Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Po výmene grafickej karty SH padá.
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Po výmene grafickej karty SH padá. 
Nedávno som vymenil svoju starú grafickú kartu ATI Radeon 9550 za novšiu ATI Radeon 9600xt no teraz mi SH tak po 15 - 30 minútach spadne ... na obrazovke sa ukážu farebné zvislé pruhy a jediná možnosť je reštart.  Crying or Very sad
Keď som ešte mal v PC namontovanú kartu 9550 tak som hral SH aj všetko ostatné bez nainštalovaných grafických ovladačov , no po zmene karty na 9600xt sa mi pri viacerých hrách vyskytol problém s blikajúcimi textúrami. Na internete som našiel riešenie - v ovládačoch trebalo vypnúť CATALYST A.I . Takže som najprv stiahol ovládače z internetu no boli zlé a skončilo to obnovou systému spred niekoľkých dní. Tak som nainštaloval tie ovládače ktoré som dostal k pc - t.j. od ATI 9550. Môj problém s blikajúcimi textúrami sa vyriešil no teraz mi vypína SH a objavujú sa tam tie pruhy. Čo sa s tým dá robiť???  Sad



Naposledy upravil KUBO dne 13. 10. 2014, 19:56, celkově upraveno 2 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
a pameti na te "nove" graficke karte jsou ok?


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
čo za pamete ??



Naposledy upravil KUBO dne 13. 10. 2014, 19:56, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
VRAM
jeste tu kartu muzes zkusit podtaktovat


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
A o Koľko by som mal tú kartu podtaktovať aby to bolo OK ?



Naposledy upravil KUBO dne 13. 10. 2014, 19:56, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
musis zkouset
ale napred bych zkusil nejake graficke zatezove testy, jestli neni problem v pametech na grafice

jen se ti divim, ze si delas problemy s tim, ze si vykon zvetsis relativne o malo - teda, pokud ti predchozi grafika neodesla.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
no keď sa tento problém nebude dať vyriešiť inak tak tam vrátim starú kartu .. ale je vidieť rozdiel kariet v plynulosti SH (teda dokiaľ mi to nespadne). A myslel som že keď sa blikanie textúr dalo vyriešiť len jednoduchím prestavením v ovladači tak že aj toto bude nejaká drobnosť.  Rolling Eyes



Naposledy upravil KUBO dne 13. 10. 2014, 19:56, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To bude nějaká blbůstka, pohraj si s nastavením, dej v SH vše na max a také dej na max vše na kartě. Mě to kdysi u nějaké hry dělalo také a byla to nějaká prkotina, ale už si nevzpomínám co jsem měl špatně nastavené. Možná je něco špatně nastavené přímo v BIOSu, zkus tam natavit Plug And Pay na Yes nebo On, prostě aby to bylo zapnuté.



Naposledy upravil de Payns dne 16. 06. 2014, 01:02, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Problém nevyriešený!
Ale SH som nainštaloval do notebooku a tam po 20 minútovom teste vyzerá funkčne.  Rolling Eyes



Naposledy upravil KUBO dne 13. 10. 2014, 19:55, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.