Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 40 z 40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40
The Grey Wolves Xpansion 3.0 - GWX
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Na W7 64b uz to jede, XP 64bit nejsou kompatibilni s vice vecma.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Dobrý deň!
Dnes som strávil asi 7 hodín za googlom aby som našiel odpoveď na jednu otázku: ako mám prinútiť GWX aby som mal zväčšené budíky v tdc?/ aby tdc bolo možné použiť pri periskope ako v tomto videu http://www.youtube.com/watch?v=vwI9mrhFUr8&feature=related / ako ich má Sarroth na tomto obrázku : http://imageshack.us/photo/my-images/53/vychjf3.jpg/
resp. je mozné ten interface nejakým spôsobom meniť? - chcel som študovať manuál ale z nejakého záhadného dôvodu mi nejde nainštalovať pdf reader do PC
Za skoré odpovede vopred ďakujem.
Lovu zdar!


Citovat
Příspěvek  
Vítej!  Kapitan  Těch možností máš celou řadu. Prohlédni si jednotlivé GUI mody, které se pro GWX 3.0 (Gold) vytvořily. Např. Rafaelův DSK GUI je stavěn přímo pro GWX a tento zvětšené budíky obsahuje Wink









Stahuj ZDE



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 08. 07. 2012, 11:09, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Veď toto že tých modov je veľa - ja potrebujem len zväčšiť budíky na TDC (tie čo tam sú mi nevyhovujú lebo sú nepresné) Rafaelov mám ale nevyhovuje mi - chcel by som ich buď ešte väčšie alebo aspoň rozmeru ako rafaelov modako pop up okno - ako vo videu nič no idem hľadať ďalej


Citovat
Příspěvek  
Ahoj Kapitáni, tak sem si stáhnul GWX a když jedu za bílýho dne tak mám noční oblohu. Moře je normál denní ale na obloze je měsíc a je černé nebe. Nevěděl by někdo čím to je? Díky za odpověď  Crying or Very sad  Question


_________________
Der SH3. Das TGW.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Osobne se mi nic takoveho nestalo, ale pokud je na obloze mesic a ne hvezdy,
tudiz slunce maskovane jako mesic, tak bych se priklonil k chybe v ovladacich grafiky.
Jeste je mozne, ze delaji problem kodeky na video, ale to mi zcernala cela obrazovka.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Problém může mít několik příčin. Špatná kombinace scene.dat a 16km modu. Všechny 16km mody mají upravený soubor scene.dat ve vztahu k env.dat a ty by neměly být míchány.

Dále vyzkoušej jiné ovladače grafiky.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Rada, vyzkoušej nové ovladače grafiky může hodně lidí vyděsit takže v případě nouze neváhej kontaktovat přes PM (soukromou zprávou)  Wink



Naposledy upravil Vancik dne 24. 02. 2013, 10:39, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
tak skusil som plasknut gwx ci mi pomoze a nic taaaakze pre mna sh3 konci Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad , bohuzel v noci mam cernu obrazovku , vidim hviezdy ale tot asi vsetko , mam taku krasnu viditelnost ze nevidim na monitore ani UZO Laughing  Laughing  Laughing . bohuzial pre mna ........... Wink

pokial by niekto vedel kam mozem zasihnut do programu aby som si zosvetlil tmu budem nie rad ale budem šstastny Exclamation  Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Zdravím mořští vlci. Po nějakém čase jsem zase začal brázdit vody Atlantiku a mám malí problém.  Nemůžu si koupit ponorku VIIC flotila i rok sedí ale prostě nelze není na skladě. Zkoušel jsem to i s jinými profily v jiném roce za jinou flotilu ale prostě nákup není možný. Všechny jiné druhy lze pořídit bez problému ale VIIC nelze. Jediná možnost je začít přes commander novou hru ale to se mi nechce tak se vás chci zeptat jestli nevíte co s tím.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
GWX 3.0 Gold je finálna verzia GWX a obsahuje všetko čo jeho predchodcovia ???



Naposledy upravil KUBO dne 13. 10. 2014, 19:50, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ano, to je poslední (finální) verze.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Prečítal som skoro celé to to vlákno ale nenašiel som niaky mód na zlepšenie eskorty lebo to je strašné naschval som chcel vyskúšať aká je eskorta dal som si multiplayer eskorta veľká eskorta skušenosti velká idem oproti DD plnou rychlosťou a hodilo mňa ješka trafila asi 4/5 krát potom shodila zo 5 sudov priamo ma trafili pozrem sa na poškodenie : máli škrabanček a takto som skušal a furt a furt iba škrabanček pls nemáte dáky mód na to zlepšenie tej eskorty ?


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nevíte co je špatně když spustím hru za ponorku XXI tak hned po spuštění mám zničenou radarovou anténu. Co mám dělat pro opravu?


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
opravovat


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 40 z 40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.