Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Silent Hunter 4 - problém s audiem
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Silent Hunter 4 - problém s audiem 
Ahoj. Koupil jsem si Silent Hunter 4ku, ale mám trochu trable se zvukem. Mám 5.1 soustavu repro, ve hře jakž takž funguje rozlišování vlevo vepředu, vpravo vepředu, vlevo vzadu a vpravo vzadu, ale vůbec mi nefunguje subwoofer. Je to relativně problém, protože ostatní repráky mají pouze výškový a středový reproduktory, jedinej basák je ve wooferu, takže místo pořádných pomořských výbuchů se dočkávám jen chrchlání těch malinkých repráčků...
Nevíte někdo, jestli se to nedá někde nastavit v configu? Popřípadě není na to nějaký mód?

Díky Smile


Citovat
Příspěvek  
Jakou používáš zvukovou kartu? Já mám Soundblaster Audigy 2. Už si to nepamatuju přesně, ale musel jsem si pohrát s nastavením CMSS-3D v ovládacím panelu, téhle zvukovky.


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Integrovaná, na desce Intel DP45SG. V ostatních hrách funguje to tak jak má, pouze filmy a hudba dělají podobný problém, jako SH4 (akorát zde je to dané pouze nahrávkou 2.0, proto se zvuk nerozdělí na kanály...)


Citovat
Příspěvek  
Integrovaná karta ti nedokáže vytvořit skutečný 3D zvuk, jen jej více-méně simuluje.
Navíc hra ani nemá podporu EAX, pro jeho simulaci ovšem existuje nějaký mod, zkoušel jsem jej ale žádný zázrak to nebyl, název si už ale nepamatuju.
Jinak moje zvukovka (Sound Blaster Recon 3D) nemá žádný problém s SH4, používám 5.1 sluchátka (TRITON) a zvuk jde ze všech repráčků, žádná hluchá místa, nicméně ale jak jsem psal hra nepodporuje EAX takže nějaký zvláštní zvukový zážitek se u SH4 (ani u SH5) prostě nekoná.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.