Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 8 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Jaký je váš největší ,,úlovek"?
Jakou největší loď jste potopili?

BB Nelson 22% 22% ( 24 )
BB King George V 14% 14% ( 15 )
BB Revenge 6% 6% ( 7 )
CV Illustrious 9% 9% ( 10 )
Některou eskortní letadlovou loď 7% 7% ( 8 )
Lehký nebo pomocný křižník 8% 8% ( 9 )
Passeneger liner 14% 14% ( 15 )
Jinou 16% 16% ( 17 )

Celkem hlasů : 105
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Co se tyče mě, tak největší lodí kterou jsem za tu poměrně krátkou dobu co SH3 hraju se stal zaoceánský parník Aquatania, který je co do délky dlouhý jak titanic a výtlakem jen o něco menší.Laughing  Z válečných lodí jsem toho moc nepotopil, nevím totiž kde kotvý nebo když mi rozvětka nahlásí úderný svaz, tak ho téměř vždy ztratím. Takže občas natrefim na eskortní letadlovku nebo v Gibraltaru na HMS Nelsona Mad


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pombo nic si z toho nedělej hraju to jak koukám o něco dýl než ty, ale nenarazil sem zatim ani na nelsona ani na aquatanii ani na nic jim podobnýho Laughing


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak si takhle mastim z Wilhelmshavenu kanálem La Manche a vidim v dálce Empire. Hladina jak zrcadlo, tak si vystřelím párou na 10km. Zásah na zadní stěžeň, výbuch, nabírá vodu, zpomaluje, přibližuju se, že jí dorazím dělem. Najednou mrknu a zleva se blíží konvoj. Uprostřed jede Revenge 31000BRT, tak to asi bude můj největší úlovek v karieře, ale zastřelim ho až se na něj vyspim Very Happy  

¨

Willy: kamufláž je No.3 ke stažení, zde http://www.ww2f.com/simulations-gaming/32642-my-u-boat-skins-d-l.html

Buggy: jo namodoval jsem moře a odrazy, protže mě šíleně vytáčela ta světlá modrá barva. Jinak při útoku to nebude sranda, je tam 30m, korvety a šikovný DDéčka. Asi budu střílet z dálky a v ostrém úhlu na magnety. Potřebuju trefit pod druhou dělovou věž a pod poslední dělovou věž. Tam má Revenge muniční sklady Confused

Tak je po všem. Oficiálně jsem odhlasoval BB Revenge jako svůj zatím největší úlovek pirát



Jedna kreveta mě tolik chtěla, že to vzala rovnou a nějak jí to nevyšlo, mě to zachránilo



A nakonec se klucí od RAF nějak blbě dohodli a při společném útoku na mojí starou pozici se pozabíjeli navzájem



Kličkování mezi minama mi taky nedělá dobře





Naposledy upravil Bobo Wolf dne 06. 12. 2009, 00:40, celkově upraveno 2 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Bobo: veverka má pěknou kamufláž Smile


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Willy 
Taky jsem se na ní díval, Bobo, to máš vylepšené textury moře že? i ty odrazy, brázdy za loděmi, to je všecko nádhera.. Jinak gratuluju k obrovskému úlovku.. tu dobu co jsem hrál singl (asi rok a půl před ligou) jsem ulovil největší asi dido nebo fiji.. Také jsem potkal letadlovku, ale hned mě DDčka dostali... už se chystám zase proniknout do světa singlu, tak doufám, že mi něco necháš  Twisted Evil



Naposledy upravil Buggy dne 05. 12. 2009, 12:12, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Největší úlovek sem měl stejně já, jednou sem na lize taranoval sarra Surprised -vypadalo to sice jako kdyby on taranoval mě ale ve skutečnosti to byl dokonale promyšlený plán jak ho potopit  Surprised  Laughing  Surprised (ale nějako se mu nechtělo ke dnu) Laughing


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
jen jednou jsem narazil na Nelsona dostal poslední torpedo na prdel a zustal stat jenže to bylo kousíček u Anglie takže couvnout a v noci tahat šišky z externích zásob už mi chybělo pár minut a......??samozřejmě někdo mě vyrušil Mad..pod vodu a znovu, takhle jsem je tahal 3dny resp. noci..pak jsem mu je tam poslal a byl nej úlovek na světě Twisted Evil..třetí noc jsem byl už tak nasr... a zoufalej že mě napadlo vystřelit z děla Laughing ..to byl pak rychlej ponor!!ale i ted potkám nějakou velkou kocábku v konvoji ale pokaždý na druhý straně ode mě takže žádná šance na zásah Crying or Very sad..


_________________
Člověk balamucen nadějemi tancuje do náruče smrti - Schopenhauer Arthur
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jo nelsona jsem potkal už několikrát v Gibraltaru. Ale když se proklestím přes DD a Krevety až do přístavu tak mi dojdou torpéda. Nebo když pak na Nelsona vystřelím 4 torpéda on jen klesne na mělké dno a už nelze zničit. Jednou jsem se dokonce v noci v Gibraltaru, úplně na konci zátoky, vynořil a dobyl torpéda. Ráno jsem pak připlul k Bitevníku a poslal 4 úhoře přímo pod komín na jedno místo. První 2 nezpúsobily velké ztráty, až třetí projelo snad až do vnitřku lodi a celej Nelson explodoval. Surprised Surprised Horší pak bylo se z přístavu dostat. Ještě že když vyjedu ze zátoky, tak je tam asi 100m hloubka.  Smile


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
jednou jsem naháněl takhle konvoj abych ho objel a dostal se na větší kusy tak dlouho až z toho nebylo nic a všichni mi zdrhli Mad..tak plavu jak spráskanej pes domů a hyrofon mi hlásí lod..rychle k ní otevřít záklopky a....??Passeneger liner..vidím tu idylku lidi na palubě hrajou tenis,dávaj si pozdní večeři v kajutách radovánky.....lidi nelidi tonáž je tonáž torpedo LOS!!!na jednu ránu a bylo po radovánkách Twisted Evil..doma jsem dostal minusovy renown a šel jsem místo řízení ponorky svařovat do fabriky popelnice Laughing



Naposledy upravil Pepíno dne 05. 12. 2009, 19:26, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Člověk balamucen nadějemi tancuje do náruče smrti - Schopenhauer Arthur
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Renown class 
Pánové, tak jsme si myslel, že to snad ani nejde potkat, ale opak je pravdou. Po návratu z hlídkového povinného kvadrantu EH95 západně od kapverd jsem dostal hlášení o svazu. Plul proti mě, tak jsem si najel na pozici DH1719 severozápadně od kanárů, přece jenom svaz má 22kts rychlost. V domění, že to budou 2-3 lehké křižníky jsem čekal a popíjel kávičku, když sonar hlásil kontakt. Byly to 4 DD jedna letadlová Illustrious 23000 tun a třešničkou na dortu je křižník Renown class o výtlaku 48360 tun! Vytřeštil jsem obě kukadla až mi nad hladinou z brčka vypadla čočka. Už jsem od něho cca 2200m, ale blíž se už vzhledem k rychlosti cíle asi nedostanu Surprised



Král je mrtev, popis boje ve screenshotech, větší úlovek už asi mít nebudu Cool



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 28. 01. 2010, 22:04, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
V SH3 byly moje největší úlovky Illustrious a Nelson. Teď už ale potápím BRT jen v SH4.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
na mě nemáte, já potopil Bismarcka Very Happy razz , mě už ty Revenge a Nelsony už přestaly bavit Smile


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jednou jsem se taky pokusil potopit Tirpitze ve Wilhelmshavenu nastřílel jsem do něj asi 6 torpéd než se potopil Laughing


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
ja na valecne velke lode mam smulu, jen pomocne lode


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já tedy zatím Revenge class ... která si plula uprostřed konvoje ... vypálil jsem na ní pro sicher nejdříve 4 a po přebíječce 3 torpeda. Nedávno jsem narazil na Southampton class ... ta má okolo 10500 tons, což je samozřejmě směšné oproti jiným velikanům ...

Někdy mě po úlovkové stránce rmoutí že Tirpitz je na naší straně  Laughing  Embarassed  Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 8 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.