není problém spatřit bez použití dalekohledu zhruba na vzdálenost 14 km Smile



Naposledy upravil Muckenberg dne 23. 01. 2016, 23:28, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A tady je jeden z originálních emblémů Smile




_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nechci spamovat tak se zeptám zde. Smile Stalo se Vám už někdy, že jste potkali samotný člun s trosečníky? Nemyslím pokud potopíte lod, ale když si jen tak plujete a najednou potkáte čluny s trosečníky?


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ano. Prostě bouřka potopila loď (nebo jsem zažil i srážku dvou lodí).


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Update číslo 3.

Více zde: http://www.subsim.com/radioroom/downloads.php?do=file&id=4861


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
Díky moc Muckenbergu za návod instalace modu do SH5. Konečně teď má smysl hrát SH5.


_________________
Corwin
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Není zač Smile A přeji dobrý lov. Ještě jestli můžu poradit, tak nekombinovat s nějakými dalšímy mody. Bohužel hra budto spadne nebo zamrznou vlajky atd.



Naposledy upravil Muckenberg dne 17. 02. 2016, 16:18, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nechal jsem to jen podle návodu, víceméně to žádný další vylepšení nepotřebuje. O tomhle modu už vím delší dobu, ale nedařilo se mi ho zprovoznit podle anglických pokynů. Pořád mě tam něco chybělo. Teď je to paráda. Ještě tak kdyby byla čeština, ale to už jsem moc náročnej. Surprised


_________________
Corwin
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Salut Šedí vlci

Jen ještě taková malá rada. TWoS verze 1.05 je v základu nabízen s ovládáním ve stylu SH5 a samozřejmě, že je zde možnost ovládání změnit na styl SH4, nebo SH3. Takže komu nevyhovuje nabízené ovládání necht otevře pomocí Poznámkového bloku (nebo něčeho jiného Smile tento soubor: Silent Hunter 5\data\Scripts\Menu\TheDarkwraithuserOptions.py

Zde se nachází toto:

#;+++++++++++++ UI Style ++++++++++++++
#; Possible UI Styles:
SH5Enhanced = 0
SH3Style = 1
SH4Style = 2

#[OPTION]
#CATEGORY=UI
#TYPE=5
#DESCRIPTION=UI style used in-game
#VALUES=SH5Enhanced,SH3Style,SH4Style
#DEFAULT=SH5Enhanced
#; the current UI Style
#; set below to either SH3Style, SH4Style, or SH5Enhanced
UIStyle=SH3Style

Vás zajíma ten spodní řádek a jak vidíte tak já už mám přepsáno na SH3 styl.Dále je zde možnost mít i číslo své oblíbeně ponorky a samozřejmě i jméno svého oblíbeného kapitána. Je potřeba najít stále ve stejném souboru toto:

#[OPTION]
#CATEGORY=Ships Journal
#TYPE=1
#DESCRIPTION=The Uboat's hull number (Note: you have to edit \Documents\SH5\data\cfg\playersettings.cfg file to make the uboat hull number there match the entry above. Find this line: UnitName=x-xxx and make it say the correct uboat hull number)
#VALUES=
#DEFAULT="U021"
#; ship's hull number
UboatHullNumber="U-980"

#; you have to edit \Documents\SH5\data\cfg\playersettings.cfg file to make the uboat hull number there match the entry above. Find this line:
#; UnitName=x-xxx
#; make it say the correct uboat hull number

#[OPTION]
#CATEGORY=Ships Journal
#TYPE=1
#DESCRIPTION=The Uboat's captain name
#VALUES=
#DEFAULT="TheDarkWraith"
#; ship's captain name
UboatCaptainName="OLt zS Schomschag"

Jak vidíte tak číslo mého U-bootu je U-980 místo nabízené U-28, samozřejmě nic proti U-28 Smile A jak je vidno tak je zde možnost si změnit i jméno  kapitána. Přeji dobrý lov Vlci  Twisted Evil


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak jak to vypadá tak TWoS hráči  Surprised se dočkají zase nového překvapení ve výbavě ponorky.










Naposledy upravil Muckenberg dne 18. 02. 2016, 19:07, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Corwin napsal:
Nechal jsem to jen podle návodu, víceméně to žádný další vylepšení nepotřebuje. O tomhle modu už vím delší dobu, ale nedařilo se mi ho zprovoznit podle anglických pokynů. Pořád mě tam něco chybělo. Teď je to paráda. Ještě tak kdyby byla čeština, ale to už jsem moc náročnej. Surprised



Tak tím jsi nejsem tak jistý, že to nepotřebuje další vylepšení. Smile  Třeba v modlistu není vůbec mod, který řeší potápění lodí, aby se přiblížilo trochu více k realitě. No, ale zkusím se poptat na Subsimu tvůrce megamodu proč tam ten mod na lepší a hlavně pomalejší  potápění lodí není obsažen a uvidíme Smile
Jen pro info, mluvím o tomto modu: http://www.subsim.com/radioroom/downloads.php?do=file&id=1607
No a já jsem snad pořešil mé problémy s kompatibilitou některých modů a testuju vylepšení interiéru (hajzlíkovým modem, jak to bylo pojmenováno ) a lepší chování lodě při vlnobití. No při vlnění 15 je můstek spíše více pod vodou než nad hladinou takže zatím spokojenost.  Ale jak píšeš se starým SH5 to už nemá defacto skoro nic společného Smile

No a ta čeština by se dala určitě taky pořešit. Hodně věcí by se dalo použít z origo SH5 a ten zbytek postupně popřeložit. Já se na to chystám ale nejdříve doladit hru a pak až češtinu. Cool



Naposledy upravil Muckenberg dne 18. 02. 2016, 19:42, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak to by byla paráda. Upravil jsem si tam styl SH3, je to dobrý, zlatý budíky. Hlavně při ponořování. Máš nějakou zkušenost s reálnou navigací?


_________________
Corwin
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 41
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.