Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Multiplayer
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Multiplayer 
Ahojte, SH III hrám už celkom dlho ale nikdy som nehral multiplayer, ani cez LAN ani cen Internet no a chcem si teda zahrať po nete. Na ubi.com účet mám, hra je zaregistrovaná, ale keď sa chcem prihlásiť v hre tak ma vôbec neprihlási. A keď si chcem v hre vytvoriť nové konto a všetko vyplním tak vždy mi vypíše že heslo nie je správne. Neviem aké sú pravidlá pri tom hesle ale skúšal som veľké písmená, malé, čísla ale aj tak nič. Skúste mi poradiť, neviem čo robiť. Crying or Very sad  Crying or Very sad  A dúfam že to tu ešte nie je hľadal som aby som sa náhodou nepýtal na to isté, no ale ak to tu už bolo tak sa ospravedlňujem.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hans, na UBI byla podpora SHIII dávno ukončena a přes UBI už nelze hrát. Jediná možnost je Tunngle. Možná tam na někoho v SHIII chlívku natrefíš Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
OK, tak teda ďakujem veľmi pekne a okrem Tungglu nie je iná možnosť? Kde sa odohráva napr. Liga Die Capitane?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=620


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nenapadlo ma to Very Happy. Ďakujem.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.