Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 38 z 40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40  Další
The Grey Wolves Xpansion 3.0 - GWX
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Dakujem, za odpoved. Este by som chcel vediet ci po stiahnuti GWX gold mi pojdu aj mody na GWX 3.0 ci uz warship mod alebo ine.
A este kampan musim ist asi odznova, ze?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Podle mě naprosto perfektní mod pro GWX: Aces' Super Turms v5.1 and Super Pens v5.1:

http://www.subsim.com/radioroom/showpost.php?p=1650768&postcount=1

A kdo miluje devítky, tak toho potěší už jen toto:

http://www.subsim.com/radioroom/showpost.php?p=1656251&postcount=37


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Před pár dny se mi totálně zasekala hra tak jsem to reinstaloval a asi na 8 pokus to vypadalo že hra šlape jak má. Ale nejsou když jsem vyšel na patrolu tak asi po dvou měsících se vrátím protože není nafta a žádnou loď jsem nepotkal a od radia jsem nedostal jedinou správou o kontaktu po dalších několika pokusech které skončili neúspěchem jsem usoudil že je to totálně v pr..li a nemůžu potkat jedinou loď kromě svých v přístavu tak prosím o pomoc.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pokud to neni jenom smula, zes nic nepotkal, tak jedine co me napada je odinstalovat mod, pak hru a vycistit registry od vsech znamek sh3.
Posleze znovu nainstalovat.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
když jsem na tento problém přišel tak jsem udělala další reinstal všechno smazáno i comander jsmge vše a nic.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
A smazal jsi i složku v dokumentech? Ještě mi napadlo, v jakém roce jsi jel tu patrolu?


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak po 15 reinstalu a použití pár modů to už šlape jak má.

tento můj problem asi muže moderátor smazat.



Naposledy upravil majklvorisek dne 30. 07. 2011, 10:06, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ahoj,
sem tady za idiota když to tady vše kolem čtu,ale asi po třech dnech sem z toho úplně na prášky,chci se jen zeptat jaká je potřebná min. HW konfigurace na SH3 + patch 1,4b + GWX 3.0 Gold.

Jestli je to tady již napsané tak   sorry  bo než dočtu každé vlákno do konce tak nevím o čem byl začátek Embarassed

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Presne specifikaci se tvurci vyhybaji  Wink

System requirements
3.3 gigabytes of free disk space
A clean installation of Silent Hunter 3 (no other mods installed)
The latest patch (1.4b) installed (please read the GWX3 GOLD installation instructions in the Support section)
The Grey Wolves team suggests your computer meets the recommended system configuration requirements for Silent Hunter 3. Use the Silent Hunter 3 Detection Tool to determine whether your system meets these requirements.

We have found that running Silent Hunter 3 and GWX with less than the recommended configuration can result in choppiness and low frame rates (frames per second), and can occasionally result in freezing or locking up your game.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já jen že mi SH3 běží na max. nastavení grafiky v rozlišení 1280x800 bez problému a to i při časové akceleraci x1024 a jak mu přidám GWX tak těsně před načtením mise/patroly se sprostě zasekne a v task manageru hlásí "neodpovídá",to stejné dělá čistý SH4 ale SH5 mi jede tak nevim Confused

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jakou mas sestavu?


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Intel Core i7 3,2 GHz,RAM 8 GB DDR3,NVIDIA GeForce GT540M 2GB,OS Vista Ultimate
 
Tak jestli není přemotorováno...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A po přidání GWX začínáš novou patrolu v přístavu, nebo načítáš už rozehranou hru?


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Začínám novou,ale problém je asi jinde,zkoušel jsem to na našem staříkovi CPU2,0 1GB RAM Nvidia 128 mb a GWX se seká na stejném místě

EDIT: Tak 3. pokus o reinstal a ono to najednou začlo fachat
 Surprised ,chce to hold trochu trpělivosti Arrow ,začíná mi to silně připomínat Sturmovika cheers



Naposledy upravil siegfriedone dne 04. 08. 2011, 21:33, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Salut.
Stáhnul jsem GWX 3.0 a instalace se depodařila ani po třetí.
Tak nevím jestli není poškozený nějaký soubor ve stahování.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 38 z 40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.