Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 12
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
Instalace, opatchování a ošetření SH3
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Instalace, opatchování a ošetření SH3 
Správný postup instalace SH3:

1. Nainstalovat SH3- pouze a jen čistou hru z instalačniho dvd, nepoužívat žadny c*rack!!!

2. Nainstalovat patch 1.4b
Obsahuje všechny předešlé patche

3. V případě problémů s ochranou Star Force obsaženou v originální verzi použít "ošetření". Doporučujeme zálohovat všechny soubory které "ošetření" přepisuje.
Pozn. Nejedná se propagaci či podporu warezu, toto ošetření zde uvádíme a doporučujeme jen pro majitele originální verze obsahující všeobecně zavrženou a nechvalně známou ochranu StarForce, která prokazatelně způsobuje řadu problémů, komplikací a omezuje práci jak se samotnou hrou tak i jiným s danou hrou  nespjatým softwarem a mnohdy i hardwarem!

4. Popřípadě ještě pro jistotu použijte SFcleaner

5. Instalovat mody
*************
čeština -  By měla fungovat na každý patch a s "ošetřením" i bez něj a lze jí tedy nainstalovat vždy(doporučujeme ale na save v doku).

CZ pro tGW a GWX ZDE

dodatečné patchování - je možné pouze na hru bez "ošetření". Je tedy nutné hru reinstalovat, nebo použít zálohu původních souborů přepsaných "ošetřením" a nakopírovat je zpět do hry, opatchovat a znovu použít "ošetření".



Naposledy upravil Sarroth dne 28. 09. 2009, 13:33, celkově upraveno 8 krát.
Naposledy upravil mysak_bob dne 30. 03. 2009, 20:27, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil Wara dne 19. 12. 2006, 19:13, celkově upraveno 4 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nebylo by něco jako "readme" toho "ošetření?Může se to použít v rozehrané kampani (RuB,GW nebo čistá hra)?Nemyslím tím rozjetou hlídku.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No to by neměl být problém. Pro jistotu si originál někam schovej, ale jak říkám mělo by to být OK.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
prosim poradi mi nekdo kde by se dala sosnout cestina do patche 1.4? Question

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ludass napsal:
prosim poradi mi nekdo kde by se dala sosnout cestina do patche 1.4? Question


Na 99.9% nikde. Je ale možné, že lze použít na všechny verze, patch většinou nezasáhl textové soubory, ale já osobně CZ nepoužívám, takže si počkej pro potvrzení ještě nějakého námořníka.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
cau na 99,9% nikde  Exclamation , totiz je to ako pisal sarrot nezasahuje do niseho takze normalne si nainstaluj cestinu a nemusis sa bat ze Ti to nieco urobi, ono by si mal jedine problem v tom keby si si chcel sosnut napr GWX mod lebo je tam mrdne novych hlaseny a to by asi neslo Laughing . Pokial Ti to nepojde pomocou instalatora tak to prepis rucne  Exclamation  eto vsjo  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Patch jde mimo češtiny.Když jsem měl základní hru+1.4 patch tak ta čeština šla,od RuBu už ne.Když u SH3 nějakou dobu vydržíš tak ju třeba už ani nebudeš potřebovat.Takže hra-patch čj,je to exe.



http://games.tiscali.cz/clanek/dl.asp?id=8867


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
diky ono to jde jen mi to vynechava nektere udaje jako treba pri ponoreni o aktualni hloubce-konkretne zustane prazdne misto kde by mely byt uvedeny metry a pri zasahu torpeda vzdy pise ze selhalo prestoze zasahne.a jeste jedna drobnost i kdyz do tohoto tematu asi nepatri-nekdy pride hlaseni o priteli, na mape se ukaze ale nikdy tam nestihnu dojet tak nevim co s tim.......jeste jednou diky za odpovedi.konecne bezva hra.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no ta cestina mi isla gut boli opravene chyby co sa tyka selhalo torpedo asi mas nejaku staru potvoru  Laughing  Laughing , s metrami tiez som nemal problemy hmm a co sa tyka toho kontaktu tak pokial nije od Teba  20 km atd... myslim tym blizko tak si to nevsimaj ani aj som nepochopil preco sa mi to sem tam zobrazuje  Laughing  Laughing  Laughing   Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Chtěl jsem se zeptat,jestli Patch stačí na instalovat do složky Silent Hunter nebo se musí instalovat např.do podsložky data ,menu atd.Díky za odpověď

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
DasBoot napsal:
Chtěl jsem se zeptat,jestli Patch stačí na instalovat do složky Silent Hunter nebo se musí instalovat např.do podsložky data ,menu atd.Díky za odpověď


Snad ti rozumím. Stačí základní složka SH3.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zeptám se, jestly tedy vadí, když dám patch 1.4 do rozehrané kampaně ( save) a zdali to bude vadit již craknuté verzi, kterou nyní mám ?? Rolling Eyes


Citovat
Příspěvek
Bude, s tou kariérou nevim, ale myslim že ti půjde a crack tomu vadí, chce to původní exe.


_________________

Osobní složka | SH3- galerie | Xfire profil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Upraven první příspěvek.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Patche 
Zdravim.. Mám takovej dotaz.. V momentě, kdy mám nainstalenej patch 1.4b a všechno šlape, jak tam narvat nějaký vylepšení? Docela mě štve, že v přístavech nejsou lodě. Což v momentě, když už se tam člověk dostane a nic nenajde, je docela vopruz.. Tak co tam nainstalovat, aby to bylo lepší? Díky za radu.. Cherry  Laughing

Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 12
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.