Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Uplay-nejde na windows 8.1
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Uplay-nejde na windows 8.1 
Mam sh5 original kupenu a po instalacia a zapnuti sa ukaze uplay funguje ale ked zadam gmail a heslo klilnem dalej chvilu nacitava a potom napise program uplay prestal pracovat neviem si rady hladal som na internete ale nic a s tim to cd sh5 som hraval na starom a pracoval aj uplay a to som mal windows 7 teraz mam windows 8.1 a poziadavky na silent hunter 5 mam v pohode prosim pomozte mi lebo som na kolenach a zaujem o silent hunter 5 mam a nehovorim o potapani nepriatelskych konvojov a robenie radosti grossadmiralovi karlovi donitzovi.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Milane,zkus přenastavit kompatibilitu hry na windows 7.Já to tak mam a hra mi od počátku běží v pohodě.Jinak nevím.Také mám W 8.1 a problém nemám.Pak dej vědět,jestli to pomohlo.Dobrý lov



Naposledy upravil Sea warrior dne 05. 10. 2014, 12:36, celkově upraveno 1 krát.

_________________
CHVALTE PÁNA A PODÁVEJTE MUNICI ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ale ja mam problem s uplayom nie zo silent hunter 5 (nie je daky uplay aj na win 8.1)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Pro MARIAN WARGA 
Je mi líto kapitáne,víc nemohu sloužit.Měl jsem obdobný problém a stačilo mi překopat konfiguraci.Včera jsem ji vrátil na WIN. 8 /kvůli tvému problému/ a světe div se JDE TO LÍP.PŘED TÍM MI TO NECHTĚLO JÍT VŮBEC.Opravdu nevím.Snad jen pomoc Ubisoftu.At se ti to podaří spustit kámo.Zdar a hodně štěstí. Sad.Nebo pokud to jde překopíruj celou instalaci ze starého PC a zkus to spustit.JInak opravdu nevím  Sad  .



Naposledy upravil Sea warrior dne 07. 10. 2014, 19:56, celkově upraveno 1 krát.

_________________
CHVALTE PÁNA A PODÁVEJTE MUNICI ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
A to si mal problem aky

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Více méně obdobný.Nedařilo se mi hru spustit.Prihlašovací údaje na U play pohoda při sinchronizaci pád do Windows.Opět jsem hru nahrál na staré pc s win 7,stáhl na flashdisk nainstaloval na novy s win 8 s kompatibilitou na win 7 a takto jsem to do teď hrál.No a dnes jsem po přečtení tvého příspěvku přepl kompatibl. na w8 a jede to taky.A lépe.Zrovna jsem v misi Mare nostrum naráz potopil ARK ROYAL,EAGLE a ROYAL SOVERGIN.Čímž mám téměř polovinu úkolů splněnou. Very Happy


_________________
CHVALTE PÁNA A PODÁVEJTE MUNICI ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mildo,pokud ti funguje staré pc nainstaluj hru do něj,pak přetáhni na flashku a celé zkopíruj,nebo přenes do nového pc i s konfigem w7.A mělo by to fakčit.Mě to pomohlo.Jinak zkus někoho kdo je machr přez komply.Lituji,ale víc nevím.SH 5 hraji nedlouho a jako odpočinek od SH 3.BO TROJKA JE SUPER A ADRENALIN.TAK HODNĚ štěstí kapitáne,ať se ti to podaří rozjet  cheers


_________________
CHVALTE PÁNA A PODÁVEJTE MUNICI ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Dakujem len skoda ze uz stary komp nemam ale hlavne je ze mi ide sh4, sh3(liga), sh4 u boat.mission a silent hunter online.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ještě to zkusím hodit na ubi.co a subsim.U obou jsem registrovaný.Až budu od nich něco vědět písnu ti.


_________________
CHVALTE PÁNA A PODÁVEJTE MUNICI ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já mám win7 a měl jsem stejný problém, udělal jsem všechno možné, přeistaloval dokonce kvůli tomu celý windows a všechny ovladače... a nic.
A pak to jednoho dne samo od sebe přestalo blbnout a vše funguje zase normálně.
Tak nevím čím to bylo.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
úspech mne ide sh5  hurra  hurra  hurra  HA  HA  HA  HA  agree  agree  agree  great  great  great  great  great  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  cheers  cheers  oslava  oslava  oslava komu nejde uplay neinstalujte ho hned pri instalacii stiahnite si z ubisoftu uplay a potom nainstalujte a zapnite nie sh5 ale uplay a prihlaste sa podla vasho konta zo sh5!!!!!!!!!!!!!!! ale uplay a tam mate sh5.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Bravo kapitáne tak mnoho potopených nepřátel a šťastnou plavbu cheers


_________________
CHVALTE PÁNA A PODÁVEJTE MUNICI ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Zdravím pánové,
já mám obdobný problém, akorát, že mi to píše, že služba není dostupná, máte někdo podobný problém, mám to nainstalované na Windows 10.
Díky

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
A máš to na čistou hru a nebo si zprovoznil Generic Patcher?


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nevím, co po mě chceš Smile, nainstaloval jsem hru, pustil a napsalo, že služba není dostupná a abych to zkusil později. Pak jsem koukl sem a přenastavil na Windows 7 a problém stále trvá...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.