Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
bug povýšení
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek bug povýšení 
objevil sem bug: když ukončíte první hlídku ihned první den a neopustíte přístav, tak jste o hodnost povýšeni. zkousel sem to nekolikrat a zatim 100% ucinost. Nejaky zkusonosti s tim?


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mně se to stalo x-krát i když jsem přístav opustil - beru to tak, že je začátek války a povyšuje se pro povzbuzení morálky... :-)


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Noo... Já dokonce narazil u La Spezzia na miny, měl 1 mrtvého a dostal Oberleutnanta a RK  Very Happy ... Maj v tom pěknej bordel... Na 2. zajte lepší než stát u zdi s cigárem a šátkem přes oči...  Wink  Very Happy


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek re 
ja dostal zelezny kriz 2. stupne za to, ze sem zkusebne zacal palit do minesweeperu predemnou pri vypluti a pritom sem zabil jedineho delostrelce a dva namorniky Very Happy


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To nieje bug. Tí traja boli špióni a ten minesweeper ich tam vysadil.  Shocked  Si ich sejmul a ako odmenu máš ŽK II.stupňa. Čiže problem solved great


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.