Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 38, 39, 40  Další
The Grey Wolves Xpansion 3.0 - GWX
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
filtr napsal:
A je podle vas teda treba jeste neco k tomu instalovat nebo je uz vsechno dulezite obsazeno zde??


Je to věc vkusu, ale já osobně do toho dám už asi jen své textury ponorek toť vše. Prostě All in One.


ok to sem rad Smile Tak to jenom dohraju rozehranou karieru a pak si to hned nainstaluju a pojede se dal Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Yuhúúúú to budú sssuper vianoce !!!!!!!!!!!!!! 
Zdar námorníci!!! Very Happy
Pozeral som si len tak manuál a stratil som od radosti dych super  Surprised  Surprised  Surprised !!!! Toto je niečo bombastické!!!Hneď som si to stiahol a už sa neviem dočkať kedy si to hodím do Pc. (dúfam, že mi to pôjde bez problémov Confused ). Konečne budem mať čo robiť počas dlhých zimných nocí Cool  Cool !
Je to ten naj. vianočný darček aký mohli devenloperi GWX poskytnúť !!!!!!!!!!!!  super
Im ale aj vám vštetkým prajem príjemné prežitie vianočných sviatkov a veľa dobrého v novom roku, nech ani jedno torpédo nemine Kapitan  Cool !!!!§

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek problém.. 
Zdravím , stáhnul jsem si GWX  , rozbalím soubor v 7-zip a napíše mi to : GWX-1.bin is not supported archive
co stím...nevím si stím nějak rady.

Díky za každou radu


Citovat
Příspěvek Re: problém.. 
QWERT777 napsal:
Zdravím , stáhnul jsem si GWX  , rozbalím soubor v 7-zip a napíše mi to : GWX-1.bin is not supported archive
co stím...nevím si stím nějak rady.

Díky za každou radu


1. Zkus to otevřít ve WinRARu(mě to tak fungovalo OK)
2. Možná vadný soubor(stáhnout znovu)


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: problém.. 
Sarroth napsal:
QWERT777 napsal:
Zdravím , stáhnul jsem si GWX  , rozbalím soubor v 7-zip a napíše mi to : GWX-1.bin is not supported archive
co stím...nevím si stím nějak rady.

Díky za každou radu


1. Zkus to otevřít ve WinRARu(mě to tak fungovalo OK)
2. Možná vadný soubor(stáhnout znovu)



Díky...ale nejde ani tak...stáhnu to ještě jednou a ividím.. Very Happy


Tak jsem stáhnul jeden ze souboru znovu a zase stejná chyba.......fakt už teda nevím  Crying or Very sad


Citovat
Příspěvek GWX 
Tak jsem to nabouchal do svého PC a nebyl problém, se stahováním ani při instalaci. Musel jsem ale vše vyčistit od SH3 tak, aby na disku nikde nebyla ani zmíňka. Nainstaloval čistou SH3 (origoš) upravil patchem 1.4 a spustil instalaci GWX. Vše proběhlo bez problému. Nainstaloval SHComandera 2,7, upravil dle požadavku pro GWX, nastavil k obrazu svému, do GWX dal použití klávesnice, svoje barvičky ponorek (jen na typ který je v používání) a dal do dokumentů svoje předešlé mise. Po spuštění jsem čuměl jak tydýt, vše funguje a bez problémů. Zatím jsem najel dvě mise bez zádrhelu. Toť  můj postřeh a zde výsledný efekt.


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: GWX 
elksar napsal:
Tak jsem to nabouchal do svého PC a nebyl problém, se stahováním ani při instalaci. Musel jsem ale vše vyčistit od SH3 tak, aby na disku nikde nebyla ani zmíňka. Nainstaloval čistou SH3 (origoš) upravil patchem 1.4 a spustil instalaci GWX. Vše proběhlo bez problému. Nainstaloval SHComandera 2,7, upravil dle požadavku pro GWX, nastavil k obrazu svému, do GWX dal použití klávesnice, svoje barvičky ponorek (jen na typ který je v používání) a dal do dokumentů svoje předešlé mise. Po spuštění jsem čuměl jak tydýt, vše funguje a bez problémů. Zatím jsem najel dvě mise bez zádrhelu. Toť  můj postřeh a zde výsledný efekt.


To jest tím, že zde popisuješ naprosto brilantní a perfektní postup jak má být. Wink  Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: problém.. 
QWERT777 napsal:
Zdravím , stáhnul jsem si GWX  , rozbalím soubor v 7-zip a napíše mi to : GWX-1.bin is not supported archive
co stím...nevím si stím nějak rady.

Díky za každou radu


Jestli jsem to aspon nějak pochopil tak pro bezchybné stažení je tam ten vál MD5Compare,ale já no speak...


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: problém.. 
Herr Flick napsal:
Jestli jsem to aspon nějak pochopil tak pro bezchybné stažení je tam ten vál MD5Compare,ale já no speak...

Ne, ne to je jen program na KONTROLU stažených dat podobně třeba jako program QuickSFV pro Bittorent, nijak nezaručí že data budou stažena dobře.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: problém.. 
Sarroth napsal:
Herr Flick napsal:
Jestli jsem to aspon nějak pochopil tak pro bezchybné stažení je tam ten vál MD5Compare,ale já no speak...

Ne, ne to je jen program na KONTROLU stažených dat podobně třeba jako program QuickSFV pro Bittorent, nijak nezaručí že data budou stažena dobře.


Tudíž moje omluva za zavádějící info,ale Q777 to snad pomůže.


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: problém.. 
Herr Flick napsal:
Sarroth napsal:
Herr Flick napsal:
Jestli jsem to aspon nějak pochopil tak pro bezchybné stažení je tam ten vál MD5Compare,ale já no speak...

Ne, ne to je jen program na KONTROLU stažených dat podobně třeba jako program QuickSFV pro Bittorent, nijak nezaručí že data budou stažena dobře.


Tudíž moje omluva za zavádějící info,ale Q777 to snad pomůže.



Díky Díky za rady....dnes podniknu stáhnutí po 3


Citovat
Příspěvek  
no kapitani uz som to tiez sosnul a len  pre radu neviem co to tam vsetko mam tak vy ste skuseny , tak mi urcite poradite co to je vsetko:
GWX     exe
GWX     md5
GWX-1  bin
GWX-2  bin
GWX-3  bin
GWX-4  bin
GWX-5  bin
GWXCfg4SH3Cmdr   zip        
jsmd5c   exe

, ked odzipujem GWXCf.... tak tam je toto:
U-boat availability   cfg
ship names          cfg
ship displacements   cfg
readme txt
randomised events  cfg        , ide mi o to ze GWX exe viem ze je to instalacka  Very Happy  ale co znamenaju tie dalsie volovinky a za dalsie ked odzipujem tu jednu zlozku ci tie cfg subory mam prepisat , pytam sa preto aby som nieco nedoprcal a zbytocne neinstaloval a instaloval ako blb dokola , dik   Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek to Rado a spol 
1. - GWX odkliknout EXE a nic více
GWX exe
GWX-1 bin
GWX-2 bin
GWX-3 bin
GWX-4 bin
GWX-5 bin

2. -patch pro SH3 Commandera, rozbalit a nakopčit do C:\Program Files\SH3 Commander\Cfg
GWXCfg4SH3Cmdr zip


3. - program pro kontrolu stažených dat, netřeba vůbec používat, instalovat
jsmd5c exe
GWX md5


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
tak to je patch pre comander hmm to je list  Surprised  , no a ked ho nechcem pouzivat tak to  nebudem patchovat , hmm a ked ho dam tak je dobre si to opatchovat , lebo ako vidim je tam nejaky cfg subor ship names a to moze byt gut  Laughing  Wink , inak dankeschon  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Už to drtím,celý týden jsem na to těšil Very Happy  4.9 1939 mě Spitfire připravilo o 6% hull,cca 100 km východně od Aberdeenu.Troufám si tvrdit že létají podstatně rychleji než v předchozích modech.Opět bylo ubráno na torpedo.zon a shells.zon.Ale jinak "plomba",jak by řekl inspektor Clusoeu.


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 38, 39, 40  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.