Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40  Další
The Grey Wolves Xpansion 3.0 - GWX
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Herr Flick napsal:
Už to drtím,celý týden jsem na to těšil Very Happy  4.9 1939 mě Spitfire připravilo o 6% hull,cca 100 km východně od Aberdeenu.Troufám si tvrdit že létají podstatně rychleji než v předchozích modech.Opět bylo ubráno na torpedo.zon a shells.zon.Ale jinak "plomba",jak by řekl inspektor Clusoeu.


Musím , jen upřesnit, že na torpedo.zon se nesahalo v GW nikdy. Mění se model poškození, ale torpéda zůstávají. Tedy pokud jsem někde něco nepřehlédl.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Herr Flick napsal:
Už to drtím,celý týden jsem na to těšil Very Happy  4.9 1939 mě Spitfire připravilo o 6% hull,cca 100 km východně od Aberdeenu.Troufám si tvrdit že létají podstatně rychleji než v předchozích modech.Opět bylo ubráno na torpedo.zon a shells.zon.Ale jinak "plomba",jak by řekl inspektor Clusoeu.


Musím , jen upřesnit, že na torpedo.zon se nesahalo v GW nikdy. Mění se model poškození, ale torpéda zůstávají. Tedy pokud jsem někde něco nepřehlédl.


V GW jsem měl v torpedo.zon max ef. 200,bez mého zásahu,dnes jsem nainstaloval GWX a tam to bylo podle typu torpéda,nevím to úplně přesně ale max ef.tam byl od 125 do 155.
Proběhla uspokojivá instalace (sice ne taková jak u Elksara) a pak jsem hned obrátil pozornost do MT,možná v tom mám mou vinou zase nějakou haluz.
Jo,to mě taky zajímá,je rozdíl v damage mezi GW a GWX?


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
GWX patch

http://files.filefront.com/GWX___Dec_23rd_Corrections7z/;6411173;;/fileinfo.html


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Patch 
No jo, to se dalo čekat.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Má to ještě někdo?Španělská vychytávka do GWX.





Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
covece ten prvy screen to co je za humus , nejaka vada gwx?  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Rado napsal:
covece ten prvy screen to co je za humus , nejaka vada gwx?  Wink


Žádná vada,prostě u periskopu můžeš zadávat údaje do TDC


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Ha a už mám problém ! 
Zdar námorníci !
Tak som sa  doma hral s GWX. Hneď ako som si spustil tréning na delo zistil som, že tam je len "1" typ munície  Crying or Very sad  Crying or Very sad a to mi vadí, a ešte ukazovatele stavu paliva, Co2 a hlavne batérií sa vobec nehýbu. Možem si plávař pod hladinou aj dvy dni stále mám batérie na 100% Confused !
Šlo by to  nejak vrátiť ??? Ja som už skúšal aj zmeny v Cfg, Menu a Library, no vcelku nič len sa mi podarilo spojazdniť odpaľovanie torpéd cez preiskop(je to v Cfg.).
A prto prosím o pomoc!!! Surprised

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Na ponorkách byly opravdu jen HE střely a také střely fosforové, které zde buhvíproč chybí Crying or Very sad  a k modu to patří. U těch baterií mě nenapadá nic lepšího než že to máš vypnuté v nastaveníí reality Surprised

A chtěl bych se zeptat: Je součástí GWX i SH3 Gen nebo něco podobného?


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:


A chtěl bych se zeptat: Je součástí GWX i SH3 Gen nebo něco podobného?


SH3 Gen je zvlášt,mám verzi tuším 0.7.Ale ten chce Microsoft Framework 2.0.Jinak je to super vál.


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
tak som si stiahol GWX,cez JSGME som odstránil všetky mody,potom nainštaloval GWX a bez problémov mi to fachčí,prvá plavba bola výborná,stretával som samé veľké lode. Poriadne ich tam pribudlo.Teraz som na druhej palvbe,ale najväčšia loď akú som stretol bol small merchant. Inak sa mi to veľmi páči,myslím si,že iné mody už nie sú potrebné :-)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jozef napsal:
tak som si stiahol GWX,cez JSGME som odstránil všetky mody,potom nainštaloval GWX a bez problémov mi to fachčí,prvá plavba bola výborná,stretával som samé veľké lode. Poriadne ich tam pribudlo.Teraz som na druhej palvbe,ale najväčšia loď akú som stretol bol small merchant. Inak sa mi to veľmi páči,myslím si,že iné mody už nie sú potrebné :-)


Největší Small Merchant?Tomu nerozumím Shocked

Jinak souhlas,je to dost dobry.


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
chcel som len povedať,že stretávam len malé lode,nemám šťastie na veľké

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jozef napsal:
chcel som len povedať,že stretávam len malé lode,nemám šťastie na veľké


Tak ted´už tomu rozumím Very Happy ,též jsem těch velkých zatím moc nepobral,nejsem sám...Co je C2, je neutrální a krásně osvětleny a na ty "nehraju".Sem tam GroSer Cargo,snad se dostanu už k nějakému konvoji.


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
osvetlené sú všetky lode hneď ako ťa objavia :-)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.