Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 22 z 41
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 39, 40, 41  Další
Megamod "The Wolwes of Steel""
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Vítej zpět Mariane  Smile  Smile  Kapitan  Kapitan


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdar a silu kapitáni..Malý drobný problém. Mám prosinec 1939...vyplouvám z přístavu a nejde mi zastavit lod.Dám stop,a pořád pluju 5 uzly.Dám na plno jedu na plno.dám zpětný chod ok jedu dozadu.Ale uplně ponorku nezastavim....Mám nový upgrade co je ted na Subsimu.
Jinak se daří jakštakž..24000 BRT šlo dolu..9lodí. Dobrý lov.



Naposledy upravil Mathias Kaiser dne 24. 01. 2018, 16:31, celkově upraveno 1 krát.

_________________
"Není hanba prohrát se silnějším soupeřem,ale je hanbou prohrát se soupeřem kterého jsi podcenil"
......"Nemyslíš,netrefíš".......






"Štastný lov a tučnou kořist...vám přeje Mathias Kaiser z U-209.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj Mathiasi
 Zajímavej problém, máš nainstalovaný poslední 12 update? Co vím tak při jednom z posledních se muselo čachrovat s Generic Patcherem. Nevím jestli to bude mít nějakou souvislost, ale asi ne. Smile Jinak dobrá kořist na začátek války. Smile Jen tak dál. To já jsem ted na lovu v září 41 u Anglie a musím říci, že začíná přituhovat. Hlavně letadla s radarem potvory. Ale zatím žiju.




No a jelikož mě napadl při jedné konvojové bitvě americký torpédoborec a to s nima Říše není ve válce, začal jsem potápět americký lodě. Holt válka je svině Sad


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdar a silu kapitáni.Tak dle rad  sem natáhl uplně nejvíc nejnovejší update od Subsimu,znova projel GP a vše okolo motorů  a rychlosti šlape jak má.Je prosinec 1939 a já su s U-209 u pobřeží Irska.
Díky za rady. Smile Je to div ale i ve vlnách sem trefil  jednoho Brita..na tři torpéda pohoda.Dvě selhaly třetí ho vzalo do zádě.
Všem dobrý lov.





_________________
"Není hanba prohrát se silnějším soupeřem,ale je hanbou prohrát se soupeřem kterého jsi podcenil"
......"Nemyslíš,netrefíš".......






"Štastný lov a tučnou kořist...vám přeje Mathias Kaiser z U-209.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
 No dvě vadný torpéda ze tří, není to paráda? Very Happy Jojo právě tohle mám na WoS rád. Nikdy nevíš jak to dopadne.  Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem vlci oprášil plechovou krabičku sběratelské edice SH5, kterou jsem před 8mi lety koupil. Nainstaloval s TWoS a moderům se podařilo celkem slušně vyřešit bugy, ale některé tam stále jsou. Naštěstí to nepadá a lze to řešit v průběhu hry. Co se týká obtížnosti, mám 90% a jen ext.kameru, abych se mohl kochat. Proti SH3 GWX a Novisu je v TWoS trochu tupější eskorta, ale jinak grafika na max s úplným vyhlazením hran a lan(antén) GTX580 kreslí jak divá při 60ti FPS. Konečně mám oblíbené man.zaměřování, navigaci, sextant i enigmu, kterou jsem se pokoušel před mnoha lety tady používat a někteří i úspěšně dešifrovali zprávy Smile Pokračuju v kampani, ale jsem teprve na třetí misi a na kontě je 76300 brt. je to prostě lehký Rolling Eyes Zvyknout si na odlišné ovládání, byl trochu problém. Chybí mi zvukové efekty a nádherné dunivé výbuchy z GWX. Někdy loď vybuchne a žádný zvuk se nekoná. To by chtělo doladit. Zaměřování diskem je funkční, tak stadimeter lze zrušit. No tak to jsou takové základní postřehy, když už teda jsem na chvilku odložil GWX  Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ahoj Bobo
 Z vlastní zkušenosti tě mohu ujistit, že eskorta se rok od roku zlepšuje. Smile Já jednou narazil na Task Force a poškodil letadlovou lod, no a ty psi na hladině mě prostě udusili. Smile A co se týče ozvučení tak to já si tedy doplnil z jiných modů. Smile



Naposledy upravil Muckenberg dne 20. 02. 2018, 16:31, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Čau, Mucky a který zvuk mod tam můžu hodit? Abych zbytečně neexperimentoval. Nebo jen přepsat zvukové stopy?


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Servus
 Boro tak to Ti asi neporadím. Já mám moc rád Das Boot a tak jsem si do hry vrazil zvuky z Das Boot Sound Mod. Píšu jenom zvuky, protože jsem ho celý nepoužil. Detonace soudků pod hladinou, které jsou slyšet z ponorky mám tuším z TGW. Vypouštění a napouštění balastních nádrží mám z jednoho modu od modéra s nickem Venatore. je to prostě taková matlanina Smile Jo, abych nezapoměl, pokud by jsi instaloval DBSM tak musíš odstramit soubor Sh.sdl. Ve hře musí být ten co je dodáván s WoS.

 Generic Patcher jsi nainstaloval? Ten je pro SH5 a Wos to nejdůležitější.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ok, dík. GP samozřejmě mám. Celá instalace proběhla bez problémů a funguje to podstatně lépe, než v roce 2010. Modaři to neskutečně vyladili. No a včera mě angláni vykrmili šiškama jak tu husu, bylo tam jen 27m Very Happy
Ty zvuky zkusím až budu v bunkru.


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zdravím námořníky,
měl bych dotaz ohledně instalace a fungování The Wolves of Steel 2.2.2. Mám už tento mód asi týden, ale bohužel furt nějak blbne Sad. Instaloval jsem to asi 5x různými způsoby, nejdřív tak, jak je to uvedeno v tomto fóru, poté podle návodu na domovské stránce Subsim.com.
Hra je nestabilní, spadne tak do 30 min. Při opakovaném přepínání mezi periskopy, UZO a interiérem se po nějaké době zorné pole periskopu změní do bílé barvy a nelze nic používat. Podobně se objeví bílá obrazovka při zmáčknutí F1 help.
Dále chybí příručka pro rozpoznávání lodí, nelze změřit vzdálenost podle výšky stěžně. V dialogovém okně při "zaměření" lodě není možnost vybrat druh lodi a u výšky stěžně (stadimetr) je uvedeno " Mast height: Není ". Tohle se stává při hraní samostatných misí (Historical), kampaně jsem ani nezkoušel.

 Instalace TWoS proběhne v pořádku, včetně Generic Patcher, po spuštění se správně zobrazí v levém horním rohu TWoS v2.2.2 a v pravém v.1.2.0. Jinak původní hra Silent Hunter 5 (v1.2.0) běží dobře a funguje normálně.
 
Možná je to hardwarem, mám docela starý počítač (Intel Core 2 Duo E8500; Nvidia GTX 750; RAM 4 GB DDR2), každopádně i při nastavení grafiky na max je FPS 30 (v přístavu) a na volném moři 60 a více. Když dám grafiku na minimum, zátěž procesoru a graf. karty se sníží, ale problémy se hrou jsou stejné.

Budu rád za každou radu, která by to mohla zlepšit. Díky moc za odpověď  Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj a vítej na foru Die kapitane. Doufám, že se dobereme k úspěšnému vyřešení tvého problému.
 Prosím tě a co máš za verzi hry? Steam, Uplay, DVD?
 Já tedy stále pluji na verzi 2.0.9 a poslední verzi jsem se chystal instalovat až při opearaci "Bubnování" Ale myslím, že u posledního instalátoru je možnost si vybrat pro jakou verzi hry mod chceš. A protože WoS měl problém se Steam verzí (problém vyřešen) tak se tě při instalu ptájí jestli nechceš právě mod pro Steam verzi. nebude zakopanej pes zde?
 Jo a prosím tě při každém odinstalu WoS odinstaluji i SH5 a důsledně vyčisti registry ve Tvém PC.
 Příručka ve hře je schovaná v políčku v pravém sloupci a při rozkliknutí se Ti objeví v levém okraji a musíš si jí povytáhnout. Smile






Naposledy upravil Muckenberg dne 11. 03. 2018, 09:05, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj,
omlouvám se za zpoždění, ale dřív to nešlo :-). S tou verzí hry je to trochu složitější, pravý původ originálu neznám, někde jsem to stáhnul (je to blbý no ...). Chtěl jsem jen zkusit, jestli SH5 TWoS vůbec poběží na mojí PC sestavě a jaký ten mód bude. Ten iso soubor má datum 12.07.2010, tak snad by to mohla být ještě DVD verze. Při instalaci se Uplay načte, ale to je asi normální. spouštím to bez Uplay, jen upraveným SH5.exe.
 Zkoušel jsem při instalaci vynechat Generic patcher, chová se to stejně. Při pokusu spustit Steam conversion tool to selhalo na chybě v reg_key (dalo se čekat). Pokaždé jsem to instaloval celé na novo, odinstalace TWoS a SH5 zároveň.
Přikládám fotku při identifikaci lodi, kde není manuál:


Díky za odpověď :-).

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ale je Very Happy A na fotce je vidět. Je vlevo na úrovni nápisu "pistol", jen ho musíte povytáhnout. No a to vyskakovací políčko má vpravém horním rohu takový kroužek a na ten klikněte a otevřou se Vám další možnosti.
Já vám tedy vřele doporučuji GP nainstalovat. Bez něj je to sice vylepšené, ale stále jalové SH5 Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj,
no jo, je to tak, ten manuál tam je (jsem blbej . . .). Díky moc. Teď jen vyladit tu stabilitu hry, aby to nepadalo, nemůže to být slabou PC sestavou? A jen drobný dotaz, dá se nějak poznat, že se všechny patche a vylepšení z Generic patcher (řádně nainstalovaného) opravdu načetly?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 22 z 41
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 39, 40, 41  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.